P D 3.0 עם GF8800GTX - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P D 3.0 עם GF8800GTX

the king2006

Recommended Posts

ועכשיו בוא נעצור

הפרש המחירים בין X6800 ל830 הוא 4000 ש"ח

הפרש המחירים בין GTX לGTS הוא 1000 ש"ח

איזה מפרט עדיף לגיימר עם תקציב מוגבל?

חברה.. אני ממש לא מבין את הריצה לכרטיס 8800GTX/GTS + מעבד C2D יקר!

תכל'ס אין עוד משחקים DX10 על המדף, סובלת מבעיות תאימות כנ"ל לגבי DX10 יש כבר דיבורים על DX10.1.

סביר להניח R600 יהיה חזק יותר מ-8800GTX, וזה אומר הוזלה במחיר!

ולא לקחנו בחשבון דרישה לספק כוח חזק. :kopfpatsch:

בקיצור, מה רע ב-X1900XT, 7950GT, X1950PRO, 7900GS. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי ברזולוציות הזאת,המעבד משפיע יותר ::)

יש כאן באנצים שמראים ביצועים עדיפים של C2D (אין לי כוח להגיד שA64 מגביל ולהתחיל את כל זה מהתחלה..) הן תחת פילטרים ורזולוציות גבוהות במינימום בממוצע וכמובן במקס' FPS.

ויש את הגרף שאורי דיבר עליו ובו רואים בידיוק איך FX-60 מיתנהג במישחק לעומת E6700... ברזולוציה סבירה ללא פילטרים .

לסיכום:

רזולוציה גבוה + פילטרים = C2D עדיף לפעמים באופן משמעותי ולפעמים באופן פחות משמעותי מ A64 .

רזולוציה נמוכה/סבירה ללא פילטרים C2D עדיף תמיד מA64 אבל ההפרש לא מורגש כי בכל מיקרה זה בFPS גבוה מספיק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיתי ליראות השוואה שכוללת רק מעבדי ..

אבל כן באופן כללי היה אמור להיות הבדל בין FX-60 ל 3800X2 למרות שמדובר ב FPS ממוצע בלבד.

אבל אולי ברזולוציה הזו כל מעבדי מגבילים ? אולי אף אחד מהם לא ?

פשוט אי אפשר לענות על השאלה הזו ע"י הגרף הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיתי ליראות השוואה שכוללת רק מעבדי ..

אבל כן באופן כללי היה אמור להיות הבדל בין FX-60 ל 3800X2 למרות שמדובר ב FPS ממוצע בלבד.

אבל אולי ברזולוציה הזו כל מעבדי מגבילים ? אולי אף אחד מהם לא ?

פשוט אי אפשר לענות על השאלה הזו ע"י הגרף הזה .

FX60=E6600 +\- , ככה שזה נותן לנו להבין את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לאן כולם נכנסו כאן.

אני רק יודע שיש כאן אין ספור דוגמאות.

אף אחד כאן לא מדבר על תקציב ומה משתלם לקנות או מה אותו צרכן יעשה והאם זה בשכל או לא בשכל.

מה שכל מטרת הדיון הייתה בעצם זה לסתור את הטענה כי המעבד לא מגביל.

http://firingsquad.com/hardware/geforce_8800_gtx_gts_amd_cpu_scaling/images/aamts1920.gif

rest my case?

או שזה לא הבדלים?בכל אופן עדין לא ראיתי השוואה כמו שצריך..

10_tes4_16.png

זה מספיק בשבילך? לא חסר כאלה פשוט להסתכל.

חברה.. אני ממש לא מבין את הריצה לכרטיס 8800GTX/GTS + מעבד C2D יקר!

תכל'ס אין עוד משחקים DX10 על המדף, סובלת מבעיות תאימות כנ"ל לגבי DX10 יש כבר דיבורים על DX10.1.

סביר להניח R600 יהיה חזק יותר מ-8800GTX, וזה אומר הוזלה במחיר!

ולא לקחנו בחשבון דרישה לספק כוח חזק. :kopfpatsch:

בקיצור, מה רע ב-X1900XT, 7950GT, X1950PRO, 7900GS. :xyxthumbs:

אתה לא צריך להבין את הריצה.

גם לא על זה מדובר פה ואני לא מבין מה הקשר.

אם יש לאנשים אפשרות לקנות HIGH END בלי לחכות כל הזמן.. אני לא רואה סיבה לא לעשות כך, ואף אחחד לא אמר שרצים לקנות 8800 בגלל DX10...

לפעמים 8800GTS כרטיס משתלם ביחס לאחרים.

לא לקחת בחשבון אנשים שיש להם ספק חזק.

לא לקחת בחשבון אנשים שזה הכיף שלהם.

לא לקחת בחשבון אנשים שיש להם כסף.

בקיצור מה רע ב-FX5200?

כל אחד והצריכה שלו... ובואו נשאר בנושא בבקשה....

ועכשיו בוא נעצור

הפרש המחירים בין X6800 ל830 הוא 4000 ש"ח

הפרש המחירים בין GTX לGTS הוא 1000 ש"ח

איזה מפרט עדיף לגיימר עם תקציב מוגבל?

FX60 הוא סוס מת עם יחס עלות/ביצועים מזעזע. לא ברור לי מה אתה מנסה להראות לי כאן

אבל PD 805 עולה 500 שקל ואוברקלוקר רצחני. להביא את הלינק מTom's שממחיש עד כמה הוא משתלם לגיימרים?

