אפל מציגה את iPhone והוא מריץ את Mac OS X - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפל מציגה את iPhone והוא מריץ את Mac OS X

junkam

Recommended Posts

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לא משהו בתמונות , אבל מדהים בקטעי הוידאו. הממשק הזה פשוט נראה הדבר הכי יפה ו"מגניב" שהיה עד עכשיו בגדג'טים , כאילו לקחו את זה מאיזה סרט עתידני (לצורך העניין מדובר בוידאו מטקס ההכרזה). למרות שכשכל המימשק שלך הוא פשוט צריך אמנים ולא מהנדסים, חבל שהממשק של האייפוד לא נראה כזה מדהים. ואם כבר מדברים עליו , אז עכשיו יש יותר סיכוי "שהאייפוד וידאו" לא קיים , והכוונה אליו היתה בעצם - לפלאפון :)

בכל מיקרה אם ככה הוא יוצא דור ראשון , אני כבר רואה בעוד 3 שנים מה הולך להיות מיזה , 30 גיגה עם מכשיר יותר מתקדם ויפה מיזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמתלהבים ממנו יותר מדי...

הפרוטוקול הכי מתקדם שלו זה edge שזה פחות מהיר מדור 3 (הרי יש 3.5 כבר, HS משהו)

מצלמה בינונית 2 מגפיקסל כשיש כבר הרבה עם 3.2 (חלק עם פלאש אמיתי) וישנו ה-N95 שאמור לצאת עם 5...

לא יודע איך הם כל כך מהירים עם המכשיר, אבל לא נראה נוח ככה ללא הכפתורים,

חוץ מזה מדובר בחברת ועד כמה שזכור לי הם לא כל כך אוהבים שאנשים שעושים תוכנות צד 3 או כל דבר חינמי מכל סוג.

המכשיר אולי מחדש עם כל החיישנים שלו (שלדעתי ברובם לא שימושיים) והמסך הענק, אבל חוץ מזה מה כבר יש לו?

עיצוב ופרסום עם הייפ.

לרגע רציתי לקנות אחד... :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח מהמכשיר יותר

בגלל שזה ידחוף חברות אחרות ליצר מוצרים מתחרים

תחשבו על זה

הרבה זמן כבר מבטיחים לנו פאלפונים חכמים

אבל במשחקים הם חלשים בצילום הם חלשים במוזיקה הם חלשים

בתוכנות הם חלשים

חוץ ממכשירים מאוד יקרים שמשלבים מחשב כף יד

הIPHONE בטח גם יהיה מאוד יקר בהתחלה בארץ

אבל אם הזמן המחיר ירד ויהיו לו מתחרים

ולזה אני מחכה

מכשיר משולב שנותן הרבה אפשרויות שיש במחשב ביתי+מסך מגע

תהורדות אני מעדיף גם ככה להוריד בבית

בניד אני מעדיף שיהיו משחקים בסגנון הDS \אפשרויות ניגון ושירים טובות וקלות\

הפעלה של תוכנות סטנדרטיות\ומצלמה נחמדה

וזה מתחיל להגיע אולי זה יקח שנה אולי יותר עד שזה יהיה עממי אבל לפחות זה מתקרב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמתלהבים ממנו יותר מדי...

הפרוטוקול הכי מתקדם שלו זה edge שזה פחות מהיר מדור 3 (הרי יש 3.5 כבר, HS משהו)

מצלמה בינונית 2 מגפיקסל כשיש כבר הרבה עם 3.2 (חלק עם אמיתי) וישנו ה-N95 שאמור לצאת עם 5...

לא יודע איך הם כל כך מהירים עם המכשיר, אבל לא נראה נוח ככה ללא הכפתורים,

חוץ מזה מדובר בחברת ועד כמה שזכור לי הם לא כל כך אוהבים שאנשים שעושים תוכנות צד 3 או כל דבר חינמי מכל סוג.

המכשיר אולי מחדש עם כל החיישנים שלו (שלדעתי ברובם לא שימושיים) והמסך הענק, אבל חוץ מזה מה כבר יש לו?

עיצוב ופרסום עם הייפ.

לרגע רציתי לקנות אחד... :-)

שמע, כל הקטע פה הוא OSX 8)

שזה אומר תאימות מלאה עם מחשבי מאק, וזה אומר תוכנות של מאק על הפלא\"כף יד"

בקיצור, זה כמו All In One, וזה גם מאוד יפה.

כמו שנאמר, תוך מספר שנים הממשק והצורה של הפלאפונים תוגדר מחדש, ואני מאמין שאפל מתחילה פה משהו שהרבה לא הצליחו או חששו לעשות, להתקדם למשהו שהוא מעבר, למשהו שיהיה שונה.

