אפל מציגה את iPhone והוא מריץ את Mac OS X - עמוד 11 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפל מציגה את iPhone והוא מריץ את Mac OS X

junkam

Recommended Posts

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אומר: לזקור את הדיון הזה לפח!

אתם מדברים על דברים בלי לדעת כלום!, מאיפה לכם מה איכות הנגן של האיפון?, מאיפה לכם איזה תוכנות יהיו לו?, מאיפה לכם כמה נוח הוא?

אתם סתם מנחשים!, לכן הדיון הזה חסר תועלת לדעתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש אמת בטענה הזו של שאתם לא רוצים מחשב בפלאפון שלכם. זו כמובן הצהרה אינטרסנטית, שמקורה בעיקר ברצון שלהם לשלוט בצרכנים ולמכור להם מוצרים נוספים, אבל בינתיים, פתוח = איטי ובאגי (מלבד המובן מאליו שפתוח = בעל אפשרויות אין סוף) ולכן אני בכלל לא מתנגד.

אני לא דואג שאפל יקחו את כל נתח השוק, אני רואה חברות כמו סאמסונג, סוני ונוקיה ממשיכות להאבק בכבוד ולמי שחסרה המערכת הפתוחה - הן גם יספקו את רצונותיו. הנקודה היא שבאמת מקבלים נגן וידאו, אמפי3, טלפון ומכשיר בעל יכולות אינטרנט. מעין COWON D2 + PHONE + שזה דבר מעולה בפני עצמו!

אז קופצים הילדים ואומרים שהם רוצים להתקין טריליון ביליון קאזיליון תוכנות ולהעמיס אמולטורים ומה לא. אוקיי, זכותם. אבל במידה וכל חלק שציינתי (d2, phone, , etc) משרת את הצרכן נאמנה, עובד חלק, מהר, ללא הפרעות וללא באגים, באריזה כל כך קומפקטית, מתקדמת וידידותית למשתמש (שעל זה בדיוק הולכים), אני לא רואה שום סיבה לא להגיד שזה מוצר מעולה. יש שיגידו שזה בשביל הצרכן הפשוט, שלא מבין בתוכנות צד שלישי והן לא מעניינות אותו, והם כנראה צודקים. כי אם אני אדם ממוצע שתוכנות צד שלישי לא מעניינות אותי, אז מה אני צריך סימביאן איטי ולאגי שנתקע מדי פעם? ערך המכשיר רק יירד בעיניי. מצד שני אם אני אקבל את פשטות ההפעלה של האייפוד, האמינות שלו יחד עם המראה - אני אהיה מרוצה. אך בתור משתמש מתקדם אני מרוצה מהשילוב הנ"ל *יחד עם* תכונות רבות ומתקדמות (אמפי, צילום, גלישה, מסך מגע וכו', כפי שכבר צויין ויצויין).

כאן אני מגיע בדיוק לנקודה שלי (אנחות רווחה נשמעות מהקהל..). כן, אני משתמש מתקדם. כן, אני מעוניין בחופש ואפשרויות אין סוף. *אבל* אני לא מוכן בשום פנים ואופן שייסגר לי המכשיר באמצע השימוש (או בכלליות בזמן שהוא דלוק). אני לא מוכן לחכות מספר שניות שיעלה חלון כתיבת ההודעה, זה פשוט לא בא בחשבון, וזה בדיוק העניין. מלבד כמו שהזכרתי כבר שלאפל יש אינטרס מובהק בסיפור הזה, הם גם באותו ראש "איתי" (ועם אחרים). הם רוצים לספק מכשיר שעובד. מכשיר אמין. מכשיר שעובד מהר. אבל יחד עם זאת, לא לוותר על הקידמה, ולייצר מכשיר עמוס פיצ'רים. HEY, GUESS WHAT, זה בדיוק מה שאני מחפש.

אנשים שקוטלים פה את האייפוד לא לוקחים את כל הנתונים בחשבון לדעתי. בוא נעשה RECAP לרגע. מכשיר טלפון, מצלמה, מכשיר אמפי3 לכל דבר (ולא פלאפון עם אמפי3), מכשיר בעל יכולות אינטרנטיות, מסך מגע מולטי טאץ' (ולמי שראה איך אפשר לעשות זום על תמונה מבין למה אני מזכיר את זה), בעל 8 ג'יגה (!!!) , ארוז באריזה הדוקה קומפקטית וקטנה. כמעט כל המכשיר זה המסך, ושכחנו לציין שהמסך הוא 3.5 אינץ'! המכשיר שוקל סה"כ 135 גרם! בעל ממשק קל, נוח, פשוט, מתקדם, יציב ואמין שלא נראה כמותו. אם לא די בכל זה בכדי להניח שזה מוצר מהפכני ומתקדם, אז אני לא יודע מה כן. מה עוד שהסוללה נותנת 5 שעות וידאו / שיחה ו 16 שעות ניגון. בהחלט לא וואו, אבל אני ציפיתי לאכזבה רצינית בנושא הסוללה, והופתעתי לטובה. עדיין לא הבנתם? אפשר להציג את זה ככה: *שואף* אתם רואים איפשהו פלאפון מצלמה נגן וידאו אמפי3 דקיק וקל משקל בעל מסך מגע 3.5 אינץ' עם 8 גיגה זכרון בעל יכולות מתקדמות וזמן סביר++??

