n73 או k800i?? - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

n73 או k800i??

Aviko

Recommended Posts

אני דווקא מאוד מאמין בגישה שסימביאן זה לא לכל אחד ויש לזה חסרונות אבל כשבאים אליי עם כזה טיעון דבילי כמו "מכשיר סלולארי יותר טוב" אני מגיב בלהראות עד כמה הטיעון דבילי

אין כזה דבר "מכשיר סלולארי יותר טוב" כי לכל אחד יש ציפיות שונות לחלוטין מהמכשיר הסלולארי שלו, ותתפלא אני מכיר מספיק אנשים שבאמת אומרים שהנוקיה 5110 הוא המכשיר ההכי טוב כי לא צריך שום פיצ'ר מתקדם יותר ממה שיש לו ומה שהוא כן עושה הוא עושה הכי טוב שאפשר. אמנם אני ממש לא מאמין בטיעון הזה אבל אני מבין את האנשים שחושבים ככה ומבחינתם גם ה K800 זה סתם בזבוז זמן וכסף והמכשיר שלהם יותר טוב.

נ.ב. כל הנ"ל לא תקף למכשירים סלולריים באמת גרועים כמו כל שראיתי עד הרייזר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון, גם אבא שלי צריך רק מכשיר שאפשר לדבר בו, עם ספר טלפונים בסיסי רק בשביל לשמור ומן הסתם לא לזכור בעל פה מספרים של חצי עולם.

אבל זה לא באמת קשור לנושא, מעבר לעובדה שסתם ניסית להקצין את זה בשביל לגרום לטענה שלי להישמע מגוחכת (ולהציג את זה כאילו אני מפחד מהתקדמות טכנולוגית ובגלל זה אני בוחר במכשיר רגיל ולא סימביאן), now doesn't it ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד, אני פרטתי לא פעם על החסרונות של הסימביאן (גם בת'רד זה וגם בדומיו).

סימביאן זה לא מתאים לכל אחד, בדיוק כמו שאמרת.

סמארטפון? מה זה?

היתרון הממשי של הסימביאן הוא תוכנות צד שלישי. זה לא הופך את המכשיר ליותר "חכם" או משכולל, אלא נותן עוד אופציות. יש גם יותר אפשרויות של התאמה אישית, אבל זה כבר זניח לדעתי.

אני מבין אותך לחלוטין שאתה אומר שאתה לא רוצה סימביאן. זה לא הופך אותך ל"טכנופוב" בעניי, אלא לאדם שדווקא מבין מה הוא רוצה, ולא הולך על "הכי משוכלל\נוצץ".

בשבילי, האיטיות היחסית, התקיעות הכבר לא כ"כ שחיכות, והדרישה לכיבוי המכשיר כל זמן קצר (אבסולוטית, לא יחסית) משתלמים ביחס ליתרונות העצומים והנוחות של המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, גם אבא שלי צריך רק מכשיר שאפשר לדבר בו, עם ספר טלפונים בסיסי רק בשביל לשמור ומן הסתם לא לזכור בעל פה מספרים של חצי עולם.

אבל זה לא באמת קשור לנושא, מעבר לעובדה שסתם ניסית להקצין את זה בשביל לגרום לטענה שלי להישמע מגוחכת (ולהציג את זה כאילו אני מפחד מהתקדמות טכנולוגית ובגלל זה אני בוחר במכשיר רגיל ולא סימביאן), now doesn't it ?

אין לי בעייה עם הטענות שלך אני אפילו מסכים עם רובן באופן אובייקטיבי, באופן סובייקטיבי השיקולים שלי שונים משלך ואם יש לי אמולטור מגה דרייב במכשיר אני יכול לסלוח לו על הרבה מאוד.

אני מצטער אם זה נשמע כאילו דווקא אתה זה המטרה של ההקצנה שלי כי ממש לא אלא הבן אדם שציטטתי אותו (mody69).

נ.ב. תעבור על הת'רד עוד פעם אני בטוח שתמצא כמה הודעות שלי שאומרות שאם אתה לא צריך את הפיצ'רים של הסימביאן אז בהחלט עדיף את הסוני אריקסון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז נסכם את זה ככה:

המכשירים בשביל אנשים עם צרכים טיפה שונים.

כמו ה-E61 שמיועד לאנשים שמשתמשים במכשיר למייל בעיקר.

אז קיים n73 לאנשים שאוהבים שהסלולרי יהיה עם אפשרויות של מחשב.

הייתי אומר שאני שייך לאנשים שרוצים יכולות מחשב בסלולר, אבל בגלל שבשבילי המהירות קריטית אז "הסתפקתי" ב-k800i.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

לא לא לא לא לא....

ה-N73 מגיע עם 46.7 מגה פנויים, ובנוסף יש לך 44 מגה של מערכת הפעלה וזיכרון לתוכניות שרצות (כשרק המערכת הפעלה רצה יש לך עוד 16 בשביל לתוכנות..)

אגב, הוא עדיין לא במהירות של פלאפון פשוט שבו הכל הכל הכל מיידי אבל אחרי העידכון הוא כבר לא כל כך איטי כמו שאתם מתארים אותו...

כשאתה מקבל SMS מהרגע שלחצת על פתיחה עד שאתה רואה אותו עוברת בערך שנייה וחצי, 2 מקסימום...

איפה אפשר להוריד את העדכון הזה לN73?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מקבל SMS מהרגע שלחצת על פתיחה עד שאתה רואה אותו עוברת בערך שנייה וחצי, 2 מקסימום...

2 שניות זה המון!

יש ל ישן מלפני בערך 5 שנים (הכוונה היא שהוא סתם זרוק אצלי בבית.. לא שזה המכשיר שאני משתמש בו עכשיו.. :-X) ואפילו בו כשאני נכנס להודעת טקסט אני רואה אותה באופן מיידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 שניות זה המון!

יש ל ישן מלפני בערך 5 שנים (הכוונה היא שהוא סתם זרוק אצלי בבית.. לא שזה המכשיר שאני משתמש בו עכשיו.. :-X) ואפילו בו כשאני נכנס להודעת טקסט אני רואה אותה באופן מיידי.

גם אופרה מהיר מפיירפוקס, למה אתה לא משתמש בו? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...