איפה אתם עובדים? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אתם עובדים?

DimaX

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו אני מובטל ויש לי רק דבר אחד לומר... אני שונא לקוחות ישראלים!!!

אה כן?! צרפתים כבר ראית?!

בודק בטחוני בטרמינל במעבר גבול ירדן. לא מאבטח , מאבטחים מקבלים קרוב ל 40 ש"ח לשעה. אנחנו 26.

כרגע בבית מסיבות שלא קשורות כ"כ אליי :(

אני חושבת שאצלינו בטרמינל 3 הם מקבלים בערך אותו סכום וגם הם משלמים שקל מהמשכורת והם מקבלים "תלוש" ע"ס 24 ש"ח לאוכל ושתיה בכל המקומות בטרמינל + 30% הנחה. שלם שקל, קבל 24 + 30% OFF. הם דופקים אצלינו סנוויצ'ים ופיצות - אני חושבת פאק, אם היה לי כזה דבר, הייתי דופקת ייגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 כתבו בעיתון שהם צריכים 12 שנות לימוד ו3 שנים צבא

הייתי בא לעבוד (ומביא לך 1000 שקל בדרך) אבל אני מצטער, יש לי אחרי סוף י"ב

זה סתם בלבולי שכל, אני עובד ב-012 (בראשון לציון) ויש כמה וכמה אנשים שם שלא עשו כולל אחת המדריכות הבכירות. אני אישית לא סיימתי את כל השירות הצבאי ואני עובד שם בלי בעיות, אם אתה רוצה לעבוד אז לא תהיה שום בעיה להכניס אותך לשם (יש התחייבות של שנה) וגם אני אתחלק איתך חצי-חצי בסכום שאני מקבל אם אני מביא אותך או כל עובד אחר (הסכום נע בין 350 ל-1000 ש"ח והוא ייכנס לחשבון שלך ברגע שתחזיק מעמד למשך שלושה חודשים).

נ.ב. הפנייה הזו היא לכולם ולא רק ל-FIGHTER, יש ביקוש לעובדים חדשים כל הזמן לשירות לקוחות, תמיכה טכנית ומכירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד בגדרות. בחברת אור תעש.

תפקיד: מתקין.

עובד קרוב לחצי שנה.

לפני חודשיים הייתי מקבל 150 כיום העלו לי תמשכורת ל180 יומית.

בחודש זה יוצא 4 אלף +-

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד בחנות מחשבים בעיר, כטכנאי ואחראי מעבדה + של החנות (ברגע שסופסוף יהיה לי רישיון :P)

המשכורת סבבה.. 4000 גלובאלי + בונוסים ולפעמים גם טיפים בהתקנות אצל לקוחות ;D

עובד שם כבר כמעט ארבעה חודשים.

בכללי עבודה סבבה חוץ מהשעות , מ-9 וחצי בבוקר עד 7+-...

אגב עזבתי בצפר ועוד 3 חודש יש לי 18 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אם אתה עובד שישה ימים בשבוע אז לא, המשכורת שלך ממש לא סבבה והיא קרובה מאוד לשכר מינימום אם לא מתחתיו. אלא אם הבונוסים שלך הם כמה מאות שקלים לחודש ואז הסיפור קצת משתנה אבל עדיין השכר שלך בסיסי ביותר. שכר גלובלי הוא טוב בעיקר למנהלים ולא לפועלים פשוטים - חבר שלי עבד כמחסנאי בקייטרינג וקיבל שכר גלובלי של 4500 או 5000 ש"ח בחודש על קריעת תחת רצינית לאורך כל השבוע. אם הוא היה עובד עם שכר מינימום ולא גלובלי הוא היה עובר ביותר מ-500 ש"ח בחודש את השכר המקורי שנתנו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...