לא אוכל בבסיס, ובעיה עם הקפ"ס--- צריך עצה. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא אוכל בבסיס, ובעיה עם הקפ"ס--- צריך עצה.

liav12

Recommended Posts

תיראה אני רוב השרות הייתי טבח

או יותר נכון אחרי חדר אוכל של 500 חילים בארוחה בחלק מהמקרים

וכן הצבא מכין ברוב המקרים אוכל מגעיל וכן יש גוקים\חלזונות בלי קונכיה או איך שקוראים לזה\

ציפורים\חתולים\עכברים ועכברושים ובטח עוד דברים שמסתובבים במטבח צהלי

אבל אנחנו די הקפדנו שזה לא יגיע לאוכל ושמרנו גם על כשרות

בכל מיקרה האוכל מגעיל ואנחנו לפעמים קנינו לפעמים הכנו אוכל לעצמנו

ובבקרים זה בדרך כלל היה פרוסות שוקולד וביצים קשות כי זה אוכל אטום לפני הפתיחה

אבל אתה צריך להבין משהו זה לא בית

ואם קשה לך תאוכל אוכל סגור ותשלים בשקם

רק אל תזיק לעצמך כל כך

ואתה יכול לנסות להשיג אישור למנות קרב

מנות קרב אטומות ויתנו לך את כל צרכי התזונה שלך

פשוט תחזור לקבן ותגיד לו שאתה מוכן לאכול מנות קרב כי אתה מאוד סטרילי

שאתה מזכיר בית זה רק דופק אותך אם אתה לא רוצה לצאת מהצבא

ובקשר ללינה ושרותים

תתחיל לפתח קשיחות

פשוט שמים סדין טוב על המיטה וניר מעל האסלה

לא כל בסיס חיל אויר מגיש סלמון צלוי וברוקולי מאודה. תתפלא, גם בבסיסים שלהם יש חרא.

בבסיס שלי מצאתי שיער ערווה בצ'יפס (טבח עם שפשפת שלא מפסיק להתגרד) וחתיכות של ג'וק בסלט (הם לא ניקו את הקוצץ ירקות ונכנסו לשם ג'וקים). לא פעם היו לי קלקולי קיבה בבסיס, לא רק לי, בל"ג בעומר נדמה לי שזה היה, אחרי ארוחת ערב, למחרת בבוקר לחצי ממי שנשאר בבסיס היו שילשולים חריפים.

לכל מיטבח צהלי יש דברים מאחורה שאת לא רואה

לדוגמה היה לנו קורס חשוב פעם בשנתיים והם הביאו צוות משלהם

שלא היה מביש מסעדת יוקרה

גם המפקד שלי לפעמים הכין ארוחות שחיטות לו ולמפקדים האחרים

אבל הוא לא בישל מי יודע מה

אנחנו בערב הינו מבשלים הרבה יותר טוב ולפעמים עשינו פנקיק +רוטב שוקולד צהלי -כן יש דבר כזה

יש גם חלב \קפה נמס ועוד

חיל רגיל מקבל רק שחור ותה אבל יש הרבה דברים שמסתירים מהחילים הרגילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה יודע מה זה קייטרינג? זה להאכיל 500-1000 איש או יותר כמו כלום. עבדתי בקייטרינג בתיכון ואיכשהו לא היו שם לא מקקים ולא חתולים. מעניין למה?

אפרופו כשרות - איך זה יכול להיות כשר אם המטבח נראה כמו גן חיות והכל מטונף?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטבח הצלנו לא היה מטונף

כל יום עשרות קורסיסטים הועבדו מאוד קשה במטבח

והקפדנו על כשרות ועל ניקיון מאוד

אבל בגלל פתחי הביוב ופח גדול קרוב למטבח מלא אוכל זרוק

יש הרבה טפילים

ביוב זה דבר שלא היה לנו איך לנקות

ואף אחד לא ניקה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בגלל אנשים כמוך הצבא שלנו ניראה כמו שהוא ניראה , את דריה עוד אפשר להבין היא בחורה אבל אתה גבר ומתנהג כמו ילד שמנת מגעיל.

גם ג'ובניק שיושב על התחת ולא עושה כלום וגם מתלונן על האוכל של חיל האוויר , פעם טעמת אוכל של חיל ירוק? שאתה מדבר.

קודם כל מאיפה לך מה העבר הצבאי שלי?

מאיפה לך שבשנה וחצי שאני חייל לא הספקתי לעשות רובאי לוחם? קודם כל תשאל אחרי זה תדבר.

ושוב פעם אני אחזור, הכל קרה מאז שראיתי איך מכינים לך את האוכל במטבח.

