הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 109 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

אבל כן סביר להניח השתוצאות האלה מוטות מסיבות כאלה או אחרות בעקר בגלל שבשום באנץ' אחר ה8800GTX לא ממש מוציא תוצאות כאלה במשחקים הכבדים.

כמו בן נפילה של כ10% בלבד במעבר בין 1280x1024 ל1920x1200 באובליביון למשל היא מוזרה מאוד' date=' בכמות הפיקסלים יש כמעט פי 2 בכל משחק חוץ מסוליטר זה ייביא לנפילה של כמה עשרות אחוזים טובים בביצועים. עד כמה שזכור לי ברוב הבאנצ'ים ה8800GTX מוציא כ30FPS באובליביון ברזולוציות הללו...

[/quote']

לא יכול להיות שזה קשור לאופטימיזציה לדרייברים שנעשתה לאחרונה?

ומעבר לזה, במקרה של הבדל הביצועים בין הרזולוציות, לא יכול להיות שהמעבד מגביל את הרזולוציה הנמוכה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

urib בבעיה מצד אחד הוא פאןבוי פאנטי מצד שני אין לו מספיק יידע לסבן אנשים עם טכנו באבל.

ובסיבונים רגילים כל פעם שמשהו הולך לא לכיוון שלו אין לו מה לעשות חוץ מלשתוק, לא כיף...

קיצורי דרך ושמות מגוגל כל אחד יכול להביא, אפילו תשובה ראויה למונח שיידר? זרקת משהו באויר למישהו. יותר קל היה לו כבר לבדוק בויקיפדיה.

אתה מאלו שמפגינים ידע דרך מושגים תיכנותיים בשביל ליצור רושם של מבין, אבל מתברר שאתה רק מבלבל את המוח יותר מאשר מבין.

בקיצור, אני מקוה שהבנצ'מרקים האלו דפוקים כי אם לא אז באמת ATI בבעיה, ואני אומר את זה כפאנבוי. אין מה לעשות גם להפסיד בכבוד צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דיבורים חסרי תועלת

אני מהמר על זה שעד שמשחקי DX10 יגיעו לשוק ברמה רצינית

לשתי החברות יהיו כרטיסי דגל אחרים ובתיקווה יותר קטנים ואם צריכת חשמל יותר נמוכה

וכרגע אני מחכה שישפרו כבר את דרג הבינים כי ה8800GTS לא ניראה לי מספק

ואיך שזה ניראה כרגע גם כרטיסי הבינים החדשים של לא מריחים טוב

ובכלל כל הבדיקות שעשו זה על 3DM 2006

ומשחקי DX9 שלא אומרים הרבה

צריך לחכות שיצא 3DM 07 (אם יצא השנה) ומשחקי DX10 לבחון באמת תכח של הכרטיסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי מילים לי אלייך : פאן-בוי :P

בהתחלת השנה עוד היו לי ציפיות מ-ATI ו-R600 , לכן חיכיתי וחכיתי , אחר כך התחלתי להתעצבן מהדחיות החוזרות ונשנות , אחר כך נעשיתי ציני , ולבסוף חשתי בוז

על כל דרך ההתנהלות והטיפול של ATI ב-R600 , מגיע להם תואר אחד וזה , חבורת מטומטמים

תודה על הזכייה בתואר פאן-בוי של NV , ובמיוחד תודה ל-ATI שעזרו לי לקבל את הפרס הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתה השקה נורמלית (ולא בהסתר) , כל הבלגן הזה , ואי הבהירות הייתה נמנעת

מצד שני , אולי ההשקה נעשתה בסתר , מהבושה

כל השקה גדולה נעשית ככה. קשה מאוד לעשות מסיבת עיתונאים ביום ההשקה, אז עושים אותה כמה שבועות לפני, ונותנים לכולם זמן לכתוב את המאמרים עד לירידת ה-NDA.

מה שקרה הפעם זה שפשוט יש כל כך הרבה ציפיה והייפ על המידע, שהכל זלג החוצה - בין היתר כי רצתה שהוא יזלוג.

