בעל חווה בנגב נעצר בחשד שהרג 2 פורצים לחוותו - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעל חווה בנגב נעצר בחשד שהרג 2 פורצים לחוותו

stone cold

Recommended Posts

מה לא הוכיח? זה לא בנאדם אחד שבא לגנוב כלי כסף מהמטבח, זה היו 4 חברה' שבאו לארוז לו את כל החווה והיו גם פותחים לו את הצורה אם היה מתערב! אם לא היה יורה, היום בבוקר היינו קוראים שבנאדם נהרג כשפרצו לו לבית, אלא שהמשטרה לא היתה עושה כלום כי נראה לכם שניידת תיכנס לישוב בדואי לחפש גנבים ותצא משם בחתיכה אחת? הדרום הפרוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה לא הוכיח? זה לא בנאדם אחד שבא לגנוב כלי כסף מהמטבח, זה היו 4 חברה' שבאו לארוז לו את כל החווה והיו גם פותחים לו את הצורה אם היה מתערב! אם לא היה יורה, היום בבוקר היינו קוראים שבנאדם נהרג כשפרצו לו לבית, אלא שהמשטרה לא היתה עושה כלום כי נראה לכם שניידת תיכנס לישוב בדואי לחפש גנבים ותצא משם בחתיכה אחת? הדרום הפרוע...

מחזק

רק שתדעו שאותו סיפור גם בצפון. ישובי הדרוזים והבדואים בצפון לא נופלים מאחיהם בדרום.

הישוב שיבלי בצפון נמצא ממש ליד כפר תבור. אין רשות למשטרה ולמג"ב להיכנס לשם ללא תיאום מראש.

והוא רק אחד מיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק אחד הדברים היותר דפוקים במדינה הזאת !

המשטרה בפשיטת רגל ומעבירה סמכויות לחברות לעשירים בלבד והאזרח הקטן נאלץ להתמודד עם כרוניקה של שוד ידוע מראש

כמו שהזכירו כאן את הסיפור עם האדם שנשפט לשנתיים ו100k קנס לאחר שמאס במשטרה שלא נתנה מענה

יש לנו בארץ הזו תרבויות שלמות שחיות על גנבות כמו בדואים,דרוזים וערבים החל מגנבת מכוניות, שדידת בתים ועד בקר וכל הבא לייד ...

אם המשטרה לא יכולה לטפל בכך מין הראוי שתאפשר לאזרח את הזכות הבסיסית ביותר של הגנה על ביתו ורכושו... הרי ביתו של האדם הוא מבצרו לא ?

אחרי שיחוררו כמה פורצים תראו איך אחוז הגנבות נופל מטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, כל הבעיות המשפטיות שיש לו זה כלום לעומת הנושא של נקמת דם. ממה שהבנתי ב"חוק" הבדואי, אסור להרוג מישהו שבא לגנוב, לכן נקמת דם תקפה לנושא הזה...

הגיהנום בנגב חייב להיפסק. אני מקווה שבמשרד לביטחון הפנים ייקחו את זה לתשומת ליבם, אולי סוף סוף יעשו משהו בקשר לזה...

ואגב, זה מציג את האתר עליו מדובר בכתבה הזאת באור קצת אחר (למרות שאני חשבתי ככה גם לפני):

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3350789,00.html

(אגב, למישהו יש מושג למה האתר הזה לא זמין יותר? נכנסתי אליו ביום שבו פורסמה הכתבה הזאת, וכרגע הוא לא זמין)

יש לנו בארץ הזו תרבויות שלמות שחיות על גנבות כמו בדואים,דרוזים וערבים החל מגנבת מכוניות, שדידת בתים ועד בקר וכל הבא לייד ...

למלען ההגינות:

1) בדואים הם ערבים.

2) לדעתי, רק אצל הבדואים התופעה הזאת של גניבות כל כך עניפה.

3) אצל הערבים באופן כללי, יש תופעה אחרת של "גניבה" מהמדינה באופן חוקי לחלוטין, דרך קיצבאות ודמי אבטלה על אבטלה פיקטיבית (עבודה בשחור) אבל אני לא חושב שהתופעה של הגניבות במגזר כלשהו כל כך נפוצה כמו במגזר הבדואי (או הפשיעה בכלל, אם כבר מדברים על זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, המשטרה המחורבנת הזאת.. שקודם כל יעצרו את המגפה הזאת של הפריצות של הבדואים בנגב ואז נדבר איתם.

איך היא יכולה להאשים אותו בחשד ברצח, איך? זו הגנה עצמית, במקום שיתנו לו צל"ש.

מה הוא היה יכול לעשות? לחכות שימצאו אותו ער וידקרו אותו למוות? תעשו לי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, כל הבעיות המשפטיות שיש לו זה כלום לעומת הנושא של נקמת דם. ממה שהבנתי ב"חוק" הבדואי, אסור להרוג מישהו שבא לגנוב, לכן נקמת דם תקפה לנושא הזה...

הגיהנום בנגב חייב להיפסק. אני מקווה שבמשרד לביטחון הפנים ייקחו את זה לתשומת ליבם, אולי סוף סוף יעשו משהו בקשר לזה...