אני מאחל לאפל בהצלחה ושזה רק יהיה טוב, טוב לנו, טוב לתחרות בין חברות, ופיתוחים חדשים ומהנים.

שנת 2007 נפתחת עם בשורות מצויינות, נקווה לחדשות טובות נוספות בהמשך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחושבים על זה יש חיסרון אחד גדול לטלפון הזה

אין לו מקדימה

נגיד ויהיה דור 3 או דור 3.5 ...

וזוג ירצה לראות אחד את השני

NO CAN DO!

כי המצלמה תקועה מאחורה.

אז כל הקטע הזה של החוייה של הדור ה 3 דיי נעלמת.

אבל הממשק של הדבר הזה מדהים!

הכל רץ כל כך יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה כולם מקובעים לקטע של פלאפונים בדיון הזה , זו בדיוק הסיבה שהם כאלו משעממים בשנים האחרונות. דור 4 דור 17 עם מצלמה אחת עם שתי מצלמות עם אינטרנט חצי מהיר עם אינטרנט מאוד מהיר תמיכה בפרוטוקול X תמיכה בפרוטוקול Y יכול להריץ וידאו של יצפאן מרוח יכול להראות תמונה של אוטו ספורט ב 4 שקל יכול לעבוד רק באפגניסטן או בעל כרטיס חכם לעבודה גם בטנג'יקיסטן . כולם בשנתיים האחרונות בוחרים טלפונים לפי תכונות שאף אחד לא באמת צריך, הדבר היחיד שאולי נהיה מעניין ונתן קפיצה פחות משעממת זה הכנסת , אז למה ללכת עם הראש הקיר - הגיע הזמן שהתפיסה תשתנה :

מעכשיו לא תמיכה בMP3 במכשיר פלאפון אלא תמיכה בפלפאון במכשיר (לדוגמא)!!

הרי הפלפאון כבר מיזמן עושה את מה שהוא צריך לעשות וטוב מאוד, כל הנסיונות להכניס לפלאפון תכונות נוספות יצאו בצורה מאוד צולעת בשנים האחרונות כולל פלאפונים שיוצאים היום , לוקחים הרבה כסף על בקושי לעשות מה שעושים מכשירים אחרים כבר הרבה זמן ,בצורה הרבה יותר טובה בזול ובקלות, מה שאומר - סוחטים לנו את הכסף סתם (כי היכולת קיימת). סטנדרטים פה סטנדרטים שם ,לרוב הם לא מעננים ועד שהם נכנסים לשימוש רחב כבר מחליפים פלפאון לפחות פעמיים.

אם כבר לשלם הרבה - לא עדיף לשלם על משהו שיספק אתכם בצורה הכי טובה ?

אפל בהחלט הכניסה כאן (כמו בעבר) שינוי חשיבה מהותי בתחום הסלולר והאלקטרוניקה הבידורית הניידת , הדבר יסחוף איתו גל של יצרניות סלולריות שיתחילו "להזיז את התחת" ולא לעשות יום חג בגלל שהם הוציאו טלפון סופר יקר שיודע לנגן 100 שירים ולצלם תמונה נורמאלית. הרבה חברות סלולריות מתחילות לשקשק ובקרוב יתחילו לעבוד קשה מאוד על מוצרים שסוףסוף יהיו באמת שונים ממה שהיה לפני כמה שנים, כי הטכנולוגייה קיימת.

גם את שוק נגני הMP3 האייפון יעורר והחברות הגדולות יתכננו תחרות הולמת לעיצוב וממשק המגע הענק ,והתקווה היא לראות עוד יצרניות נגני מדייה תוך כמה שנים חושבות על לתמוך בנוסף להצגת תמונות וסרטי - גם בפלאפונייה.

אפל הלכה פה עד הסוף וניקרה כי הדרישות מהמוצר היו גבוהות מאוד, אחרי ההצלחה עם האייפוד היא הבינה שהשוק לא מקבל את מה שהוא באמת רוצה והיא הבינה איפה בדיוק טמון הכס, היא אפילו הורידה את הזכר המחשבים משם החברה. אני מאמין שההשקעה במכשיר היתה עצומה וקפדנית במטרה ליצור משהו באמת מיוחד ומשהו שנמצא איתנו יוםיום.

בכל מיקרה , לפחות בעתיד הקרוב מאוד המחירים יהיו מטורפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחושבים על זה יש חיסרון אחד גדול לטלפון הזה

אין לו מקדימה

נגיד ויהיה דור 3 או דור 3.5 ...

וזוג ירצה לראות אחד את השני

NO CAN DO!

כי המצלמה תקועה מאחורה.

אז כל הקטע הזה של החוייה של הדור ה 3 דיי נעלמת.

אני לא מכיר אף אחד שמשתמש בזה ,זה דבר סתמי שרק גומר את הסוללה יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...