הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 108 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שאני מבין זה שיורידו NDA אבל עדיין לא יהיה מלאי עד ה-14.

בכל מקרה, אם זה נכון זה נשמע די טוב כי אם הם רוצים לחשוף את הביצועים מוקדם יותר אז נשמע לי הגיוני שהם יהיו טובים. (או לפחות יותר טובים ממה שאנשים חושבים כרגע)

כולל מלאי ב2 במאי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה את מנצחים בקלות בקרב הזה..

מספיקה הורדת מחירים של וכל העבודה שלהם נזרקת לפח.. חבל :nixweiss:

ל-R600 יש נתונים יותר מרשימים מ-G80, בוא לא נשכח שלאנוידיה היה המון זמן לעשות אופטמיזציה לדרייברים שלה, עכשיו צריך לחכות לאופטמיזציה של הדרייברים של ATI.

אני רואה את זה ככה:

משחקי DX9 לוקח 8800GTX

משחקי DX10 לוקח X 2900 XTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה את מנצחים בקלות בקרב הזה..

מספיקה הורדת מחירים של וכל העבודה שלהם נזרקת לפח.. חבל :nixweiss:

אז גם ייאלצו להוריד מחירים :)

הגיע הזמן שהחברות האלה יקבעו מחירים נורמלים לחתיכות פלסטיק שלהם, במקום 500$ וצפונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

חח כל כך צודק! המחירים ממש מוגזמים..

אם ATI יורידו מחירים אני הולך על R600 בעיניים עצומות... אבל אם הוא עולה יותר מ2000 שח אני אסתפק ב88GTS שאני יקנה ב1600 שח

בכל מקרה זה רק מאריך את ההמתנה של כולנו עד שמחירי ההשקה ירדו למחירים נורמליים יותר

לגבי DX9\10

אין לדעת.. בדיוק כמו שלגלישה באינטרנט לא תרגיש הבדל בין לקור (בגלל שהכוח של הקור לא ינוצל) ככה גם פה, עד שלא יצאו משחקים שבאמת משתמשים במה שיש לכרטיסים האלו להציע לא נדע איך הם מתפקדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כותב יפה בחור ;D

תלכס, ירידת מחירים של אחת החברות תכריח את האחרת להוריד גם, ומי מרוויח? אנחנו ;)

אני מאוד מאוד שמח לשמוע על ההקדמה, נקווה שיהיו גם בנצ'ים אמינים בהקדם

אז גם ייאלצו להוריד מחירים :)

הגיע הזמן שהחברות האלה יקבעו מחירים נורמלים לחתיכות פלסטיק שלהם, במקום 500$ וצפונה

ההודעה שלי היא בתגובה לזה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

חח כל כך צודק! המחירים ממש מוגזמים..

אם ATI יורידו מחירים אני הולך על R600 בעיניים עצומות... אבל אם הוא עולה יותר מ2000 שח אני אסתפק ב88GTS שאני יקנה ב1600 שח

בכל מקרה זה רק מאריך את ההמתנה של כולנו עד שמחירי ההשקה ירדו למחירים נורמליים יותר

לגבי DX9\10

אין לדעת.. בדיוק כמו שלגלישה באינטרנט לא תרגיש הבדל בין לקור (בגלל שהכוח של הקור לא ינוצל) ככה גם פה, עד שלא יצאו משחקים שבאמת משתמשים במה שיש לכרטיסים האלו להציע לא נדע איך הם מתפקדים...

אם תוריד מחירים עדיין תלך על R600 בעיניים עצומות? ;)

אני רואה את זה ככה:

משחקי DX9 לוקח 8800GTX

משחקי DX10 לוקח X 2900 XTX

אתה אמרת שR600 אכזבה ורוצו לקנות 8800GTX וגם כל השוק מבוסס על משחקי DX9 ועדיין אין משחק אחד DX10

מה פשר ההודעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib בבעיה מצד אחד הוא פאןבוי פאנטי מצד שני אין לו מספיק יידע לסבן אנשים עם טכנו באבל.

ובסיבונים רגילים כל פעם שמשהו הולך לא לכיוון שלו אין לו מה לעשות חוץ מלשתוק, לא כיף...

אבל כן סביר להניח השתוצאות האלה מוטות מסיבות כאלה או אחרות בעקר בגלל שבשום באנץ' אחר ה8800GTX לא ממש מוציא תוצאות כאלה במשחקים הכבדים.

כמו בן נפילה של כ10% בלבד במעבר בין 1280x1024 ל1920x1200 באובליביון למשל היא מוזרה מאוד, בכמות הפיקסלים יש כמעט פי 2 בכל משחק חוץ מסוליטר זה ייביא לנפילה של כמה עשרות אחוזים טובים בביצועים. עד כמה שזכור לי ברוב הבאנצ'ים ה8800GTX מוציא כ30FPS באובליביון ברזולוציות הללו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...