----

ודובי,

urib בבעיה מצד אחד הוא פאןבוי פאנטי מצד שני אין לו מספיק יידע לסבן אנשים עם טכנו באבל.

מלמד אחרים מהתקופה שאתה היית פאן-בוי :-X :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצורי דרך ושמות מגוגל כל אחד יכול להביא, אפילו תשובה ראויה למונח שיידר? זרקת משהו באויר למישהו. יותר קל היה לו כבר לבדוק בויקיפדיה.

אתה מאלו שמפגינים ידע דרך מושגים תיכנותיים בשביל ליצור רושם של מבין, אבל מתברר שאתה רק מבלבל את המוח יותר מאשר מבין.

בקיצור, אני מקוה שהבנצ'מרקים האלו דפוקים כי אם לא אז באמת ATI בבעיה, ואני אומר את זה כפאנבוי. אין מה לעשות גם להפסיד בכבוד צריך.

להפסיד בכבוד אתה? no way.

אגב הבעיה היא עם לא ATI ;)

אגב 2 כבר פרסמה הודעה רשמית כמו שהבנתי שהכרטיס בעל ביצועים שווה ערך לGTX במקרה הטוב.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=256065.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל כולם מיסתכלים על הכרטיסים מבחינה תכנית

ולפי זה הורגים חברה מסוימת אבל בשורה התחתונה השוק הגדול לא פועל ככה

הדבר הגדול באמת זה השיווק

שיווק חזק יכול לגרום למוצר נחות יחסית לנצח במכירות

וצריך ליראות איך יתמודדו אם השיווק

בסך הכל כרגע המוצרים מאוד דומים ועדיין לא התחילה המלחמה על ביצועים בDX10

לAMD יש משהו מעניין שזה הליבת פיזיקה אבל אף אחד לא יודע כרגה אם זה דבר שבאמת יתרום

או שסתם לא ישפיע הרבה

אבל בשורה התחתונה המוצרים דומים ושניהם ניראים לי גדולים מידי פיזית ואם צריכת חשמל גבוה מידי

ואני יעדיף גירסאות משופרות שיהיו זולות יותר קטנות יותר ואם פחות צריכת חשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתה השקה נורמלית (ולא בהסתר) , כל הבלגן הזה , ואי הבהירות הייתה נמנעת

מצד שני , אולי ההשקה נעשתה בסתר , מהבושה

למה בושה ??amd היו דוחים עוד פעם את הכרטיס אם הוא כזה חלש

לAMD יש משהו מעניין שזה הליבת פיזיקה אבל אף אחד לא יודע כרגה אם זה דבר שבאמת יתרום

או שסתם לא ישפיע הרבה

If you take a look at 10, it requires a stream output, or, in simple terms, you need data from shaders going directly to the frame buffer. This is actually an advantage for the overall GPU functionality, because you can throw in physics calculations in the process, as well, so you don't need additional physics GPU to do the physics calculations. This is the reason why insists you can do physics on their new GPUs without additional PhysX card

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העתקתי את זה מפה:

http://www.iopanel.net/forum/showthread.php?t=2237

"במסיבת עיתונאים לפני 150 עיתונאים, הודתה AMD-ATI כי כרטיס המסך החדש מתוצרתה ,

אשר רבים ציפו כי ייטול את כתר הביצועים מ NVIDIA , לא יוכל להתחרות ב 8800GTX ,

ויהיה בעל ביצועים דומים ל8800GTS.

לאחר חודשים רבים של המתנה ושמועות , מסתבר כי התשובה של ATI ל 8800GTX בן החצי שנה , לא מספקת ,

וכרטיס ה ATI 2900 XT יהיה בעצם מתחרה ישיר של ה 8800GTS של NVIDIA, כמו כן , ATI הודיעה כי ה ATI 2900 XTX נדחה לרבעון השלישי של 2007.

עכשיו זה רשמי - ל ATI אין תשובה ל NVIDIA , וה R600 מפגר בהרבה אחרי ה G80. "

מקור:

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=703&Itemid=34

----------------------------------

אז מה בעצם יותר טוב 8800gts או 2900xt?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...