התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר.. - עמוד 15 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר..

hensh9

Recommended Posts

לפי מה שאני הבנתי, יעקוב הוא יבואן.

הוא שולח עכשיו את מה שהוא קיבל לחנויות וסביר להניח שתוכל לקנות בהקדם בחנויות את המסך הזה.

אבל במחיר קצת יותר יקר.

אז ביום ראשון זה יהיה מאוחר מדי?(לקנות במחיר 2165?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 433
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברים, היום קניתי את ה2007WFP מTEAM בפתח תקווה.

המסך מעולה, עלה 2280 ש"ח, ובעל פיקסל מת אחד במרחק 2.5 סנטימטר מהקצה הימני, ו7.5 סנטימטר מהקצה העליון.

למי שעדיין רוצה, היו לו עוד שניים שלושה מסכים במחסן... חבל לפספס את זה. לדבר עם ב039278243 על הבוקר (8-9 ככה) וללכת על זה.

אגב הוא :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, היום קניתי את ה2007WFP מTEAM בפתח תקווה.

המסך מעולה, עלה 2280 ש"ח, ובעל פיקסל מת אחד במרחק 2.5 סנטימטר מהקצה הימני, ו7.5 סנטימטר מהקצה העליון.

למי שעדיין רוצה, היו לו עוד שניים שלושה מסכים במחסן... חבל לפספס את זה. לדבר עם ב039278243 על הבוקר (8-9 ככה) וללכת על זה.

אגב הוא :cool2:

ואתה לא ממש את האחריות? :kopfpatsch:

תהיה יעקובי ותדרוש עד הסוף :xyxthumbs:

אגב איך בדקת את ומצאת שיש פיקסל מת? אני חיפשתי תוכנות (כרגע יש לי CRT) והדבר היחיד שראיתי זה מלא צבעים אבל זה לא אומר כלום.

אין תוכנה שבודקת ורושמת לך כמה מתים יש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ישראלים. כמה חששות שעובדים עליכם... :lol:

אני הלכתי על 2007FP מיעקב. נשמע אמין. אם הבנתי נכון, הוא קשור לחנות notebookclub שכידוע מתעסקת רק עם ולא חשודה בבעיית אחריות (אני חושב שזו ממש אותה חנות). בקיצור, הכל מריח בסדר.

יעקב אישר שמדובר בפאנל גם ברחב וגם ברגיל. הירגעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נו, מזל שאתה פה להסביר את עקרון התחרות בשוק חופשי... אם הסיבה שהוא מוכר בזול זה בגלל שזה יבוא אישי ולא מיבואן רשמי, אני מעדיף לשלם עוד 200-300 שקל, אחרת אין סיבה ממשית שמישהו אחר ימכור במחיר שונה משמעותית... ומה לעשות, אני מעדיף ללכת לחנות, לראות בפועל ולקנות על המקום, ולא לחכות כמה ימים עד שיגיע לפה רק כדי לראות שיש פיסקלים שרופים. (ולא צריך להגיב אם אין סיבה).

נ.ב. איזה REVISION המסכים ? A03 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...