שיא העצלנות - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא העצלנות

Milford Cubicle

Recommended Posts

את מוציאה שם רע לנהגות :lol: אבל מוזר שאת אומרת טמבון שבור וכמה פנסים מוחלפים... הPARKING אמור לנעול את הגלגלים בפני עצמו, האמברקס זה רק תוספת בכדי להוריד עומס מתיבת ההילוכים.

-ג'ו

מי אמר לך שאני שמה על P?

ויש לי ידני בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אפשר ליסוע בידני שזה לא איזה האמרH1 שהארמברקס מופעל ?

גם באוטומט האוטו זז באיטיות מוגברת בכמה רמות

P לא ממש מחזיק את האוטו מניסיון (שהיתי בן 10) שמתי על D והורדי ארמברקס האוטו היתדרדר 2-3 קמ"'ש ואז העברתי לP בימקום לעצור קודם :lol: והאוטו לא עצר אלה נישמע רעש של קליקים מהירים ומיד ניבהלתי דפקתי ברקס והאוטו נישאר עם כל ההילוכים המקורים חח (אימפרזה 1.6 \ 1.5 מליסינג)

לידע כללי!

הP מחזיק את האוטו רק שהוא במצב של עצירה מולחטת!!

מה שמחזיק אותו אלה פינים קטנים שנתפסים בגוף של הגיר(ויש להם מקום מיוחד שהם נכנסים בו) ואם הייתה עושה את זה עוד כמה פעמים הייתה שובר את הפינים האלה או שוחק את הגוף של הגיר והאוטו לא היה מחזיק את עצמו בP!!

והרעשים האלה היו בגלל שהפינים האלה ניסו להשתלב במקומות שלהם אבל בגלל שהם הסתובבו (כי האוטו זז) הם לא הצליחו!!

זה דומה שמשלוים לרוורס בתיבה ידנית יש לפעמים חיכוך כזה ושומעים רעש זה בגלל שגלגל שיניים אחד עצר ואחד מסתובב ושניהם מנסים להשתלב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק ברוורס

גם בהילוך ראשון ובכל הילוך

ההילוך לא מחובר כאשר הוא מיסתובב והגלגל שהולך לדיפרנציאל נראה לי לא מיסתובב וביגלל זה לא זורקים קלאץ

אם זה בכל הילוך זה כבר בעיה אחרת(בטבעות הסינכרון של הגיר)(זה עניין מורכב כל הגלגלי שיניים בגיר ידני מחוברים אחד לשני כל הזמן רק של הקוורס מופרדים)!

גם נכון כי זה נותן מכות של הקשאה על המנוע וזה לא טוב לו וגם בגלל מומנט הפיתול שהחלקים יכולים להסתובב בגלל לחץ פיתול חזק מידי ובגלל זה יש על דיסקט החיכוך שעל הקלאצ' קפיצים כדי להקטין את מומנט הפיתול של הצירים

אני יכול להסביר לך יותר בפרטי אם אתה רוצה

חחחחח

זה לא המקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לך שאני שמה על P?

ויש לי ידני בכלל

מה?

את משוגעת? :screwy:

אז איך את מצפה שהאוטו ישאר במקום?

אין לי כח לנווט בתיקיות כדי לפתוח שיר, אז בויסטה יש אשפשרות של "Open File Location", אני עושה לחיצה ימנית על קובץ שנימצא באותה תיקיה משתמש באופציה וככה אני מקצר את התהליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר אלי?

אם תשם לב אני, אני לא אמרתי שיש לה אוטומט, ואני הבנתי שיש לה ידני, אבל לא הבנתי איך היא עוצרת את האוטו.

לי יש כבר שנה רשיון, ועוד לא יצא לי לנהוג באוטומט.

תחשוב על זה, נניח היא רוצה לחנות, אז היא נכנסת לחניה, אם זה בעליה אז היא צריכה לשלב הילוך ראשון בשביל לא להדרדר, אבל זה גם דופק את ההילוך, כנ"ל בירידה ורברס. אם היא משאירה בניוטראל כאשר היא במישור אז האוטו יתנהג כמו עגלה גדולה, וכל אחד יוכל לדחוף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באוטומט=שם על P ומרים אמברקס. [P=Parking]...

בידני=שם על ניוטרל ומרים אמברקס. [אם זה בעליה אז שם על הילוך ראשון ומרים המברקס,בירידה שם על רוורס ומרים אמברקס].

מה אתה אישה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אין לי כוח להרים את האמברקס ברכב.. בזבוז טהור של אנרגיה..

עד עכשיו לא היו תקלות רציניות, טמבון שבור וכמה פנסים מוחלפים.

אל תספר לי את זה, ספר לה ^ .

מה אתה אישה?

ואני מצפה ממך שתתנצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...