התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר.. - עמוד 16 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר..

hensh9

Recommended Posts

• תגובות 433
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש אין לי כוח להתחיל לקרוא את כל הדיון, אז יש לי שאלה אחת

האם כבר קניתם מסכים בתור קבוצה??

גם אני שוקל להצטרף...

אפשר להגיד שכן, הוא נתן הנחה מיוחדת לחברי הפורום :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו קטן, נתקלתי בביקורת הזו- http://www.widescreengamingforum.com/forum/viewtopic.php?t=4203

בכל מקרה, הוא מסביר שם איך לבדוק איזה פאנל זה (בתפריט השירות):

To enter the service menu, turn the monitor off, hold down the menu button and the + button at the same time, and while you're holding them down, turn the monitor back on. The monitor will take a second longer to come on. Once on, wait a second and then press the - button and the service menu will pop up.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נו, מזל שאתה פה להסביר את עקרון התחרות בשוק חופשי... אם הסיבה שהוא מוכר בזול זה בגלל שזה יבוא אישי ולא מיבואן רשמי, אני מעדיף לשלם עוד 200-300 שקל, אחרת אין סיבה ממשית שמישהו אחר ימכור במחיר שונה משמעותית... ומה לעשות, אני מעדיף ללכת לחנות, לראות בפועל ולקנות על המקום, ולא לחכות כמה ימים עד שיגיע לפה רק כדי לראות שיש פיסקלים שרופים. (ולא צריך להגיב אם אין סיבה).

נ.ב. איזה REVISION המסכים ? A03 ?

A03

שום דבר לא עוצר אותך להרביץ ביקור בירושלים. השיקולים שלך זרים לי. אני מהדרום. אין שום מצב שאני ניגש לחנות לבדוק משהו, פשוט כי... אין כאן ממש חנות נורמאלית. הכל דרך האינטרנט. ולכן, הפינוק שלך לא התפתח אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משאר שמהפורום רכשו לפחות עשרה אנשים.

1. אתה "משער", לא "משאר". :)

2. אני חושב שכמות האנשים שהזמינו מיעקב בעקבות הדיון פה בפורום הוא יותר באיזור ה- 50. יש גם קוראים שלא מגיבים ולא כותבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי אצלו היום וראיתי פעם ראשונה פאנל איזה איכות איזה זויות צפיה, מושלם...

לא קניתי כי לא אישרו לי מחברת האשראי.. מחר אני יזמין אותו מאשראי אחר..

חוץ מזה שחברי הפורום מקבלים הנחה, בנוסף לזה הוא אמר לי מי שיכתוב עליו בזאפ מקבל עוד החזר של 50 שקלים

אגב על חלק מהאריזות היה כתוב ייצור מקסיקו וחלק צ'כיה מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברה תודה על האימון ועל הסבלנות נמשיך לשרת אותכם ולהשיג לכם את הדילים הכי טובים בארץ זה הייתרון של יבוא חופשי

כל חברי הפורום שהזמינו כבר קיבלו את המסכים (הרצים של UPS יצאו דחופים בדבר NEXTOP ולחברי הפורום אורה ושמחה )

ושוב פעם תודה המבצע הסתיים הייתם נהדרים ותודה על כל הסבלנות שלכם !!!

אל תשכחו גם בניידים יש לנו את המחירים הכי טובים בארץ וזה בדוק (בניידים אין לנו בעיות של תקן גג 14 יום למסך בבבית הלקוח )

פורים שמח

יעקב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעקב, תודה רבה על המבצע!

על חלק מהאריזות היה כתוב ייצור מקסיקו וחלק צ'כיה מה זה אומר?

אלו שניים מהמקומות (הדיי נפוצים) בהם המסך מיוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברה תודה על האימון ועל הסבלנות נמשיך לשרת אותכם ולהשיג לכם את הדילים הכי טובים בארץ זה הייתרון של יבוא חופשי

כל חברי הפורום שהזמינו כבר קיבלו את המסכים (הרצים של UPS יצאו דחופים בדבר NEXTOP ולחברי הפורום אורה ושמחה )

ושוב פעם תודה המבצע הסתיים הייתם נהדרים ותודה על כל הסבלנות שלכם !!!

אל תשכחו גם בניידים יש לנו את המחירים הכי טובים בארץ וזה בדוק (בניידים אין לנו בעיות של תקן גג 14 יום למסך בבבית הלקוח )

פורים שמח

יעקב

יבוא חופשי ? אז אתם לא עובדים דרך יבואן רשמי של בארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...