הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 97 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר ?

תאמין לי ATI רק תתחיל לזרוק לשוק את הסדרה הזאת

ועוד חודש בפתיחה של מחצית שנה הבאה תוציא אותותו כרטיסים חדשים 8850GT ו GTS ורק ה' יודע

מי שעקב אחריהם מאז סדרה 6 יצאה יודע ש מחביאה המון חידושים ומחירים טובים מתחת לכפפות ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחביאה המון חידושים ומחירים טובים מתחת לכפפות ....

אז זהו שאנוידיה לא השקיעה הרבה מחשבה לעתיד לעומת ATI, הכרטיסים החדשים של ATI מוכנים טוב יותר ל-DX10 ולעתיד, ושוב באיכות התמונה ATI תנצח.

אם תשים לב לבנצ'מרקים המודלפים, ה-HD 2900 XT נותן גם ביצועים עדיפים בתוכנות תלת-מימד מקצועיות, רק בשביל זה שווה גם לחכות לפחות לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאנוידיה לא השקיעה הרבה מחשבה לעתיד לעומת ATI, הכרטיסים החדשים של ATI מוכנים טוב יותר ל-DX10 ולעתיד, ושוב באיכות התמונה ATI תנצח.

אם תשים לב לבנצ'מרקים המודלפים, ה-HD 2900 XT נותן גם ביצועים עדיפים בתוכנות תלת-מימד מקצועיות, רק בשביל זה שווה גם לחכות לפחות לי.

מוכנים ויתר טוב? 512MB למשחקים כבדים ביותר יספיק? HD2900XT נותן ביצועים עדיפים בתוכנות מקצועית על FX5200 למה לא ערכו כנגד FX5600 שמבוסס G80? ::)

אני בטוח ש-ATI הייתה שמחה להיות במצב של

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שדווקא המחסור הזמני בתחרות מכיוון גורם לNV "לקפוא על השמרים", ולהוציא גרועים ולא משתלמים (*אהמ* 8600GTS *אהמ*). היא יודעת שהלקוח הממוצע לא מבין כלום במחשבים ופשוט יקנה את הטכנולוגיה הכי חדישה, ולכן כיצרן DX10 היחיד בשוק (בינתיים) היא מרשה לעצמה לחפף בביצועים.

במילים אחרות, NV משחקת אותה מונופול וחותרת לגרוף רווחים מקסימליים לפני שסדרה X2xxx תופיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכנים ויתר טוב? 512MB למשחקים כבדים ביותר יספיק?

הפרכנו את המיתוס הזה כבר כמה מליוני פעמים, זיכרון גראפי גבוה בא לידי ביטוי אך ורק בעת שימוש ברזולוציות מטורפות, שהמסך שבו הרוב הגדול של המשתמשים לא תומך בהן בכלל !!!, או שזאת פשוט לא הרזולוציה הטבעית שלו

אני אישית חושב שדווקא המחסור הזמני בתחרות מכיוון גורם לNV "לקפוא על השמרים", ולהוציא גרועים ולא משתלמים (*אהמ* 8600GTS *אהמ*). היא יודעת שהלקוח הממוצע לא מבין כלום במחשבים ופשוט יקנה את הטכנולוגיה הכי חדישה, ולכן כיצרן DX10 היחיד בשוק (בינתיים) היא מרשה לעצמה לחפף בביצועים.

במילים אחרות, NV משחקת אותה מונופול וחותרת לגרוף רווחים מקסימליים לפני שסדרה X2xxx תופיע

ב17ק0 9י3ה (הרגע שברתי את האצבעות על הכינוי שלך)

אתה צודק לגבי ה-8600, ואני מקווה מאוד ש-ATI תגרום להם לשלם על הטעות הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון במקרים מסוימים, אני למשל, אני לא מגה טחון שיכול להרשות לעצמו חומרה מטורפת, לעומת זאת, עבדתי די הרבה בקיץ האחרון, ועזרת זה הצלחתי לגרד חומרה טובה. לכן לא נכון להגיד שרוב האנשים שיקנו X2900XT יקנו גם מסך עם רזולוציה טבעית גבוהה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כולם גם אני מחכה עכשיו לבאנצים ושימכר כבר...

אבל חשבתי על זה שאולי הבאנצים האלו לא אומרים הרבה, אולי עדיין לא יודעים לנצל את הכרטיסים האלו

כיום בודקים אותם על מספר משחקים ישנים, אז הכרטיסים האלו לא עושים עבודה שונה מכל כרטיס קיים..

ברגע שהטכנולוגיות שנמצאות על הכרטיסים האלו באמת יכנסו לפעולה יכול להיות שתצפה לנו הפתעה לטוב או לרע..

כל ליבת הפיסיקה וכו' כרגע אלו דברים שאינם בשימוש.. מעניין לראות מה יקרה כשכל הטכנולוגיות האלו יכנסו לשימוש..

ומי יודע אלו גם יצאו דריברים שיגדילו ביצועים.. זאת בכל זאת גירסא ראשונית של דריברים..

בכל מקרה כרגע העניין נראים לי לא רע, הכרטיס נחמד, עושה מה שהטיחו שיעשה, ונראה שאולי יש עוד כמה דברים בכיס.. וכל זה במחיר מאוד זול יחסית..

אני מחכה ומצפה לכרטיס הזה.. :smile1:

וצריכת חשמל של 240W זה טירוף!! וזה חיסרון לא קטן לכרטיס הזה לטעמי...

תגידו יהיה VIVO?? זה יהיה נחמד אם כן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון במקרים מסוימים, אני למשל, אני לא מגה טחון שיכול להרשות לעצמו חומרה מטורפת, לעומת זאת, עבדתי די הרבה בקיץ האחרון, ועזרת זה הצלחתי לגרד חומרה טובה. לכן לא נכון להגיד שרוב האנשים שיקנו X2900XT יקנו גם מסך עם רזולוציה טבעית גבוהה מאוד

אתה קנית 8800GTS לא HD2900XT :)

נ.ב

צריכת החשמל מגיע עד 270W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...