סוס מת... ומגביל..... אבל פחות טוב מהמעבדים המדוברים? זכור מדובר פה על הגבלה ורק לשם השוואה.. עזוב תקציבי אם הוא משתלם.

סבבה. הבאת דוגמא טובה למשחק שמעמיס יותר על המעבד

ועדיין, צווארי בקבוק כאלה אפשר לפתור באמצעות OC (בתכל'ס 3800 הוא 5000 באנדרקלוק) לעומת GTX/GTS שקיים ביניהם הבדל ברמת החומרה. מעבר לזה אני חושב שעדיף לגיימר להשקיע את כספו קודם במסך תומך רזולוציה גבוהה, אחר-כך בכרטיס מסך, ורק בסופו של דבר במעבד. כל זה כמובן במסגרת השקלולים של "מה ייתן לי את קצב הפריימים הגבוה ביותר ברזולוציה הגבוהה ביותר שהתקציב שלי מאפשר"

נכון אפשר לפתור ב-OC.

אז מה בעצם אתה אומר? שהמעבד מגביל אבל ב-OC נפתור את זה?

וכשאתה אומר מסך,כרטיס ואז מעבד...

ואם אפשר מסך כרטיס+מעבד שיתנו תוצאות טובות יותר?

כמו שאמרתי 8800GTS יהיה מוגבל במצב מסויים ולכן קנייה של 8800GTX בהבדל של 1000 שקל שאת הסכום הזה אפשר להשקיע במעבד ולקבל ביצועים טובים יותר...

מה ההגיון להיות עם 8800GTX ומעבד שמגביל 8800GTS, מן הסתם הוא יגביל גם 8800GTX ואז ה-1000 שקל שזרקת לחינם כי זה בכלל לא מנוצל?

מה זה שווה שהוא חומרתי טוב יותר אם אתה לא מנצל זאת?

בראייה קדימה? שאחרי זמן מה תביא מעבד טוב שינצל אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוס מת... ומגביל..... אבל פחות טוב מהמעבדים המדוברים? זכור מדובר פה על הגבלה ורק לשם השוואה.. עזוב תקציבי אם הוא משתלם.

נו ברור שFX62 מגביל חלק מהמשחקים, סביר להניח שגם X6800 @ 5.5ghz מגביל משחקים מסוימים. אבל הפואנטה היא שמשחקים כאלה מהווים טיפה בים שרובו ככולו מוגבל ע"י כרטיס המסך. אתה רוצה להשקיע עוד 1000 שקל במעבד כדי שהמשחק החביב עליך ירוץ יותר טוב? בבקשה, אבל אם היית מנצל את הכסף על כרטיס מסך היית מבחין בשיפור בעשרות משחקים נוספים. זה אשכרה מזכיר לי איך לפני עשור שוק הגיימרים התפלג לאנשים שקנו כהרגלם את הפנטיום הכי חדיש ואנשים שהעדיפו לשלם פחות על וודו ולקבל תוצאות יותר מרשימות

נכון אפשר לפתור ב-OC.

אז מה בעצם אתה אומר? שהמעבד מגביל אבל ב-OC נפתור את זה?

וכשאתה אומר מסך,כרטיס ואז מעבד...

ואם אפשר מסך כרטיס+מעבד שיתנו תוצאות טובות יותר?

כמו שאמרתי 8800GTS יהיה מוגבל במצב מסויים ולכן קנייה של 8800GTX בהבדל של 1000 שקל שאת הסכום הזה אפשר להשקיע במעבד ולקבל ביצועים טובים יותר...

מה ההגיון להיות עם 8800GTX ומעבד שמגביל 8800GTS, מן הסתם הוא יגביל גם 8800GTX ואז ה-1000 שקל שזרקת לחינם כי זה בכלל לא מנוצל?

מה זה שווה שהוא חומרתי טוב יותר אם אתה לא מנצל זאת?

בראייה קדימה? שאחרי זמן מה תביא מעבד טוב שינצל אותו?

הויכוח הזה חוזר על עצמו

תבדוק כמה משחקים שאתה רוצה, ברובם המוחלט הכרטיס מסך מהווה צוואר הבקבוק ולא המעבד (וגם אז הכרטיס מסך תורם צוואר בקבוק משלו). שים לב גם להבדל בתדירות שהרכיבים האלה מתיישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורק פיצה,

אתה באמת ובתמים מתכוון לזה שהכרטיס 8800 הוא זה שיהווה צואאר בקבוק?

אם משווים איזה מעבד יותר חזק,משווים בכל הקטגרויות ולא במשחקים

אז זהו שאנחנו לא משווים כאן שום .

כל התרד כאן הוא ויכוח האם המעבד מהווה צוואר בקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד מניסיון שהמעבד לא יהווה צוואר בקבוק.. אבל הביצועים עם הE6600 למשל לעומת P-D 3.0 יהיו הבדלים של שמיים וארץ.

ההבדל הוא הרבה יותר מורגש ממה שאתם חושבים.. הקונרו יותר טוב בהרבה ועל הפער הזה אפילו באוברקלוק אי אפשר להתגבר.. אבל עדיין.. זה לא שלא תהנה מה8800GTX עם P-D 3.0... פשוט אתה תהנה ממנו פחות מאשר מה שתהנה עם איזה קונרו נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה נהנה פחות וזה מורגש... אז מזה אומר? שיש צוואר בקבוק.

ברגע שאתה מקבל אותם ביצועים אז אין צוואר בקבוק.

אתה תהנה יותר מ-PD עם 8800GTX מאשר עם PD ו-7800GTX לדוגמא אבל עדיין יהיה לך צוואר בקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...