נתקעתי קצת ב-OC למעבד,צריך קצת עזרה\הכוונה. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתקעתי קצת ב-OC למעבד,צריך קצת עזרה\הכוונה.

wow

Recommended Posts

הטמפ' שלי הגיעה גם ל-63-63.

בכל מקרה המחשב הריץ את הבדיקה עם TAT במשך 12 שעות רצוף ואז נכנסתי לביוס והורדתי את המתח למעבד מ-1.450 ל-1.4375 ואת המתח לזכרונות מ-2.0 ל-1.90 והעלתי את הבאס ב-5 ל-375 והתחלתי להריץ שוב TAT וכשאני אהיה בערב בבית אני יעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השוותי עם אוורסט וזה בערך אותו הדבר.

ובאוורסט יש את הטמפ' של ה-CPU שהיא תמיד קצת יותר נמוכה ויש את ה-CORE1 ו-CORE2 שהיא תמיד יותר גבוהה אבל לא נראה לי שאני מגיע לטמפ' במאמץ כמו עם ה-TAT עם אף תוכנה אחרת לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט, TAT וגם ORTHOS מאמצות את המעבד ברמה שדיי נדיר להגיע אליה בשימוש יום יומי..

מה גם ש60-65 מעלות זה לא בידיוק חם עבור קונרו.. המעבדים האלה לא מתחיל תהליך Throttle ליפני 80 מעלות ולא ניפגעים ליפני זה מן הסתם..

כניראה שהם ירשו את זה מהפרסקוט... :lol:

אבל הם קרירים בהרבה לרוב :cool2:

חבל שלקחתה בלוקים של זלמן.. אבל לא נורא ;)

יש לך רד' איכותי ובעתיד תמיד אפשר להחליף ..

* סתם משהו שאני שם לב בזמן האחרון..

מה קורה לכל מעבדי ה E6600 ? כל כך הרבה שמיתקשים לעבור את ה 3.4-3.5...

מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון :

גם בבאס של 375 וגם בבאס של 380 המחשב הריץ TAT במשך 12 שעות רצוף כל אחד ועכשיו העלתי את הבאס ל-385 והתחלתי להריץ TAT עד הערב ונתקדם משם,אגב הטמפ' מגיעה ל-60-65.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין, מגניב לראות שמישהו מעלה פרוייקט OC שלם מההתחלה כמעט, זה מלמד אנשים אחרים על מה להסתכל תוך כדי.

אני כבר ממש מחכה שהמערכת שלי תגיע... מיציתי את האופטי שלי ועכשיו הגיע הזמן לקונרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון :

גם בבאס של 375 וגם בבאס של 380 המחשב הריץ TAT במשך 12 שעות רצוף כל אחד ועכשיו העלתי את הבאס ל-385 והתחלתי להריץ TAT עד הערב ונתקדם משם,אגב הטמפ' מגיעה ל-60-65.

יפה..

איזו מכפלה ומתח לזיכרון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה של מישהו שמתחיל ללמוד על OC

שאתה מעלה את הבאס זה כביכול מעלה לך את המהירות של המעבד? כלומר הדרך היחידה לעלות את המהירות של המעבד היא דרך הבאס? כלומר אם אתה מגיע לבאס של 500 עם ה E6600 אז המהירות היא 4.5GHZ (נעזוב בצד את הבעיה עם הטמפ').

והאם אפשר להגיע לOC יציב על 4GHZ עם הE6600 בלי מים אלא על אוויר עם זיכרונות MHZ800 D9GMH והלוח 680I של EVGA? או שזה אפשרי רק על מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...