בעל חווה בנגב נעצר בחשד שהרג 2 פורצים לחוותו - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעל חווה בנגב נעצר בחשד שהרג 2 פורצים לחוותו

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כלומר מי שנתפס חמש פעמים במהירות מופרזת יותר מסוכן ממי שפעם אחת נתפס כשהוא נוהג בלילה בלי אורות, נגד כיוון התנועה, ללא רישיון כשהוא שיכור?

חמש הרשעות לעומת הרשעה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה מדבר על עברות שונות

וחוץ מזה לא דיברתי על 5 עברות

דיברתי על אנשים אם יותר מ60 עברות שעדיין על הכביש

ואני לא מדבר על דוחות או קנסות שזה הרבה פחות חשוב

אלה על עברות תנועה רציניות

עריכה-

עדכון לנושא המקורי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3354645,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי מקרה לפני כמה שנים אם אתם זוכרים שמאבטח בית ספר ירה בטכנאי מזגנים שהוא לא עונה לקריאותיו להזדהות ומתפס מעל גדר בית הספר.

בסוף המשפט המאבטח קיבל מאסר עולם.

כן הא?

רק שהבן דוד של הטכנאי מזגנים הזה דיבר איתי פעם וסיפר לי שהמאבטח הזה בכלל מכיר אותו,והם בסיכסוך כבר שנים,הירי הזה היה מכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הא?

רק שהבן דוד של הטכנאי מזגנים הזה דיבר איתי פעם וסיפר לי שהמאבטח הזה בכלל מכיר אותו,והם בסיכסוך כבר שנים,הירי הזה היה מכוון.

כן הא?

רק שאם היתה בזה איזו אמת הוא היה מספר על זה למשטרה עוד לפני המשפט שלו.

והוא לא קיבל מאסר עולם כי זה לא רצח אלא הריגה ברשלנות.

ואם זה לא היה עולה חדש רוסי שלא מבין כלום לא היה בכלל עומד לדין אלא היה יכול לדבר כמו שצריך.

לא שבית המשפט התאכזר אליו כי הוא ממוצא רוסי, אלא שהוא הודה במשטרה לכל מה שאמרו לו כי הוא עולה חדש ממוצא רוסי.

ישראלי ותיק היה יודע מה לעשות ומה לומר, אם זה בכלל היה מגיע להריגה.

ואם כבר מדברים על הריגה ואי הבנה או נסיבות: לפני כמה וכמה שנים הגיעה למחסום בשומרון מכונית ובה שני אנשים.

במקום לעצור במחסום הם פרצו אותו, וברחו. החיילים נהגו על פי ההנחיות, בחשד שמדובר במכונית תופת על פי ההתרעות שהיו אז

וירו במכונית. הנהג נהרג.

הסתבר שמדובר בשני יהודים, גנבים במקצועם ובתכלית חיהם, שהובילו סחורה גנובה למכירה אצל הקונים בשומרון ובגלל זה ברחו מהחיילים. החייל שהרג את הנהג הועמד לדין ונשפט על הריגה ברשלנות, וזה כבר רישום פלילי שילווה אותו לכל החיים.

אם זה היה ערבי ברכב היו אומרים לו תודה, ובצדק. אבל במקרה זה ההורים של הגנב היהודי עשו רעש וכנכראה גם בעלי קשרים פוליטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה מדבר על עברות שונות

וחוץ מזה לא דיברתי על 5 עברות

דיברתי על אנשים אם יותר מ60 עברות שעדיין על הכביש

ואני לא מדבר על דוחות או קנסות שזה הרבה פחות חשוב

אלה על עברות תנועה רציניות

בסדר, אז מי יותר מסוכן - נהג עם שישים הרשעות על נהיגה במהירות מופרזת או השיכור הנ"ל עם הרשעה אחת בלבד?

אין נהגים עם שישים הרשעות בעברות תנועה רציניות שלא שללו להם את הרישיון לצמיתות. לכן זו דמגוגיה: מדברים על המספר הגדול של ההרשעות ולא מספרים לך שרובן הגדול - אם לא כולן - הן זניחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

0

אני בקושי מקבל תרכב לנהוג ברעננה

ואין לי תוכניות ליקנות בקרוב

אבל אתה אומר את זה לא נכון כי 60 עברות זה 60 עברות שתפסו אותך

הסבירות זה שנהגתה במהירות מופרזת הרבה הרבה יותר כדי שיתפסו אותך 60 פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאותן פעמים בהן אתה מקבל את האוטו, אתה מקפיד שלא לעבור את המהירות המותרת?

מישהו שאני מכיר והוא לא אני (אמרתי בעצת פרקליטי 8)) נוהג כל יום במהירות מופרזת. למרבה מזלו של מי שהוא לא אני, תפסו אותו רק פעם אחת. לו אותו מישהו שהוא לא אני היה מבלה כמה שעות ביום בנהיגה במקום 40 דקות בממוצע כפי שלא אני נוהג כרגע, סביר להניח שהיו תופסים את לא אותי הרבה יותר פעמים. מספר התאונות בהן לא אני היה מעורב ב- 18 השנים האחרונות הוא אפס.

מישהי שאני מכיר היתה מעורבת בשלוש תאונות, שלושתן באשמתה (אין נפגעים למרבה המזל). היא גם נוהגת הרבה פחות שנים ופחות דקות ביום ממי שאינו אני. מעולם היא לא קיבלה דו"ח.

לפי ההיגיון שלך, היא נהגת בטוחה יותר ממי שאינו אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר לו היית נהג מקצועי והיית מעורב בתאונה, בעיתון היה כתוב על נהג מסוכן שהורשע כבר בשישים עברות... ולא משנה העובדה שאתה נוהג שלושים שעות בחודש כבר עשרים שנה ומעולם לא היית מעורב בתאונה.

נהג חדש, לעומת זאת, שמעורב בתאונה שנה וחצי אחרי שקיבל את הרישיון וחודש אחרי שאבא קונה לו אוטו, הוא נהג מצויין לפי העיתון, הרי אפילו הרשעה אחת אין לו. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]speed limit for the most part is stupid.

the urban speed limit is the most ridicules of all. you got the main urban road which everyone could easily drive on at 70-80 but because it's an "urban" road the limit is 50 (2 lanes each direction with a divider). on the other hand you got streets which go into neighborhoods, in which you are allowed to drive 50 but you have to be a moron to do that.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר לו היית נהג מקצועי והיית מעורב בתאונה, בעיתון היה כתוב על נהג מסוכן שהורשע כבר בשישים עברות... ולא משנה העובדה שאתה נוהג שלושים שעות בחודש כבר עשרים שנה ומעולם לא היית מעורב בתאונה.

נהג חדש, לעומת זאת, שמעורב בתאונה שנה וחצי אחרי שקיבל את הרישיון וחודש אחרי שאבא קונה לו אוטו, הוא נהג מצויין לפי העיתון, הרי אפילו הרשעה אחת אין לו. ::)

אתה מנסה לגרום לי להגיד

שנהג שלא יודע לנהוג עדיף על נהג שיודע לנהוג אבל רק נוסע במהירות מופרזת

ומבחינתי זה 2 מצבים שאותם נהגים לא צריכים להיות על הכביש

אין פה נהג מנצח

אז תפסיק אם השטויות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...