E4300 ביקורות רשמיות מ AnandTech,Xbitlabs - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E4300 ביקורות רשמיות מ AnandTech,Xbitlabs

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם לוח טוב אין שום בעיה לידחוף E6300 ל 3.5 (שלי על 3.5 עם קירור מקורי...) ומבחינת המעבד עוד אפשר יהיה להמשיך אבל צריך חומרה טובה יותר (בעיקר זכרונות כמו במיקרה שלי )..וזה יקר יותר ככה שנישארתה על 3.5GHZ..

לעומתו E4300 לא צריך שילוש (למעשה זוג) טוב יותר על מנת להגיעה ל 3.5GHZ וזה יצא זול יותר.. אבל גם עם שילוש טוב יותר לא יגיעה רחוק יותר כי זה מה שהמעבד מסוגל..

או בקיצר אם אתה רוצה רק 3GHZ+ פשוט לך על הE4300 ושילוש בינוני.. זול עם תמורה מעולה.

אם אתה רוצה יותר מGHZ 3.5 זה כבר עיניין של השקעה גדולה משמעותית..

אם זה ולוח יקרים עם E6300 או אם זה לוח וזיכרון קצת פחות יקרים עם E6400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

24/7 היה אצלי על 3.2GHZ כי מעל זה ולמעשה בכלל מעל 2.8 זה נטו עבור באנצים . פשוט לא מורגש יותר.

על 3.2 (במתח נמוך מהמקורי 1.25V במקום 1.35V) זה היה טיפה חמים..

ועל 1.35V ו3.5GHZ העסק היה טיפה חם מידי אז אני משאיר את זה לבאנצ'ים לפחות עד שיגיעה הקירור מים (למרות שכל אוויר איכותי יספיק) .

כבר שבוע שאני על מהירויות סטוק כי דפקתי את המאוורר שעל הקירור המקורי ועכשיו אני מריץ את המערכת עם קירור מקורי של כפסיבי :-X לא מומלץ במיוחד . :lol:

בעיניין הזיכון הוא ממש אחלה למחיר שקניתי אותו וגם היום הוא הזיכרון הטוב ביותר למי שמוגבל לזיכרון ב 1400-1500 שקל.

אבל מה לעשות.. שזה פשוט לא ברמה שP5B-D וE6300 יכולים להגיעה אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזכרון - אני אופטימי והמחיר....

http://www.newegg.com/Product/CustratingReview.asp?item=N82E16820231087

משלוח בחינם :yelclap:

כמוך רבים מריצים את הE6300 ב2.8

השאלה היא האם הE4300 בהמהרת 24/7 עדיף על ה E6300 בהמהרת 24/7

כנראה נצטרך לחכות לעוד reviews

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם לוח טוב אין שום בעיה לידחוף E6300 ל 3.5 (שלי על 3.5 עם קירור מקורי...) ומבחינת המעבד עוד אפשר יהיה להמשיך אבל צריך חומרה טובה יותר (בעיקר כמו במיקרה שלי )..וזה יקר יותר ככה שנישארתה על 3.5GHZ..

לעומתו E4300 לא צריך שילוש (למעשה זוג) טוב יותר על מנת להגיעה ל 3.5GHZ וזה יצא זול יותר.. אבל גם עם שילוש טוב יותר לא יגיעה רחוק יותר כי זה מה שהמעבד מסוגל..

או בקיצר אם אתה רוצה רק 3GHZ+ פשוט לך על הE4300 ושילוש בינוני.. זול עם תמורה מעולה.

אם אתה רוצה יותר מGHZ 3.5 זה כבר עיניין של השקעה גדולה משמעותית..

אם זה ולוח יקרים עם E6300 או אם זה לוח וזיכרון קצת פחות יקרים עם E6400.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...