קיבלתי במתנה את FX6021 תמונות(עמוד 1) וידאו(עמוד 10) - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי במתנה את FX6021 תמונות(עמוד 1) וידאו(עמוד 10)

Matankzr23

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, לעומת 14200 :silly:

אם לא הייתי עייף, סביר להניח שהייתי מוריד לעצמי :kopfpatsch: כאפה בראש.

עריכה:

כרגע אף אחד מהרמקולים האלה עוד לא שלי. כרגע אני נוטה לכיוון הפרואק, אבל להוציא את הסכום הזה על עם באס כל כך מוגבל קשה לי. בכל אופן, אני תמיד אשמח לארח על כוס קפה. רק תביאו משהו מעניין לשמוע וזהו. רק לתאם איתי וזה הכל (כמובן שגם אצלי, כמו בכל המועדונים היוקרתיים, יש סלקציה ;))

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

it's all good :xyxthumbs:

הוא שאל מה זה איכותיים, רק נתתי דוגמה.

יש גם יותר יקרים ממה שאתה הבאת (בלי קשר תחום התדרים של ה event יותר רחב משל מה שהבאת...לא יודע מה זה אומר...)

בכל מקרה, למען הסר ספק, אחרי ששומעים בצורה כזאת אין דרך חזרה.

וגם מבינים שmp3 125kb/s זה חרטה...

עריכה: יש גם אנשים שקונים 5 כאלה + סאב... חיים טובים, חיים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה ממש תלוי איזה אתה שומע.

יש ז'אנרים שבלי הבאס לשיר אין חיים.. כמובן שכבוד הפירוט והאיזון במקומם, אבל הבאס הוא בהחלט חלק בלתי נפרד אם אתה שומע שחורה למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתגיע לשלב שבו באס לא משנה יותר מדיי, תבין שכל דבר יכול להישמע מעולה בלי בומים. מה גם שכשתגיע למצב הזה, אתה כבר לא תשמע שחורה :)

Anatoli.

לא משנה כמו תנסו, לא תצליחו לדרדר אותי לפוליקר ואלברשטיין... :smile1:

אני חושב שאני דווקא אכניס אותך למוזיקה שחורה, סה"כ זה הרבה מעבר לבום בום. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני מגדיר שחורה זה הרבה מעבר לפופ (סטייל 50 אגורות וחברים או סאבוופרמיני הישראלי).

מוזיקה שחורה אמיתית זה טופאק, רק חבל שהיום אין מישהו שמתקרב אליו.

הדבר הרגוע היחיד שהאוזן שלי מסוגלת (עדיין בתהליכים) לשמוע ברציפות זה דפש מוד. פתאום זה נכנס לי למחשב ומאז זה מסרב לצאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתגיע לשלב שבו באס לא משנה יותר מדיי, תבין שכל דבר יכול להישמע מעולה בלי בומים. מה גם שכשתגיע למצב הזה, אתה כבר לא תשמע שחורה :)

Anatoli.

איזה אתה שומע? :)

חחח אני דיי רחוק מדפש מוד וכל אלה...

אני שומע בעיקר פופ וכל מני.. חח וגם WITHIN TEMPTATION..... יש להם שירים מדהימים :yelclap: כל מי שהשמעתי לו גם רוצה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...