שיא העצלנות - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא העצלנות

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ללמוד שאם הרחוב הוא עגול קצת אז באיזה צד ללכת כדי ללכת פחות.הבעיה אם זה היא שאם נניח יוצא שאני הולך בצד ההפוך אז אפילו אם הבית שלי הוא בכל מקרה בצד השני(הדרך הקצרה יותר)אז אין לי כוח לעבור את הכביש ואני הולך בדרך הארוכה יותר ועובר רק בסוף.

עוד משהו:לפעמים אין לי כוח אפילו לשים את היד על שולחן בשביל העכבר אז אני פשוט עם העכבר על הרגל(עכבר אלחוטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3DGod:

א) הבעיה היא מקומית אצלך

ב) תודֶה שהורדת את ה-Adblock רק בשביל הסקרינשוט :smile1:

א. איך זה יכול להיות? ולמה זה שציטט אותי ראישון צחק? ::)

ב. פישול :smile1: יש דרכים נוספות לקחת סקרינים :xyxthumbs:

ותודה שדיי התעמצת בשביל לנקדת את המילה "תודה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים אני פותח את את הCD ROM ע'י Enject במחשב, אבל אני שוכח שאין טעם כי גם ככה צריך להתכופף בשביל להכניס דיסק.

אינג'קט? אתה מזריק למחשב שלך? O:

Eject.

שיא העצלנות: להמשיך את שאר הערב אחרי שנכנסים למיטה בשימוש רק במקלדת, כי אין כוח לשים את העכבר האלחוטי בטעינה P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

פתרון

g7-2.jpg

אני אף פעם לא נתקע במצב שאין לG7 שלי חשמל

תמיד כשבטרייה אחד בטעינה, בטרייה אחת בעכבר

ותוך שעתיים על boost mode הבטרייה השנייה טעונה אפילו שזאת שבעכבר נגמרת בסוף היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם, קחו שיא עצלנות שפותח את שלכם

שיא העצלנות: לשבת 10 דקות ולהתעצל לקום מהאסלה ולנגב את התחת אחרי חירבון

:lol: I feel you bro :xyxthumbs:

אבל יש עוד כמה מצבים:

1. מתעצל לחרבן מההתחלה, מה שמביא לכך שפעמים רבות אני מחרבן על הבוקר, מצד אחד זה ממש תענוג (!) וזה מעורר, אבל מצד שני זה גורם לך לאחר לבית ספר.

2. אם אני ממש מנהל קרב בשירותים אחרי "על האש" או משהו כזה, אחרי כמה גושים גדולים אני עושה הפסקה, יושב בשירותים כשהתחת שלי נוטף שאריות חרה רכים, חושב על החיים: לא הגעתי ולאן דרכיי מובילות אותי, ואז אחרי 10 דקות ממשיך בקרב ומטיל עוד כמה גושים על שטח האויב :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: I feel you bro :xyxthumbs:

2. אם אני ממש מנהל קרב בשירותים אחרי "על האש" או משהו כזה, אחרי כמה גושים גדולים אני עושה הפסקה, יושב בשירותים כשהתחת שלי נוטף שאריות חרה רכים, חושב על החיים: לא הגעתי ולאן דרכיי מובילות אותי, ואז אחרי 10 דקות ממשיך בקרב ומטיל עוד כמה גושים על שטח האויב :cool2:

וטפ מה לעזאזל אתה מחרבן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...