בעל חווה בנגב נעצר בחשד שהרג 2 פורצים לחוותו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעל חווה בנגב נעצר בחשד שהרג 2 פורצים לחוותו

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בושה,בן אדם מגן על הרכוש שלו וככל הנראה גם על חייו ועוצרים אותו.

בארה"ב לפי מה שידוע לי דברים כאלו הם שכיחים ולא עוצרים ובטח שלא מענישים אף אחד

זה לא ממש נכון.

רק חלק קטן מהמדינות בארה"ב (עד כמה שידוע לי רק קולורדו ופלורידה, אבל אולי יש עוד כמה) חוקקו חוק שזכה לכינוי Make My Day Law לפיו אדם רשאי להשתמש בכל אמצעי, לרבות deadly force, כדי להגן על עצמו בתוך ביתו. כלומר, אם מישהו פורץ לבית שלך, אתה רשאי לירות בו במקום ולא רק במקרה שאתה נתון בסכנת חיים.

לצערי בארץ חוק כזה לא יעזור, מהסיבה הפשוטה שלרוב המכריע של האזרחים אין (בניגוד לארה"ב)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, פרצו 4 פורצים, הוא ירה ב-2 מהם, הרג אחד ופצע אחד קשה. בטח עוד יטילו עליו עונש לשלם פיצויים לגנבים... ראיתי בערוץ 8 הראו פעם איזה חייל שהיה לבד בבית ופרצו אליו הביתה. הוא תפס את הפורץ וכיוון אליו והלך להתקשר למשטרה (תוך שהוא לא מוריד ממנו עין). הפורץ ניסה להמלט אז הוא ירה לו ברגל, כמו בנוהל מעצר חשוד וכו'. בסוף בית משפט עוד גזר על החייל לשלם פיצויים לפורץ שכאילו "נפצע בעבודה". :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי בארץ חוק כזה לא יעזור, מהסיבה הפשוטה שלרוב המכריע של האזרחים אין (בניגוד לארה"ב)...

נכון שפה זה קצת יותר בעייתי להשיג "חם",אבל עדיין אפשרי עם סכינים או משהו ואז יהיה בארץ הרבה פחות גניבות.

בסוף בית משפט עוד גזר על החייל לשלם פיצויים לפורץ שכאילו "נפצע בעבודה". :kopfpatsch:

אני זוכר באמת איזה מקרה שהיה פעם שגנב שבר חלון כדי להיכנס לבית,ונפצע מהזכוכית.אחרי זה בעל הבית היה צריך לשלם לו מלא פיצויים.והיה גם איזה מקרה שמישהו תפס גנבים והביא אותם למשטרה,ובשביל להביא אותם הוא קשר אותם,והם תבעו אותו.אחרי זה,פעם אחת גנבו לו שוב והוא תפס את הגנבים,אז הוא החליט לא לפנות למשטרה והוא פשוט צבע אותם.אם אני לא טועה המאסר שלו היה שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בארה"ב יש מספיק מקרים לא צודקים כאלה ואף יותר.

דוגמא:

פורץ פרץ לבית בו זמנית שבעליו יצאו ממנו והבעלים נעלו את הבית מכל וכל בעזרת מערכת משוכללת והפורץ "המסכן" לא יכל לצאת.

לצערו כי רב, יצאה המשפחה לחופשה של בערך שבוע וכאשר חזרו כעבור שבוע מצאו את הפורץ מקופל במוסך.

מסתבר שלא הצליח לצאת מן המוסך בו היה נעול ו"נאלץ" לאכול אוכל לכלבים על מנת לשרוד(כי מי מחזיק קוויאר במוסך?).

בית המשפט פסק לפורץ פיצויי ענק לחובת בעלי הבית בגלל גרימת נזק נפשי ובריאותי לפורץ.

יחי שלטון החוק :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרצו לי לבית לפני שנתיים בערך. יש לי אוסף סכינים די מכובד בחדר ככה שלפורץ לא היה שום סיכוי לצאת מבלי נזק גופני כבד.

למרות שפחדתי כמו לא יודע מה, הצלחתי להשתלט על עצמי ואיימתי עליו שאני יפתח לו חור חדש בגוף תוך כדי שאני מתקשר למשטרה.

הוא חשב שהוא יצא מזה והאשים אותי באיומים בנשק, אני טענתי שפירשתי את הנצנוץ של השעון שלו כלהב של סכין ויצאתי בהגנה עצמית,

בתוספת אלף שקל פיצויי והוצאת דיבה מצידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והיה גם איזה מקרה שמישהו תפס גנבים והביא אותם למשטרה,ובשביל להביא אותם הוא קשר אותם,והם תבעו אותו.אחרי זה,פעם אחת גנבו לו שוב והוא תפס את הגנבים,אז הוא החליט לא לפנות למשטרה והוא פשוט צבע אותם.אם אני לא טועה המאסר שלו היה שנתיים

ושילם פיצויים לחלאות 100,000 שקל.

פרצו לי לבית לפני שנתיים בערך. יש לי אוסף סכינים די מכובד בחדר ככה שלפורץ לא היה שום סיכוי לצאת מבלי נזק גופני כבד.

למרות שפחדתי כמו לא יודע מה, הצלחתי להשתלט על עצמי ואיימתי עליו שאני יפתח לו חור חדש בגוף תוך כדי שאני מתקשר למשטרה.

הוא חשב שהוא יצא מזה והאשים אותי באיומים בנשק, אני טענתי שפירשתי את הנצנוץ של השעון שלו כלהב של סכין ויצאתי בהגנה עצמית,

בתוספת אלף שקל פיצויי והוצאת דיבה מצידו.

כל הכבוד :xyxthumbs: כיף לשמוע על מקרים שבהם לפורצים יצא באמת לא משתלם לפרוץ, עד כמה שזה מגוחך :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...