קיבלתי במתנה את FX6021 תמונות(עמוד 1) וידאו(עמוד 10) - עמוד 9 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי במתנה את FX6021 תמונות(עמוד 1) וידאו(עמוד 10)

Matankzr23

Recommended Posts

לדעתי הכל כבר טחון פה הבנו חמודים בסדר לא להגזים

ברמקולים האלה כמה כבר אפשר לשנות ? אל תגזים הבדל אלוהי

אחלה אבל באמת ...

תכנס איתם לאיזה פורום מיוחד לרמקולים וקולנוע ביתי כמו HT ותראה מה יאמרו לך רק שלא תעלב

אני לא רוצה ליפגוע בך אני רק רוצה לשים סוף לפוסטים לא הכרחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ACDC, אני לא מבין למה זה כל כך מפריע לך? גם אני חושב שחצע מהפוסטים פה שטוטיים, אבל אני פשוט מתעלם.

סך הכל ה-6021 הם מדהימים לבן אדם מהשורה. נכון, אנשים שבתחום הזה קצת יותר זמן ורוצים להשקיע את הכסף לא יסתפקו בהם. אבל זה לא אומר שהם רעים. ב-200 דולר לא תמצא שום דבר שיתקרב אליהם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני לא נפגעתי זה בסדר :) ( :'()-סתם :lol:

לא יודע... אם המנהל רוצה הוא יסגור אותו.

אבל לא נראה לי שהוא מפריע למישהו ;D

דרך אגב...

יש לי שאלה בקשר למיקום של הסאב.

אם אני שם אותו בפינה אז יש לו את החור הגדול הזה מאחורה ואת הרשת הזאת מקדימה...

המקומות האלה צריכים להיות "חופשיים" או שזה לא משנה אם אני יצמיד את החור הגדול הזה לקיר? (המשפט מדבר על :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ACDC, אני לא מבין למה זה כל כך מפריע לך? גם אני חושב שחצע מהפוסטים פה שטוטיים, אבל אני פשוט מתעלם.

סך הכל ה-6021 הם מדהימים לבן אדם מהשורה. נכון, אנשים שבתחום הזה קצת יותר זמן ורוצים להשקיע את הכסף לא יסתפקו בהם. אבל זה לא אומר שהם רעים. ב-200 דולר לא תמצא שום דבר שיתקרב אליהם.

Anatoli.

למה? Z2300? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שיהיו חופשים כמובן שאין חוק שאומר שאסור לעשות את זה

עדיף שתשים את הפיר האחורי 25 ס"מ ככה מהקיר ואז אתה יכל לשים איפה שאתה רוצה את הרמקול

אני מסכים שאלו הם נהדרים ל"משקיעים סטנדרט " אחלה של

רק חבל שהמחיר לא יורד אם זה היה 130 דולר ככה היתי חושב לכיוון ה2.1 אבל כיוון שאני חובב סראונד סאונד( מומלץ 5.0 לפחות) אז אני מעדיף להשקיע יותר לכיוון ההקיפי כמובן שזה עולה יותר אבל לדעתי זה שווה ככה שעכשיו יש לי חביבים שכבר מיזדקנים בגופם וממברנתם :lol: אז אני כנראה אקנה 5.1 כאשר זה הוא סט חביב ששווה את המחיר (Z5500) ומיכיוון שאני אוהב מאד ואיכות אבל אין לי יכולת להשקיע ואפילו לZ5500 אני חוסך ולא מיתפשר על פחות כי פחות זה כבר צולע

אם היה לי אפשרות היתי קונה סט יותר מיקצועי KEF וכאלה וכנראה ועדין נשאר בהקפי אבל אני מאמין שזה דבר שמישתבח עם השנים ואט אט אני ידלדל ל2.1

זה לא כל כך מפריע לי אפילו ביכלל לא מפריע לרגע הרגשתי יותר מסודר כזה :-\

זה שמעלי

באיכות לא בטוח כי ה6021 יש הרבה טוויטרים שעובדים יחד לדעתי נוצר אפקט טוב יותר ב2300 נראה לי יש רק אחד ולא בטוח אם הוא

אבל בעוצמה זה כבר סיור אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא היום עשיתי עבודה עם ילדה מהכיתה שלי ב VB .... לא שזה מעניין אותכם ;D

ושמענו שירים ואז היא אמרה שנגביר עד הסוף

הגברנו איזה 3 פעמים רק עד הנורית השלישית והחזרנו חזרה

אולי הרמקולים לא נראים עוצמתיים כל כך אבל הם ממש ממש אבל ממש עוצמתיים... אני לא יכול להשוות אותם ל Z2300 אבל כמעט היה לנו התקף לב :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת אותם בעוצמה מקסימלית? :nixweiss:

עכשיו נגיד אני שומע ואני שם את זה רק על נורית אחת וזה גבוה זה לא חלש...

נ.ב

פרט חשוב. נראה לי הכי חשוב

לא היה זיוף אחד בכלל בווליום גבוה זה היה כמו ששומעים רגיל רק חזק יותר:)

שאני יחליט שהגיע הזמן להגביר עד הסוף (5 נורות) אני יגיד אם יש זיופים

בנתיים עד 3 אין :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נאמר שהרמקולים יתישנו מהר על ווליום גבוה בימיוחד אם תחבר אותם למבר כמו שעשיתי ברמקולים של 70 שקל וממש לא שמעו כלום רק ראו את זה רועד כמו לא יודע מה כאילו שמעו אבל שמעו משהו כמו קחפחחחחתחחקחפחווחח וכו' אחלה תהנה אל תגביר לזמן ממושך עד הסוףף :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר אולי לדעת מה הדגם הספציפי של הכרטיס של E-MU שדיברתם עליו? זה שאמרתם שמעולה ועולה פה סביבות 1600...

ואיפה אפשר לקנות אותו פה בארץ? כי לא מצאתי הרבה חנויות שמוכרות בכלל E-MU..

תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף ראיתי תגובה חדשה ושאני נכנס מה אני רואה? :lol:

הנה השאלה למי ששכח:

בוא נאמר שהרמקולים יתישנו מהר על ווליום גבוה בימיוחד אם תחבר אותם למבר כמו שעשיתי ברמקולים של 70 שקל וממש לא שמעו כלום רק ראו את זה רועד כמו לא יודע מה כאילו שמעו אבל שמעו משהו כמו קחפחחחחתחחקחפחווחח וכו' אחלה תהנה אל תגביר לזמן ממושך עד הסוףף :xyxthumbs:

הם יהרסו אם אני יחבר אותם למגבר? למה שאני יחבר אותם למגבר?

ואם הם יהרסו על ווליום גבוה אז למה שמו את הווליום הגבוה הזה? שיהרסו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...