מכירים את זה ש..... - עמוד 19 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^יש לי אחד כזה בכיתה אבל אנחנו סתם יורדים עליו שמה הוא קשור אליהם ושהוא חסר חייפ כזה נדחף להסתובב איתם

הראשון קורה לי כל יום זה בגלל שאו שאין משהו שאוהבים או שאין כוח לבשל..

וגם השלישי והרביעי קורים לי מלא..

מכירים את זה ששיש יותר מדי שקט שזה עושה רעש באוזניים??

מכירים את זה שבבוקר הזמן רץ הכי מהר ולא מספיקים לאכול(קורה לי כמעט כל בוקר כי אמא שלי לא מצליחה להעיר אותי מספיק מוקדם)

מכירים את זה שדווקא עם הבת שאתה דלוק עליה קשה לדבר ועם בנות אחרות זה חופשי

מכירים את זה שיש את הילד כאפות שתמיד בא לך להוציא עליו את כל העצבים ולתת לו מכות רצח אבל אתה מרחם עליו

מכירים את זה שיש תכנית בטלוויזיה שהכי חשוב זה לראות את ההתחלה ואתם על המחשב, מסתכלים על השעה ורואים שיש עוד רבע שעה אז נשארים על המחשב ואז מאבדים את תחושת הזמן ומפספסים??

נחמד לדעת שאני לא לבד.

אה יש אחד חדש:

מכירים את זה שמישהו נמצא ב"אווי" באייסיקיו ואתם שולחים לו הודעה "פה?" ואז מישהו עונה למשל "לא,זה אבא שלו" ואתם בדילמה כזה מה לענות/אם בכלל

ויש אחד והוא שכל הרשימה שלך נמצאת על "אווי" אבל כולם על המחשב כי הם עונים שניה אחרי או שולחים לך הודעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=232843.msg2056825#msg2056825 date=1169664800]

טכנאים שוכנתיים ::)

וואו יש כל כך הרבה כאלה בבית ספר שלי....לא יאמן....הם כזה - " וואי אחי יש לי כרטיס מסך חבל על הזמן מריץ משחקים הכי חדשים "

אז אני שואל - איזה ...

הם כזה - 9200 ...

אני פשוט מסתכל עליו לא אומר כלום....מסתובב והולך כדי להשאיר אותו מבואס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את החרטטנים האלה שחושבים שהם יודעים הכל על מחשבים ואז אתם אומרים להם איזה משהו הם כזה ..מה? ???

ואאאאי אחי אני נפגש עם פוללללללללל כאלה ביום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(מכוון לאלה שלא יודעים במחשבים)

מכירים את אלה שאתה אומר להם "איזה מחשב יש לך?" הם אומרים קניתי אחד חדש, אז נו, איזה כרטיס מסך? "FX5200", קניתי את המחשב ב-3000 ש"ח, אני מזה מרוצה מהקנייה, זה מחשב "סוף הדרך", סוף סוף קנו לי מחשב חדש...... לפני זה היה לי מחשב ג'י פורס 2.....

*מכירים את אלה שאתה שואל אותם "איזה כרטיס מסך יש לך?" הם אומרים "יש לי ג'יפורס 5" הם לא יאמרו FX5200 או FX5500 או משהו בסגנון אלא רק "ג'יפורס 5"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו יש כל כך הרבה כאלה בבית ספר שלי....לא יאמן....הם כזה - " וואי אחי יש לי כרטיס מסך חבל על הזמן מריץ משחקים הכי חדשים "

אז אני שואל - איזה ...

הם כזה - 9200 ...

אני פשוט מסתכל עליו לא אומר כלום....מסתובב והולך כדי להשאיר אותו מבואס

כן כשחבר שלי שאל אותי למה יש לו ריצודים ורודים על המסך אמרתי לו שאולי הבעיה בחשמל אבל אז נזכרתי של6200 אין חיבור חיצוני לחשמל אז כשהוא שאל אותי מה לעשות אמרתי לו שאני לא יודע כי הכרטיס שלו ישן ואז הוא עושה לי כזה..

"מה ישן חדש מהקופסה אני מריץ איתו הכל חלק!!!" וכשראיתי איך הוא משחק...טוב תבינו לבד.......

על רזולוציות נמוכות ובלי מסננים והדום 3 עוד מקרטע טיפה באיזורים עמוסים.........

והוא אומר לי הכי חדש!!

ולזה שמעלי...

זה בד"כ בנסיעה ליד ים המלח..איזה סירחון!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...