חדר מלחמה : דיון בנושא המלחמה הקרבה והולכת - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדר מלחמה : דיון בנושא המלחמה הקרבה והולכת

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם מצרים והשכנות לא יתקיפו אותנו

בדיוק,כאילו למה שלא ינצלו את ההזדמנות ויתקעו לנו סכין בגב?

בזמן שישראל תתעסק בלחימה בשטחה (שתגיע ממחבלים ולוחמת גרילה) למה שמצרים וחבריה לא יראו אותנו במצב מסריח ויבואו לעזור לסיים את העבודה?

איראן סגרה את עצמה בטילים כנגד מכול הסוגים וכמובן מכשירי מכם מהמצוינים בעולם אם לא הטובים שבהם,בל נא נשכח שאי אפשר להלחם בבית של האוייב אם אתה לא מכיר אותו,והבני כלבים הללו מכירים כול אבן ולא תהיה להם בעיה להלחם,ואימונים קדתחניים כנגד פלישה קרקעית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק,כאילו למה שלא ינצלו את ההזדמנות ויתקעו לנו סכין בגב?

בזמן שישראל תתעסק בלחימה בשטחה (שתגיע ממחבלים ולוחמת גרילה) למה שמצרים וחבריה לא יראו אותנו במצב מסריח ויבואו לעזור לסיים את העבודה?

איראן סגרה את עצמה בטילים כנגד מכול הסוגים וכמובן מכשירי מכם מהמצוינים בעולם אם לא הטובים שבהם,בל נא נשכח שאי אפשר להלחם בבית של האוייב אם אתה לא מכיר אותו,והבני כלבים הללו מכירים כול אבן ולא תהיה להם בעיה להלחם,ואימונים קדתחניים כנגד פלישה קרקעית

נקווה שעד אז תהיה לנו ממשלה שלא תפציץ מטרות אלא כל דבר שזז.[br]פורסם בתאריך: 13.01.2007 בשעה 23:12:43

נו... לזה התכוונתי... ככה נוכל להוריד את מתקני הגרעין שלהם (את רובם לפחות) בלי או טילים בליסטיים...

בעיקרון לאיראנים יש יכולת טובה מאוד נגד טילי שיוט (שיש בצוללות), אז לא כדאי להסתמך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקווה שעד אז תהיה לנו ממשלה שלא תפציץ מטרות אלא כל דבר שזז.

המממ,קודם שיעיפו את אולמרט וימצאו דרך להחיות את שרון.

לאולמרט יש פה כזה גדול

big-mouth.jpg

אם האידיוט הזה והשר האמריקני לא היו פותחים את הג'ורה שלהם אולי,אבל רק אולי (למרות שיודעים שיש לנו נשק גרעיני) המצב היה "נרגע" ההכרזה על הכושר ההתקפי של ביכולות גרעין רק הגבירה את הפחד והשנאה כלפינו (לא שזה היה חסר ).

זה כמו לנשוף על פתיל של דינמיט

sku2336.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ,קודם שיעיפו את אולמרט וימצאו דרך להחיות את שרון.

לאולמרט יש פה כזה גדול

big-mouth.jpg

אם האידיוט הזה והשר האמריקני לא היו פותחים את הג'ורה שלהם אולי,אבל רק אולי (למרות שיודעים שיש לנו נשק גרעיני) המצב היה "נרגע" ההכרזה על הכושר ההתקפי של ביכולות גרעין רק הגבירה את הפחד והשנאה כלפינו (לא שזה היה חסר ).

זה כמו לנשוף על פתיל של דינמיט

sku2336.jpg

אני רואה היה לך משעממם :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקווה שעד אז תהיה לנו ממשלה שלא תפציץ מטרות אלא כל דבר שזז.[br]פורסם בתאריך: 13.01.2007 בשעה 23:12:43

בעיקרון לאיראנים יש יכולת טובה מאוד נגד טילי שיוט (שיש בצוללות), אז לא כדאי להסתמך על זה.

איזה יכולת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tor M1 - יש להם 29 מערכות כאלה, טילי נ"מ רוסיים מאוד מתקדמים לטווחים קצרים יחסית ומכ"ם מתקדם.

יש לאיראנים (אני לא בטוח ב-100%) טילי S300 מוכרים כ-S10, טילים רוסיים מאוד מאוד מתקדמים לטווחים ארוכים, המתחרה הרוסי בפטריוט (ואולי גם מוצלח ממנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

S300 אם אני לא טועה זה סידרה ישנה... אם אני זוכר נכון, מודיפיקציה של הS300 הותאמה במיוחד נגד טילים בליסטיים- נבחנה בהצלחה מול הסקאד- הרבה יותר מהפטריוט, וכל זה לפני 15~20 שנה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tor M1 - יש להם 29 מערכות כאלה, טילי נ"מ רוסיים מאוד מתקדמים לטווחים קצרים יחסית ומכ"ם מתקדם.

יש לאיראנים (אני לא בטוח ב-100%) טילי S300 מוכרים כ-S10, טילים רוסיים מאוד מאוד מתקדמים לטווחים ארוכים, המתחרה הרוסי בפטריוט (ואולי גם מוצלח ממנו).

ירוט טיל בליסטי שונה מאוד מירוט טיל שיוט. אלה האחרונים טסים מאוד נמוך (לוחכי קרקע) ולדעתי מחוץ למעטפת הטילים לירוט בליסטיים.

תן איזה קישור ליחוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.fas.org/nuke/guide/russia/airdef/s-300pmu.htm

את ה-S300 אפשר להשוות לפטריוט לדעתי, ואת הTOR M1 למערכת ספיידר של רפאל, שמשגרת טילי פיתון 5 ודרבי. המערכת נמכרה להודו שהעדיפה אותו על פני המתחרות מרוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירוט טיל בליסטי שונה מאוד מירוט טיל שיוט. אלה האחרונים טסים מאוד נמוך (לוחכי קרקע) ולדעתי מחוץ למעטפת הטילים לירוט בליסטיים.

תן איזה קישור ליחוס.

אני יודע את זה...

וראיתי את זה באיזה תוכנית... אין לי קישור :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...