חדר מלחמה : דיון בנושא המלחמה הקרבה והולכת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדר מלחמה : דיון בנושא המלחמה הקרבה והולכת

Guarding angel

Recommended Posts

החודשים מתקרבים והשעות נוקפות וכידוע אנחנו עומדים במצב של Pull T'trigger...

איראן מתחמשת ומשפרת את הסד"כ שלה ללא הרף ויוצרת אבטיפוסים שעולים בעשרות אחוזי שיפור על המקור

בזמן קצר יחסית,ממש בקרוב, גרעיני...New World Order

מאזן הכוחות משתנה לטובת ארצות ערב...

איך לדעתכם תתנהל המלחמה?

האם לדעתכם זה מעשה חכם לשלוח את חיילנו להלחם "בבית" של האויב? כשהוא מכיר כול אבן וכול שטח ואיננו יודעים בעצם מה לעזעזל הולך שם?

האם עוד אנשים חושבים כמוני בנוגע לזה שבזמן שאיראן תשלח טילים ולא חייל אחד לפלוש לארצנו וכול הסד"כ שלה יהיה ערוך ומוכן לקראת חיילנו?

מבחינה אסטרטגית זו השיטה הטובה ביותר:

*חזבאללה ושאר אירגונים ינסו להתיש אותנו בלוחמת גרילה (השיטה הטובה ביותר נגד סדיר וחזק,ראו להלן לקחים ממלחמת העולם ה-2,וויאטנם ומלחמת לבנון-2)

*סוריה לא תשאר בצד תבצע את זממה בלנסות ולכבוש מעוזים אסטרטגים.

*איראן ביודעה שישראל לא תשאיר את אזרחיה ללא הגנה ישאיר חלק נכבד מצבאה בכדי להגן,ואיראן לא תשלח אף חייל אחד לכיווננו וכך כול הסד"כ שלה יישאר במוצביו וערוך למקרה של פלישה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הייה מדובר בבני אדם הייתי חושב פעמים- אבל מכיוון שמדובר בערבים- באמת שלא יזיק לזרוק עליהם כמה ניוקים ויפה שעה את קודם... גם ככה אין לנו מה עשות עם המדבר שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייה מדובר בבני אדם הייתי חושב פעמים- אבל מכיוון שמדובר בערבים- באמת שלא יזיק לזרוק עליהם כמה ניוקים ויפה שעה את קודם... גם ככה אין לנו מה עשות עם המדבר שלהם...

מה עם הנפט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירנים הם לא ערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א - לא תהיה מלחמה בשנים הקרובות (ומה שהיה בלבנון עם כל הכבוד לא נחשב מלחמה)

ב - גם אם תהיה מלחמה אין מה לעשות...

ג - יש לי שלוש דרכונים אז אני אעבור לאיפה שאין מלחמה

ד - שוב, לא תהיה מלחמה, אף-אחד לא יכול להרוויח ממנה, ואין מנהיגים משוגעים מספיק (אולי חוץ מ צ. קוריאה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד, כולכם המשכתם לקנות את נפט שלהם כי זה משהו שמאוד חשוב ליום יום

אבל מצד שני זה מימן להם את כל הנשק וכל זה

גם אם יעברו עכשיו למשהו אחר, לערבים יש כבר טונות של כסף מהמכירות של הנפט ככה שזה לא משנה

איזה עולם מטומטם, צריך דברים כל כך אבל לאט לאט הורג את עצמו

זה כמו לקחת סמים ולקבל הרגשה טובה אבל לפגוע במוח לאט לאט עם הזמן עד שזה הורג את הבנאדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והדבר הכי חשוב הקדוש ברוך הוא איתך אל תדאג!

אינני דואג :)

הדיון נפתח בכדי לראות איך הייתם מנהלים את המלחמה מנקודת המבט שלכם במובן ריאליסטי ולא במובן של : "נשלח עליהם גזיליון ניוקים ונטאטא את השאריות אח"כ"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך כל כך הרבה... 3-4 יעשו את העבודה... פשוט זה לא ריאלי לשלוח חיילים למדינה שכל האזרחים שלה הם פנאטים דתיים שמוכנים למות בשביל המנהיג ובשביל האל שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...