ידעתי שתגובות כאלו יגיעו מתישהו..תקראו את שאר ההודעות אחרי זה תגיבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני יגיד לך 2 מילים שכתבתי מקודם-

מנות קרב

תאמין לי זה סטרילי מאוד ואפילו תילך לשרותים הרבה פחות

הבעיה עם מנות קרב היא שאלה מנות שמכילות ריכוז גבוה של סוכרים בדיי מעט אוכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה, או שתאכל, או שתתיקע עם הבטעיות שלך. אתה מתנהג כמו ילדה קטנה שלא רוצה לאכול אורז שאמא בישלה. אתה פרנואיד ברמות מטורפות בכל הקשור לסטריליות, אתה לא תמות מהאוכל הזה, אל תדאג.

מי אתה בכלל שתגיד לו להידפק עם הבעיות שלו? היית בצבא פעם? ראית את הטינופת של חלק מחדרי האוכל שאתה מדבר?! הוא פרנואיד ובצדק כי האוכל בחלק מהבסיסים לא ראוי למאכל אדם - לדוגמא מנות קרב מתחילת שנות ה-90 שכל פעם מחדשים להם את תאריך התפוגה (עדות משני חברים שלי, מאחד מהם ביקשו להדביק את המדבקות שמציינות את תאריך התפוגה החדש), חדרי אוכל שנסגרים לגמרי כאשר כל הבסיס צריך לאכול מנות קרב במקום לאכול בחדר אוכל (מי שהיה בביסל"ש יודע על מה מדובר), טבחים שההיגיינה האישית שלהם שווה לזו של מקק מצוי וכו', אישית אני הייתי בתל השומר והאוכל שם היה בסדר אבל מסיפורי הזוועה ששמעתי על בסיסים אחרים אני הייתי חושב טוב לפני כל כניסה לחדר אוכל.

מנות קרב

אם אוכל בן כמה שנים זה הקטע שלך אז מי אני שימנע ממך את זה... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנות קרב

כן... פעם ביומים- שלושה תפיל איזה 10 קילו יציקה ותהייה מאושר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

אכלתי את המנות קרב האלו במשך חודשיים בזמן אימונים, וגם שם ירדתי במשקל כמו כולם משהו כמו 3-5 קילו..

זה כנראה גם בגלל הפעילות הגופנית שעשינו..

וזה לא שהזכרתי את הבית בנוגע לאוכל כאילו אני בא ורוצה לצאת הבייתה כל יום, אמרתי לו שאין לי פיתרון וזה גם אחרי שהוא בעצמו אמר לי שהוא לא יכול לתת לי פתרון אחר חוץ מלנסות להאכיל אותי בבסיס, אז אמרתי לו שאני מוכן לאכול אוכל של אמא שלי בלבד (באותו זמן אחרי המשפט הזה כבר עלו לי הפיוזים)

ודוגרי לטבחים שבינינו, עד כמה תשקיעו את העבודה שלכם בנקיון וטיפוח המטבח כשאתם לא מקבלים על זה שום דבר (פטריוטי או לא, טבח שלא מקבל על זה שכר לא ישים זין על העבודה במטבח)

אחרי הכל רובם מכינים לעצמם אוכל אחרי זה ששונה מהאוכל שכולם אוכלים..ומה שבטוח, יותר נקי.

אז מי שרוצה להרעיל את עצמו במטבח שלא עובד כמו שצריך, שיהנה..אחרי זה שהוא יבקר הרבה במיון ובמרפאות על בעיות בקיבה נראה מי ידבר.

אחרי הכל, 3 שנים בצבא שתעשה, זה יעבור לצה"ל, אבל איתך רוב הבעיות שתצא עימם מהצבא ישארו איתך כל החיים (אני פסול רפואית בגלל ברכיים והחמרה במיגרנות, ואני לא חושב שאתה יכול לבנות לעצמך סחוס חדש ללא ניתוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי בעיות רפואיות הצבא אכן דופק את החיים - יש לי ארבעה חברים שונים שתובעים את הצבא על בעיות שהתעוררו בזמן הצבא בין אם זה בעיות ברכיים, סינוסיטיס חריף או בעיות גב למיניהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אמא שלי עובדת רוב היום ואין לה זמן לבשל.

ילד, אתה בן 19. אתה יכול כבר להפעיל את הגז בעצמך.

את רוב השירות שלי עשיתי כשאני גר בדירה שכורה ומכין לעצמי אוכל (לא שלא אכלתי בחדר אוכן, אבל להביא אוכל מהבית זה יותר טעים, מזין ופחות משמין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...