הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 99 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^

לפי מה שהם אומרים כן, אבל עדיין סביר להניח שצריכת החשמל תיהיה גבוהה.. חפיף בהנחה שG80 צורך 180W

אם הבאנצים האלו נכונים זה יהיה חלום שמתגשם!!! לא יכול לחכות כבר..

עריכה: זה אתר לא אמין, אני בטוח ב99% שזה זיוף... זאת לא פעם ראשונה שהאתר הזה מפרסם שטויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד יום הלך לו, ו- עדיין לא שיחררו את R600....

זה הבדיחה נהיית גרוע מרגע לרגע.

הם קבעו ב-24, לא?

(אם משהו ראה שהשיקו אז שיאיר את עניי)

זה ידוע מזמן כבר שאספקה תיהיה רק ב14 לחודש... תקרא קצת..

בכל מקרה הצד החיובי הוא שב14 לחודש יהיה להשיג אותו בכמויות ובכל מקום.. יכול להיות ש14-15 לחודש הוא כבר כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין עם יש כרטיסים עם 640 והכרטיס החדש הולך לצאת עם 512 ...אממ למה לא להוציא אותו גם עם 640 .

עולה יותר כסף ככה הצרכן גם צריך לשם יותר

ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין עם יש כרטיסים עם 640 והכרטיס החדש הולך לצאת עם 512 ...אממ למה לא להוציא אותו גם עם 640 .

כי רוחב הפס של הזיכרון שנבידיה בחרה בו הוא מוזר (320ביט) וATI משתמשים ב512 ביט. אתה לא יכול לשים 640MB בתצורה זאת של .

זה או 512MB או 1GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשים כל כמות של שאתה רוצה (כתלות ברזולוציה של כמות חלקי 8 שווה למספר טבעי כמובן), לצורך העיניין אתה יכול לשים גם 527MB.

הנקודה היא שבוחרים בתעשיה לשים במספרים שווים, אבל אתה לא חייב בהכרח מספרים שווים לזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יותר מידי בעיות בכל הנוגע לזה, תמצא צ'יפים מתאימים.. גם ה384 של ה-8800GTX מוזר, אפילו הרבה יותר. השבבים שהם משתמשים בהם הם ה-k4j52324qc של סאמסונג כל שבב כזה הוא Mebibit 512 על 32 ביט רוחב פס, ה2 ערוצים הנוספים שיש לו מול ה8800GTS שהם 12 בסה"כ נותנים 768MB עם הצ'יפים האלה ולא 640.. לR600 יש 16 ערוצים, כלומר 16 שבבים של 32ביט, זאת אחת הבעיות שלו 16 שבבי GDDR3/4 דורשים הרבה הספק.

בכל הנוגע לGDDR3 אני מניח שהHD2900XT יגיעו עם K4J55323QI-BJ1A של סאמסונג כל שבב הוא 256 Mebibit על 32 ביט רוחב פס, הבעיה היחידה איתם שעד כמה שאני יודע סחטה מהם את הנשמה בשביל להגיע ל1000mhz תדירות מקסימאלית, לכן בהתחשב שהם ירוצו ב825mhz בצורה טבעית לא יודע עד כמה הם יגיעו רחוק בOC במיוחד אם קצצו להם ממתח העבודה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המחיר,מתוך הכתבה כאן

http://www.dailytech.com/ATI+Radeon+HD+2900+XT+Performance+Benchmarks/article7043.htm

The ATI Radeon HD 2900 XT is poised to have a street price approximately the same as the 8800 GTS, which currently has a suggested retailer price of $449

לא הבנתם נכון את הכתוב :kopfpatsch:

הבנת ניקרא בסיסית באנגלית והנה תרגום חופשי:

כרטיס 2900XT צפוי להיות במחיר דומה לגיפורס 8800GTS שכרגע עומד על מחיר של 449$ (קמעונאי).

לא נתנו פה בכלל מחיר לכרטיס של ATI

אז תרגיעו :lol::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...