P D 3.0 עם GF8800GTX - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P D 3.0 עם GF8800GTX

the king2006

Recommended Posts

בורק פיצה,

אתה באמת ובתמים מתכוון לזה שהכרטיס 8800 הוא זה שיהווה צואאר בקבוק?

כן ואתה יכול לצטט את ההודעה הזאת

אני חותם לך שמתוך כל המשחקים הכבדים שהולכים לצאת השנה, ברובם הגדול תראה הבדל משמעותי בין GTS לGTX (גם על מעבד פשוט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואתה תראה בכלל באנצים על מעבד פשוט?

ולמה אתה מדבר על מה שיהיה ולא על מה שקורה כרגע?

ומה הקשר עכשיו ההבדלים בינהם?

אני לא צריך לחכות לעתיד. כל המשחקים שאני משחק היום ללא עובר ל-2600 ני מקבל FPS נמוך ומורגש מאשר ב-OC ל-2600.

אני לא צריך לחכות לבאנצים וכו', יש לי את החומרה ואני רואה בפועל מה קורה.

כך שאם אני רואה את 8800GTS מוגבל ע"י מעבד 3800X2 בסטוק לקנות 8800GTX לא היה תורם בכלום, אבל לא על זה דובר.. דובר על הגבלה של מעבד ללא קשר לסוג הכרטיס.

יתכן שככל שהמשחקים ידרשו כרטיס חזק יותר וה-FPS יפול, פה באמת המעבד אולי לא יהווה צוואר בקבוק...

אבל כרגע יש צוואר בקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויכוח הזה מתפתח כל פעם מחדש, מה יהיה?

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=229197.0

וכמו שהזכירו פה, השיקול בבחירת מעבד למערכת למשחקים אמור להיות תלוי בתקציב הכולל של המערכת - השקעה גדולה יותר בכרטיס תתן תוצאה גבוהה יותר בכל מקרה מהשקעה גדולה יותר במעבד, קצר וקולע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jupiter ההשוואה שהבאת לא ממש לעיניין כי היא מדברת על מינימום ומקסימום (מה שהם מופיעים מעט מאוד במשחקים ויכולים להיגרם מהרבה גורמים שונים)

בכל אופן דיברתם גם על למה לקנות 8800GTS עם נגיד 930D או אפילו 3500 (די קיצוני) - יש כאלה שמודעים להפרשים הנמוכים שהמעבדים גורמים וש הכרטיס מסך הוא צוואר הבקבוק העיקרי והם משקיעים את כל ממונם מכרטיס מסך (שלפעמים כל ממונם = 8800GTS)

ועוד מישהו שאל אם 8800GTS כבר יכול להיות צוואר בקבוק , התשובה היא בהחלט כן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה תראה בכלל באנצים על מעבד פשוט?

כן, ברגע שטום יעדכנו את השוואות המעבדים שלהם

ולמה אתה מדבר על מה שיהיה ולא על מה שקורה כרגע?

כי בעתיד ההפרש יהיה יותר גדול

ומה הקשר עכשיו ההבדלים בינהם?

כי תרצה או לא תרצה, הכרטיס מסך הוא החלק הכי קובע בביצועי משחקים

אני לא צריך לחכות לעתיד. כל המשחקים שאני משחק היום ללא עובר ל-2600 ני מקבל FPS נמוך ומורגש מאשר ב-OC ל-2600.

אני לא צריך לחכות לבאנצים וכו', יש לי את החומרה ואני רואה בפועל מה קורה.

כך שאם אני רואה את 8800GTS מוגבל ע"י מעבד 3800X2 בסטוק לקנות 8800GTX לא היה תורם בכלום, אבל לא על זה דובר.. דובר על הגבלה של מעבד ללא קשר לסוג הכרטיס.

ועכשיו בוא ננסה הפוך, תשאיר את המעבד בסטוק ותן לכרטיס באוברקלוק

אני יכול להבטיח לך שהFPS יהיה גבוה באופן הרבה יותר מורגש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויכוח הזה מתפתח כל פעם מחדש, מה יהיה?

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=229197.0

וכמו שהזכירו פה, השיקול בבחירת מעבד למערכת למשחקים אמור להיות תלוי בתקציב הכולל של המערכת - השקעה גדולה יותר בכרטיס תתן תוצאה גבוהה יותר בכל מקרה מהשקעה גדולה יותר במעבד, קצר וקולע.

מדובר על מקרה ספציפי ועל הגבלה.

