חדר מלחמה : דיון בנושא המלחמה הקרבה והולכת - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדר מלחמה : דיון בנושא המלחמה הקרבה והולכת

Guarding angel

Recommended Posts

שמעתי על ההפתעה שהייתה בלבנון ואין לי ספק שאיראן הרבה יותר מפותחת מהחזבאללה. CIA? אני לא יודע מה יש ל-CIA ולא מתיימר לדעת.

אנשים עם מידע? נו באמת.. תריץ "כנף 2" בגוגל ותמצא אפילו קואורדינטות, מפות צבע, הסברים ומידע שאני משוכנע שכל המבינים למיניהם אפילו לא יודעים.

תאמין לי, אף אחד לא אמר פה שום דבר שלא היה ידוע כבר.

אמן שהמוסלמים יורידו את כל אירופה

מגיע להם, קולוניות עשו, לקחו עבדים, לקחו את המשאבים שלהם, ניצלו אותם וצחקו עליהם

עכשיו אמן שהם יקבלו את כל זה חזרה לפרצוף

אני לא סגור על זה שזה בהכרח כדאי. במלחמה העולמית נגד האסלאם, האירופאים היו יכולים להיות בעלי ברית עצמתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגידו מה נסגר איתכם :bash:

אולי גם תתנו מפה והוראות הגעה למקומות האלה?

:

פרנואידיות מוגזמת. אף אחד לא שולף מפות, ואפשר לחשוב שלא שמעו על כנף 2 פה או בשום מקום אחר.

פירסמו בעתון בארה"ב את המיקום.

אבל לפרסם או לרמוז על יכולות בתחום זאת עבירה על חוקי ביטחון מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש לי שאלה אולי קצת מוזרה אבל אני חייב לישאול אותה.

כול הזמן מדברים בתקשורת ובכול מקום אחר על האם תהיה או לא תהיה מלחמה בקייץ.

יש איזה משהו מיוחד שאם תהיה מלחמה זה יהיה בקייץ. איזה סיבה יש שהיא לא תפתח בחורף אביב סתיו? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחורף קר ויש בוץ

מי רוצה להלחם בתנאים כאלה?

מלחמות, כבר לא קורות בחורף

אפילו לנו קצת קר בשביל לשנוא

מלחמות, כבר לא קורות בחורף

אפילו לנו קצת קר בשביל לכבוש.

מלחמות, כבר לא קורות בקיץ

אפילו לנו קצת חם בשביל לשנוא.

סי היימן

אז זה משאיר לנו סתיו ואביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש לי שאלה אולי קצת מוזרה אבל אני חייב לישאול אותה.

כול הזמן מדברים בתקשורת ובכול מקום אחר על האם תהיה או לא תהיה מלחמה בקייץ.

יש איזה משהו מיוחד שאם תהיה מלחמה זה יהיה בקייץ. איזה סיבה יש שהיא לא תפתח בחורף אביב סתיו? ::)

צהל לא יתחיל במלחמה כשהוא לא מוכן (עכשיו לדוגמא).

צריך להבין שלמרות שמלחמה נגד מאורגן זה שונה מארגון גרילה, צה"ל צריך להפיק המון לקחים, ומי שחושב שאם נצא לסיבוב 2 עם החיזבאללה והתוצאות יהיו שונות, טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין שאתם עוזרים ככה לכל מי שקורא פה לדעת את כל הדברים האלה, למקרה שמישהו לא שמע על בסיס כזה או אחר של צה"ל, האמת תודה רבה שעידכנתם אותנו, כי בלי המידע הזה, באמת לא הייתה הגדרה יותר מרופטת למילה בטחון שדה בסיסי של מדינת . צה"ל בכלל צריך לבצע אכיפה של הדברים האלה, זה גובל בפיראטיות רק בצורה הרבה יותר חמורה. לצבא צריך להיות זכות להסתיר את המידע הזה. איזה מין דבר זה??

@מלחמה הבאה

איראן תשיג פצצת אטום?

תשיג.

מה היא תעשה איתה?

לדעתי היא תחכה לשעת הכושר שבה היא תוכל לחלק את הפצצות האלה לכל הבא ליד, תפיץ אותם אצל האויבים שלה, כגון וארה"ב ובסוף תשמור את אירופה לסוף, כי אחמדאינג'אד למד את ההיסטוריה שלו והוא יודע שכדאי להרוג את החזקים ראשונים דווקא במקרה הזה, להבדיל ממלחה"ע ה-II.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...