תוצר הModing האחרון שלי - חלון במארז בצורת X (תמונות) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצר הModing האחרון שלי - חלון במארז בצורת X (תמונות)

frozen_sun3

Recommended Posts

ה.) בקשר לחוטים הזוהרים אני חושב שזה רעיון לא רע דווקא. מה המחיר שלהם? אני פשוט רציתי להחליף חוטים לעגולים, אני יכול להוסיף כמה שקלים ולקנות את זה.

לא מדובר בכבל IDE אלא במין כבל כזה עם לדים או משהו דומה בתוכו, והוא דיי יקר. ד"א, כבלי IDE עגולים אתה יכול להכין לבד, יש מדריך באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

1.) אני הבנתי על מדובר: מדובר על חוט מעוגל שאופף אותו נאון ועושה צבע. אני שאלתי כמה כזה עולה. אני מעוגל לא רוצה לעשות. יש לי כבר עכשיו HOME MADE ואני רוצה משהו אמיתי. האמינות של שלי לא הכי טובה. אני מפחד על דיסקים שלי.

2.) אני אוהב את המארז שלי. גם לדעתי הוא לא נראה רע בכלל. החברה לא ידועה לי ב100 אחוזים. לפי דעתי זה COMPUCASE לשרתים. מה שכן אני יכול להגיד זה שהוא מאוד איכותי. מה שאני אוהב בו שהוא לא כמו כל המארזים אחרים (Enermax, , Chiftec). הוא מיוחד. הנה מסי נוספות שלו מקדימה (יש עוד בגלריית הMODING תחת השם "Hiperion's Machine"):

PicNum110.jpg

PicNum1%2DEmpty%2EJPG

PicNum3%2Ejpg

PicNum9%2Ejpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זהו מארז COMUCASE FULL TOWER

נראה לי שגם אני אקנה אותו .... מתישהו בעתיד הרחוק כשאני אחשוב על . בקשר למרכז הX - אתה חייב למצוא משהו לשים שם, זה החלק הכי מיוחד בכל המארז. אולי מין חור קטן או מעוגל שישלב את התאורה מהסביבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח. דווקא להפך אני לא רוצה לרכז את המארז בנקודה אחת ספציפית. מה שכן בגלל שהחיתוך לא משולם אני צריך לשייף את זה. אני חושב שאני אצבע משהו כמו חצי ס"מ או ס"מ אחד בקצוות של המשולשים באיזה שהוא צבע. זה ידגיש ממש את כל העניין ואני חושב שזה יהיה ממש יפה. מה דעתכם?

ד"א: אני כנראה מחר אקבל פרפסקסט. יש לכם איך להדביק את זה? אם מחר אני לא אקבל, אני אסע לת"א. שמעתי שיש שם חנות שעושה דברים כאלה בהזמנה. שמעתי שהחלונות באים גם בצבעים. זה נשמע לי ממש פצצה. אני אולי אקח לי צבע מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שאני רואה שיש בזיגזג מאורר צבעוני ב50ש"ח, אני דווקא חושב שאני יכול לשים אחד כזה מאחורה. יכול להוסיף למארז.

אז מה שיהיה בסוף זה כדלקדמן:

1.) מאורר צבעוני מאחורה = 50ש"ח

2.) כתודה כחולה = 160-150ש"ח

3.) סט של כבלים עגולים צהובים של Chiftec (מ Hardware)

=150ש"ח

4.) Fan Bus עם לדים צבעוניים (מזיגזג) = 200ש"ח

יוצא ייקר כל העסק. אם לא יהיה מספיק כסף, אני אוותר על הFan Bus

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחסוך את חלק מהכסף, אבל זה לא ייצא בדיוק כמו שעם מחיר כזה

פנבאס תבנה לפי מדריכים כאן או באתרים מחו"ל

מאוורר עם לד - קח מאוורר ותשים ליד לידו (זה לא יהיה שקוף אבל זה יעשה אפקט של אור מסתובב.

ואותו דבר עם הקטודה - אפשר לשים כמה לדים אולטרה ברייט והם עולים הרבה פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחסוך את חלק מהכסף, אבל זה לא ייצא בדיוק כמו שעם מחיר כזה

פנבאס תבנה לפי מדריכים כאן או באתרים מחו"ל

מאוורר עם לד - קח מאוורר ותשים ליד לידו (זה לא יהיה שקוף אבל זה יעשה אפקט של אור מסתובב.

ואותו דבר עם הקטודה - אפשר לשים כמה לדים אולטרה ברייט והם עולים הרבה פחות

א.) בקשר לפאן-באס: זה בחיים לא יכול לצאת כמו אחד שמוכרים. חוץ מיזה זה יותר מדיי טירחה. יש דברים שעדיף לקנות.

ב.) מאוררים: זה ממש לא רע שווה! תעשה חשבון כמה יעלו לי 4 לדים כאלה. זה יוצא לי 32ש"ח בלי מאורר. מה בדיוק חסכתי כאן?!

ג.) קטודה: אתה כנראה לא יודע על מה אתה מדבר. אני רוצה אור ולא איזה ניצוץ. אתה יודע על כמה לדים מדובר? וגם זה יוצא אור מרוכז ולא יפה. ממש שטויות. חוץ מיזה, חשבת על איך אני אמקם את זה? חשבת על כמה עבודה וחיבורים? ומה יצא לי בסוף? לא יפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה הכל שיקולים אישיים. אבל מי שמתעניין באלקטרוניקה וחשמל יעדיף לעשות את זה לבד (כמוני... מתישהו)

ובקשר ללדים ברור שזה לא יצא אותו דבר אבל כמה אולטרא ברייטים (5) במקומות אסטרטגים (יש לך FULL TOWER! יש לך מליון מקומות למקם את זה) זה ייצא לא רע, מישהו עשה את זה בגלריה

אבל בכל מקרה זה שיקול שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה חיתוך! לדעתי לחלונות שבהם תהייה צורה עם קוים ישרים עדיף בהחלט להשתמש בדיסק קטן מאשר כל דבר אחר זה מהיר ישר ואיכותי.

אל תקנה פאן באס, זה לא שווה את זה.

אני בניתי פאן באס לבד פי מדריכים וזה יצא איכותי בהחלט. ממש אין סיבה להוציא 200 שקל כשאתה יכול לעשות הכל ב50 שקל.

לגבי התאורה, שתדע שלא אולטרה ברייט זה דבר איכותי בהחלט ומאיר ממש חזק! אני אישית רציתי לקנות קתודה אבל מאחר והיא עולה משהו כמו 170 ואני לא בדיוק עמוס בכסף החלטתי ללכת על לדים ובינתיים יש לי 4 כאלה וזה בהחלט מאיר נחמד למרות שאני מתכוון להוסיף עוד 4 וזה יאיר מספיק וגם זה חיסכון עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לFan Bus אני חושב שאילו אפשר באמת לעשות את זה לבד. אולי התוצאה תהיה אותה תואצה, אבל זה יהיה פחות יפה מלקנות אחד מוכן.

בקשר לקטודה: אני יודע על מה מדובר. אם הייתי בגלרייה וראית את המארז שלי, היית יודע שאני יודע מה זה לשים לדים :))))

בכל מקרה אני חושב שאני אשים את התודה על הX עצמו. תחשבו על זה! פיזור האור יהיה מעולה.

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...