E6300 ו-8800GTS היה נותן ביצועים טובים יותר.

jupiter ההשוואה שהבאת לא ממש לעיניין כי היא מדברת על מינימום ומקסימום (מה שהם מופיעים מעט מאוד במשחקים ויכולים להיגרם מהרבה גורמים שונים)

בכל אופן דיברתם גם על למה לקנות 8800GTS עם נגיד 930D או אפילו 3500 (די קיצוני) - יש כאלה שמודעים להפרשים הנמוכים שהמעבדים גורמים וש הכרטיס מסך הוא צוואר הבקבוק העיקרי והם משקיעים את כל ממונם מכרטיס מסך (שלפעמים כל ממונם = 8800GTS)

ועוד מישהו שאל אם 8800GTS כבר יכול להיות צוואר בקבוק , התשובה היא בהחלט כן!

היא לעניין.

כשיש לך נפילות אם הם נופלים ל-9 FPS או 18 FPS יש הבדל.

וגם אם תלך על ממוצע ולא על מינימום מקסימום אז יש הבדל בין 30 ל-40.

ותשאל את עצמך שאלה וגם תענה.... מתי 8800GTS יהווה צוואר בקבוק...? התשובה תענה לך גם על משהו אחר.

ועכשיו בוא ננסה הפוך, תשאיר את המעבד בסטוק ותן לכרטיס באוברקלוק

אני יכול להבטיח לך שהFPS יהיה גבוה באופן הרבה יותר מורגש

אוקיי בוא נלך לפי הראש שלך... קצת שונה אבל אותו עקרון. המעבד ב-2600 הטופ שאני יכול להוציא כרגע..

הכרטיס הגיע ל- 650 ליבה ו-950 ... ככל שאני מעלה מעבר הציון\FPS נשאר זהה... יאאא איך זה? למה זה קורה.... אה כן... מעבד...

לא צריך לחכות לטום שיעדכנו... אתה רואה השוואה עם 3800 זה נותן לך מספיק קנה מידה.

ומה מעניין אותי שבעתיד ההפרש יהיה גדול יותר? אתה חיי בעתיד? מדברים על הגבלה קיימת או הגבלה בעתיד?

אה כן בסדר... אני אקנה עכשיו כרטיס מסך ב-3.5K ומעבד אני לא אשדרג כי בעוד חצי שנה אולי לא תהיה הגבלה במשחקים כאלו ואחרים שיצאו..

המשחקים של היום והמצב של היום לא מעניין....

ונכון... הכרטיס הוא החלק הכי קובע בביצועי משחק אבל מה לעשות שללא מעבד וזכרונות לא יהיה לי ביצועים....?

מה לעשות שב-E6300 אני אקבל ביצועים טובים יותר עם אותו מפרט?

בחיי אתם מחפשים תרוצים וכל אחד מספר סיפורים.

דברו תחלס שורה תחתונה.. יש הגבלה או אין הגבלה? כל הנתונים כאן.

וגם בקניית מחשב ברור שעדיף כרטיס יותר חזק כשמשחקים אבל גם יש הגיון... אין מה לרוץ ולהיות עם אטלון 3000+ ולקנות 8800GTX...

קונים 3800X2 ו-8800GTS לצורך העיניין... צריך גם איזון הגיוני לביצועים מקסימליים באותו סכום.

רעיון יותר טוב הוא לעשות OC לכל המחשב.

אני ב-OC עצבני להכל ומוגבל.

מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתשדרג מעבד ותגיד לנו אם זה שינה משהו.

בכל מקרה אני גם חושב כמו JUPITER וגם לפי הבנצ'ים יש שיפור במשחקים אז תאמינו להם ותפסיקו להתחכם ולדבר שטויות,

כי כל עוד JUPITER מדבר מנסיון ובנצ'ים אתם רק מדברים באוויר...

אבל הפיתרון הכי טוב יהיה שהאתר ומנהליו יארגנו השוואה מסודרת בין טובים יותר וטובים פחות עם אותו מפרט ואותו כ.מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי צורך לשנות מעבד (למרות שאני גם ככה משנה) בשביל לראות זאת.

רואים זאת בתמונה שנתתי מקודם וגם אני רואה זאת ב-OC.

הלוואי וזה היה כמו שהם חושבים ואז הייתי דופק כבר של GTX מוסיף עד 2 גי'גה וחוסך לעצמי הרבה כסף....

כמה 8800GTS מוציא בסטוק אתם יודעים?

כמה אני מוציא אחרי OC ל-2600 מעבד ו- 750@1100 לכרטיס? 8.7K.... עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסיף עד 2 גי'גה זכרון וחוסך לעצמי הרבה כסף....

