קיבלתי במתנה את FX6021 תמונות(עמוד 1) וידאו(עמוד 10) - עמוד 8 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי במתנה את FX6021 תמונות(עמוד 1) וידאו(עמוד 10)

Matankzr23

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

די! >:(

חחח (סתם)... חח (אופס)

בקיצור :-X :-X :-X :)

אממ... אתה חושב שיותר כדאי לי לשים את זה מתחת לשולחן?

מה זה ישנה?

מעכשיו אני בשביתת צחוק.... אני יפסיק לעשות את האות האסורה

נראה עד מתי אני יחזיק מעמד :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לצחוק עם :lol:, זה יותר עליז וחביב מ"XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX"..

ובעניין המיקום, תנסה ותראה מה אתה מעדיף.. מתחת לשולחן יגביר את הבאס כתוצאה מהקרבה לרגליי השולחן ומההד.

תנסה ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שלפעמים שומעים באס טוב ולפעמים המום כזה שמציק אבל אני לא בטוח אם הקטע ששמעתי הוא בכלל באיכות מספיק טובה כדי לשפוט

אולי יש איזה משהו עם הרבה באס באינטרנט בסטרימינג כדי שאני לא צריך להוריד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדרייב של הסאב מופנה לכיוון הקיר זה לא טוב וגם אם הפיר שלו מופנה לכיוון הקיר זה פחות טוב, אם יש לך אפשרות (אני לא יודע איך בנוי אצלך הרמקול) נסה למקם אותו בפינה כמו שאני עשיתי, כמו שהבנתי מאנטולי גם יש גם רזוננסים מהקירות שעוזרים לבאס להשמע טוב יותר... אבל זה הכל עניין של מיקום

אם אתה משתמש באייטונס יש שיר כזה שניקרא cassie me&u זה שיר שיש בו באסים... אני אישית לא מתקרב לשירים האלה בכלל אבל לבדיקה זה טוב

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סאב של z5500 בתמונה לא? נראה 10 אינץ'

הבעיה שאצלי הדרייבר הוא בצד שמאל של הסאב ו החור הזה של האוויר הוא מקדימה, אבל אני חושב שככה זה מתוכנן להיות והמיקום הוא בסדר גמור

אה ותודה על ההמלצה על שיר עם הרבה באס, באמת הרבה באס יש שם, אני שומע דרך כתוב official כנראה החברה עצמה שמה את הקליפ שם

אז אני מקווה שזאת אותה האיכות

עריכה: בדקתי וכן הסאב נמצא במקום נכון כי הבאס הוא די טוב, אז כנראה שזה עיניין של האיכות של הקובץ

שמנסים להגביר את הבאס ליותר מהחצי אז זה כבר מתחיל להיות עמום אבל נו זה גם ככה סאב 6.5 של קריאייטיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ איפה כדאי לי לשים את הסאב..?

יש לי 3 מקומות לשים ואני לא יודע איפה

אם צריך אז ככה הסאב בנוי..

בקדימה יש את הרשת הזאת

ואחורה יש את החור הזה (זה שכננס בפנים)

אלה המקומות שיש:

1+2------>http://www.swf.co.il/out.php?i=4129_IMGP0347.JPG

3--------->http://www.swf.co.il/out.php?i=4130_IMGP0348.JPG

מה אתה אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי חשק נורא לכתוב משהו כמו "פה" ואז לשים קישור לתמונה של תחת של איזה מישהי :kopfpatsch:

בכל אופן, אנחנו לא נביאים. תמקם בכל אחד משלושת המקומות, תבחר מה נשמע לך טוב יותר ואז תשאיר את זה שם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי חשק נורא לכתוב משהו כמו "פה" ואז לשים קישור לתמונה של תחת של איזה מישהי :kopfpatsch:

בכל אופן, אנחנו לא נביאים. תמקם בכל אחד משלושת המקומות, תבחר מה נשמע לך טוב יותר ואז תשאיר את זה שם.

Anatoli.

:funnypost:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...