אני נשמע כמו פאן בוי מדופלם, אבל אני לא, לכן זו בטח לא הכוונה. אני פשוט התרשמתי עמוקות מהמוצר. אין בכל מה שאמרתי בכדי לפסול את האפשרות שזה הולך להיות אחד המוצרים הגרועים שראינו. :) בהחלט יכול להיות שהוא יהיה איטי, מסורבל, באגי ומטומטם. בכל זאת, מדובר בספקולציות, אבל אני נשען על הצגת הדברים (סוג של פירסומת, משענת רעועה משהו :)), מהסרטונים שראיתי, רואים מוצר שכנראה שאם לא היה רשום עליו כולם כאן היו מזילים עליו ריר ללא יוצא מן הכלל. אני ממש לא יוצא להגנת , אני יוצא להגנת מה ש*נראה* כמכשיר מעולה. אני טוען שהוא חד וחלק נראה מעולה, האם בפועל, בסופו של יום (או בסופה של השנה, מה שיגיע קודם ::)) הוא יהיה אותו מכשיר מבריק שאני מדבר עליו כל כך הרבה? לא יודע!

לפחות כרגע, אני לא רואה שום סיבה להגיד (וקראתי סיבות שציינו פה) שזה לא מכשיר מתקדם, או לא מכשיר מעניין או כל דבר בסגנון. כי זה חד וחלק כן. אני גם לא מבין מה הסיפור שעושים מהמחיר... ראיתי יוטיוב של באלמר הזה (אם אני לא טועה בשם), MS CEO, שאפשר להגיד לועג ל ולא מבין על מה המהומה. אפילו נפלט לו "מי ירצה מכשיר שאין לו מקלדת?? ה Q עולה רק 99$ והוא מספק את כל זה והרבה יותר", נו באמת. להזכירכם 500 דולר היום שווים לכ- 2,119.14 שקל! חסר ילדים בני 14 שאפשר לראות באוטובוסים עם N73 שעולה בשקט בשקט 79 שקל בחודש? אני אשאיר לכם את החשבון.

איך שאני לא מסתכל על זה יצאתי פאן בוי... oh well :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jay K אין לי בעיה אם השם על המכשיר

אין לי בכלל בעיה אם מערכת ההפעלה שלהם והייתי רוצה לנסות אותה

כן יש לי בעיה אם ההגבלה רק לתוכנות צד ראשון

שרובם בטח לא יהיו חינמיות

ותוכנה חינמית לא חיבת להיות איטית או אם באגים

אני משתמש בGIMP2 לתמונות

והיא יותר מהירה במחשב שלי מפוטושופ

יותר קל גם להתקין אותה ותופסת פחות מקום

מה כל היתרונות והחסרונות אני לא יודע

אבל אם יש אפשרויות כל אחד יכול להחליט מה נוח לו

ואם תוכנה א או ב עושה בעיות אז אני מצפה מאפל שתאפשר למחוק

ושהמערכת הפעלה תיהיה מספיק טובה שתוכנות צד שלישי לא יוכלו לנטרל תמכשיר

זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני ניסיתי להיות ברור כמה שיותר; אני לא יוצא חוצץ ;D כנגד תוכנות חינם, גימפ כאלו ואחרות, להיפך, אני בעד חינם, זה לא קשור.

בגדול, ברור שלאפל יש פה אינטרס, אבל הם במובהק מוכרים מכשיר שמסוגל ל- א,ב,ג ולא אמור להיות מחשב בעל אפשרויות בלתי מוגבלות. זה שאתה היית רוצה אפשרויות בלתי מוגבלות זה משהו אחר.. בסופו של עניין הנקודה הייתה להגיד שבהחלט יש ממה להתלהב, לפחות בנקודת זמן זו, בין אם בעתיד נווכח אחרת או לא.

בהחלט היה נחמד אם היה אפשר להחליף שם את הדפדפן בדפדפן חינמי מוצלח יותר נניח והמקורי לא מספק. הם בעיקר לא מאפשרים את זה בשביל להרוויח עוד כסף והסיבה הנוספת היא כמובן העניין שזה סוג של פתיחת דלת לתקלות ובאגים שהם לא צופים. המכשיר מיועד למשתמשים שאוהבים תחכום, קידמה, מראה טוב ואינטואיטיביות, אבל לא למשתמשים הכי מתקדמים שכל מה שמעניין אותם זה לרכוש מכשירים בעלי אפשרויות בלתי מוגבלות. במגבלות החומרה הקיימות כיום (כידוע אי אפשר לדחוף איזה DUAL 4600 לתוך הפלאפון) - אני חושב שאם הם דואגים לכך שכל התוכנות וכל מה שכלול בכך שהם כן מספקים בתוך הפלאפון עובדות כראוי, וכשאני אומר כראוי אני מתכוון על הצד הטוב ביותר, אני לא רואה בזה מגרעה כזו קריטית אם בכלל.. ולך תדע, אולי הם בסוף יחליטו כן לאפשר התקנת צד שלישי. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אם הם יכניסו באיפון תוכנות טובות על ההתחלה

ולא דווקה תוכנה לעריכת תמונות שאין לי צורך אמיתי בה בסלולרי

אז לא תיהיה לי בעיה

הבעיה תיהיה אם הם יכריחו אותי לשלם על כל תוכנה בניפרד

חוץ מזה למכשיר כזה הייתי רוצה דבר שלא קשור הליהם

אבל מאוד יעזור וזה מנוי חודשי קבוע על גלישה באינטרנט

שיהיה במחיר סביר במקום מה שקורה היום שזה יקר מידי

ככה יהיה אפשר לגלוש ולשחק במשחקי בכיף

ואני לא יצתרך אמולטורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...