ואגב, זה מציג את האתר עליו מדובר בכתבה הזאת באור קצת אחר (למרות שאני חשבתי ככה גם לפני):

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3350789,00.html

(אגב, למישהו יש מושג למה האתר הזה לא זמין יותר? נכנסתי אליו ביום שבו פורסמה הכתבה הזאת, וכרגע הוא לא זמין)

למלען ההגינות:

1) בדואים הם ערבים.

2) לדעתי, רק אצל הבדואים התופעה הזאת של גניבות כל כך עניפה.

3) אצל הערבים באופן כללי, יש תופעה אחרת של "גניבה" מהמדינה באופן חוקי לחלוטין, דרך קיצבאות ודמי אבטלה על אבטלה פיקטיבית (עבודה בשחור) אבל אני לא חושב שהתופעה של הגניבות במגזר כלשהו כל כך נפוצה כמו במגזר הבדואי (או הפשיעה בכלל, אם כבר מדברים על זה).

התכוונתי לפלסטינאים... ובדבר הקצבאות והאבטלה זה הרי ברור , ביום מקבלים קצבת אבטלה ובלילה גונבים... להוציא לך קבלה על זה ?

ואני רוצה לראות שמישהו יפגע בו... כל הרעש שקורא עכשיו הוא כולם לעומת מה שיקרה אחר כך

לא מספיק שהוא נאלץ להתמודד עם החוקים הדפוקים בארץ אז הוא צריך גם להתמודד עם החוקים העוד יותר "מתקדמים" של הבדואים ?

דא ליברמן ! הוא היחיד שמוכן לטפל בבעיה הזו והתריע עליה לא פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה ביקשה (וקיבלה) הארכת מעצר.

אגב, לגבי הדרוזים, הם תורמים למדינה יותר ממגזרים יהודים רבים, אז חלאס.

הם גם תורמים לפשיעה יותר ממגזרים יהודים רבים, אז אל תחיה באשליות.

אל תעשה מהם פתיל תכלת.

יש בניהם חארות כמו בכל מגזר אחר ואף יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בהנחה שזה נכון (וזה לא), התרומה שלהם בכך שהם משרתים בצבא מפצה על זה בהרבה (זאת לעומת חרדים, למשל, שגם לא תורמים למדינה וגם עושקים אותה עם כל הקצבאות המגוחכות שהם מקבלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מגזר, דת, עדה או כל דבר אחר יש רוצחים, גנבים, פושעים וכו' - אבל דווקא הבעיה של הגניבות בנגב נפוצה יותר אצל הבדואים.

ואיך הגעתם לדרוזים אם אפשר לשאול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו...כמובן, חרדים איך שכחנו אותם בכל דיון הם חייבים להיות. עוד מעט יתברר שהם אשמים בכך

שהבדואים נאלצו לפרוץ לבעל החווה בגלל כל הקצבאות שהחרדים מקבלים.

תעשה לי טובה... תחזור לנושא ודבר לעניין.

הדרוזים אם אתה לא יודע הולכים לשרת בגלל שהם שונאים ערבים יותר ממך, ועניין הנשק אצלהם הוא כבוד גדול.

כנ"ל הבדואים. עכשיו, את זה אני לא ממציא אלא מצטט ממקור ראשון דרוזי,שאמר לי זאת מילה למילה.

אם הם היו יכולים, הם היו דופקים לך את הכדור הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו, את זה אני לא ממציא אלא מצטט ממקור ראשון דרוזי,שאמר לי זאת מילה למילה.

אם הם היו יכולים, הם היו דופקים לך את הכדור הבא.

וואו אז זה בטח נכון ::)

פגשתי לא מעט דרוזים במהלך השירות הצבאי שלי, אפילו שירתתי לא מעט זמן בסמוך לכפר דרוזי, אז אני מאמין שאני מכיר את המגזר הזה קצת יותר טוב ממך.

בכל מקרה

תעשה לי טובה... תחזור לנושא ודבר לעניין.

בוא באמת נחזור לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אז זה בטח נכון ::)

פגשתי לא מעט דרוזים במהלך השירות הצבאי שלי, אפילו שירתתי לא מעט זמן בסמוך לכפר דרוזי, אז אני מאמין שאני מכיר את המגזר הזה קצת יותר טוב ממך.

בכל מקרה

בוא באמת נחזור לנושא.

משך 20 שנה גרתי לידם וחייתי ביניהם היינו בני בית אחד אצל השני.

ליד המושב שלי יש מאהל בדואי, בלילה היינו משחקים חתול ועכבר על גניבות בקר

ולמחרת בבוקר היינו שותים קפה יחד. למה? כי זו המנטאליות וגם לא היו לנו ראיות מוצקות נגדם.

אז לך יש את הניסיון שלך ולי את שלי.

ועכשיו לנושא.

אם רשויות החוק אינן יכולות לתת מענה למקרי השוד, הפריצה והגניבה, עליהם לחזק את ידם של החקלאים,

כמובן הכל במסגרת החוק בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...