סתם משהו שקפץ לי לראש שראיתי את זה..

80 עמודים ומיליון באנצים ואנחנו אפילו לא יודעים אם אילו איזה 1GB בכלל..

או שאולי גם זה לא מגביל ?

אני לא מבין למה הולכים אם הראש בקיר.. בן אדם בדק את המעבד שלו בסטוק ובOC ואומר שיש הבדלים מורגשים..

אז מה הגביל אותו אם לא המעבד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי משחק 1...2....3... זה לא תופס.

כי בעתיד זה לא יקרה.

כי נפילות של לפעמים ל-FPS מאוד נמוך זה כבר לא ממשנה 9 FPS או 18 FPS...

כי לא מעניין אותם מינימום או מקסימום... מעניין אותם ממוצע... במשחקים הם ישחקו רק בשטח בנוי....

ועוד הרבה סיבות לא מובנות... לפחות לי.

אה והכי אהוב עליי... 8800GTS יהווה צוואר בקבוק... לא המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בוא נלך לפי הראש שלך... קצת שונה אבל אותו עקרון. המעבד ב-2600 הטופ שאני יכול להוציא כרגע..

הכרטיס הגיע ל- 650 ליבה ו-950 ... ככל שאני מעלה מעבר הציון\FPS נשאר זהה... יאאא איך זה? למה זה קורה.... אה כן... מעבד...

לא צריך לחכות לטום שיעדכנו... אתה רואה השוואה עם 3800 זה נותן לך מספיק קנה מידה.

דבר ראשון

תפסיקו כבר (לא רק אתה) להתייחס ל3Dmark כמו תורה משמיים. הציונים שהתוכנה הזאת מחלקת לא שווים כלום במבחן האמת - משחקים

ואגב משחקים, באיזה מהם המעבד מגביל אותך? ועל כמה עומדים המספרים? נסיון אישי זה דבר יפה מאוד אבל אני מעדיף לסמוך על נסיון אישי של מבקר חומרה מקצועי

ומה מעניין אותי שבעתיד ההפרש יהיה גדול יותר? אתה חיי בעתיד? מדברים על הגבלה קיימת או הגבלה בעתיד?

אה כן בסדר... אני אקנה עכשיו כרטיס מסך ב-3.5K ומעבד אני לא אשדרג כי בעוד חצי שנה אולי לא תהיה הגבלה במשחקים כאלו ואחרים שיצאו..

המשחקים של היום והמצב של היום לא מעניין....

דוגמא פשוטה:

המעבד שלי בן 4 שנים

הכרטיס מסך בן 2.5 שנים

ושניהם נחשבו טופ-אנד בזמנם

היום משחקים כבר לא רצים טוב כמו פעם...ונחש מי מגביל אותם? הכרטיס מסך (עובדה שב800x600 הכל רץ סבבה לגמרי)

אז כן, עובדה שאם רוצים לחשוב קדימה מבחינת נצילות המחשב למשחקים, צריך להשקיע יותר כסף בכרטיס מסך. תאר לך שהייתי הולך בעקבות העצה שלך קונה 3.4 ומתפשר על 6800NU?

ונכון... הכרטיס הוא החלק הכי קובע בביצועי משחק אבל מה לעשות שללא מעבד וזכרונות לא יהיה לי ביצועים....?

מה לעשות שב-E6300 אני אקבל ביצועים טובים יותר עם אותו מפרט?

6300 עולה כמו המעבד שלך אז במקרה שלך זה נכון, אבל אם היית מדבר על 6600 כבר היה עדיף להשקיע את הכסף בכרטיס מסך

בחיי אתם מחפשים תרוצים וכל אחד מספר סיפורים.

דברו תחלס שורה תחתונה.. יש הגבלה או אין הגבלה? כל הנתונים כאן.

וגם בקניית מחשב ברור שעדיף כרטיס יותר חזק כשמשחקים אבל גם יש הגיון... אין מה לרוץ ולהיות עם אטלון 3000+ ולקנות 8800GTX...

קונים 3800X2 ו-8800GTS לצורך העיניין... צריך גם איזון הגיוני לביצועים מקסימליים באותו סכום.

נו בסדר

רובנו הגדול עושה עוד דברים עם המחשב חוץ מלשחק

אבל אם מישהו היה מבקש ממני להרכיב לו קונסולה בתקציב X, הייתי נותן לו 8800GTX על חשבון המעבד

ורק כדי שנגמור עם המחאה שלך על ה"התחמקויות" 0_o

כן, המעבד מגביל את הביצועים בחלק מהמשחקים

לא, זה לא תופס במספיק משחקים בשביל להיות רלוונטי

כן, עדיף להשקיע את הכסף בכרטיס מסך אם רוצים יותר פריימים לשנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לעניין.

כשיש לך נפילות אם הם נופלים ל-9 FPS או 18 FPS יש הבדל.

וגם אם תלך על ממוצע ולא על מינימום מקסימום אז יש הבדל בין 30 ל-40.

ותשאל את עצמך שאלה וגם תענה.... מתי 8800GTS יהווה צוואר בקבוק...? התשובה תענה לך גם על משהו אחר.

זה נפילות ל שניות ספורות זה לא רציני

ועוד דבר הבדל בין 9 ל18 לא מעיד על צוואר בקבוק , אלה מעיד על פרשי יכולת

תפסיק להיות נאיבי

ובממוצע ההבדל לא יהיה 30 ו40

והתשובה לשאלה שלך לא תענה לי על שום דבר כי זה שונה

אין לי צורך לשנות מעבד (למרות שאני גם ככה משנה) בשביל לראות זאת.

רואים זאת בתמונה שנתתי מקודם וגם אני רואה זאת ב-OC.

הלוואי וזה היה כמו שהם חושבים ואז הייתי דופק כבר של GTX מוסיף עד 2 גי'גה וחוסך לעצמי הרבה כסף....

כמה 8800GTS מוציא בסטוק אתם יודעים?

כמה אני מוציא אחרי OC ל-2600 מעבד ו- 750@1100 לכרטיס? 8.7K.... עלוב.

ידוע ש3DMARK לא אמור למדוד צוואר בקבוק הוא לא ממש בודקת את יכלות הוא קיבל ציון כזה בגלל שככה המעבד מקבל (בלי הרבה קשר ליכולות הכרטיס)

אתה מוזמן לאמת FPSים מול אחרים בפול הכל ותשוואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם יופיטר. ההגבלה קיימת, ההגבלה חיה, ההגבלה בועטת.

בוא נכתוב אנאלוגיה קצרה שתסביר הכל :silly:

בוא נניח שזו כמות המידע שהמעבד מסוגל לעבד בשניה:

<-----------------------------------------------> נקרא לה P.

P היא כמות קבועה של מידע, בלי קשר למשחק או לאפליקציה (כל עוד, נאמר, משתמשים בסט X64 או והתוכנה מותאמת במלואה לכמות הליבות במעבד)

בוא נגיד שבמשחק שאינו מותאים ל-DX10, או משחק בן זמננו,[glow=red,2,300] זה שלא מביא את ה-GPU למאמץ מלא[/glow] ואני חושב שאין חילוקי דעות בנושא שאף משחק היום לא מנצל את ה-G80 עד הסוף-

כמות ה-FPS הסופית תהיה P פריימים בשניה- מוגבל על ידי המעבד.

במשחקים המותאמים לכרטיס המסך, נאמר, משחקי DX10 כמו קרייסיס, שבהן נופל יותר עומס על כרטיס המסך, ונאמר שהוא יכול לעבד כמות מידע G,

כמות הפריימים הסופית תהיה-

G.

ובא שלום על ישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P היא כמות קבועה של מידע, בלי קשר למשחק או לאפליקציה (כל עוד, נאמר, משתמשים בסט X64 או והתוכנה מותאמת במלואה לכמות הליבות במעבד)

ואני חושב שאין חילוקי דעות בנושא שאף משחק היום לא מנצל את ה-G80 עד הסוף-

שתי הנחות יסוד לא נכונות, המעבד מספק ביצועים שונים באפליקציות שונות, רוחב פס שונה באפליקציות שונות וכמובן גם FPS שונה במשחקים שונים

ותנסה להריץ משחק כבד (זה כבר התחום שלכם לא שלי), ברזולוציה גבוהה עם AFx16 AAx4, ותגיד לי אם המשחק לא מנצל את ה-8800GTX עד הקצה שלו

כמות ה-FPS הסופית תהיה P פריימים בשניה- מוגבל על ידי המעבד.

שוב, כשההגבלה באה מהמעבד זה אומר שיש לך עוד לאן לעלות באיכות \ פילטרים \ רזולוציה

במשחקים המותאמים לכרטיס המסך, נאמר, משחקי DX10 כמו קרייסיס, שבהן נופל יותר עומס על כרטיס המסך, ונאמר שהוא יכול לעבד כמות מידע G,

כמות הפריימים הסופית תהיה-

G.

תמיד אמור להיות העומס על הכרטיס מסך, אחרת יש לך לאן לעלות באיכות \ פילטרים \ רזולוציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...