עזרה עם בחורה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בחורה

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קוס אמא של המשקיות ת"ש האלה מבלבלות לנו הגברים תשכל , גם אני דלוק על המשק"ית ת"ש שלי

אני עובר לבסיס חדש והיא עוברת איתי אולי יהיה לי סיכוי :)

ו chymes אם היא לא שמה עליך תעבור הלאה יש המווון דגים בים האמן לי!

ובהצלחה במחבוש , תזהר - לא להפיל את הסבון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט, היא לא אהבה את התה שלך!

:lol: גדול

לבלבל במוח זה אף פעם לא טוב. כמו שזה הרגיז אותך ובילבל אותך עכשיו ואתה אבוד, אם אתה מחבב אותה, למה לעשות לה את זה? חוצמזה שבנות מתרגזות מכל שטות ולוקחות הרבה יותר קשה מבנים. או שתבוא ותגיד לה "שלחת לי רמזים, אולי פירשתי אותם לא נכון אז בואי ותגידי לי מה קורה פה כי את מוצאת חן בעיניי אבל רגע אחת את מאד חברותית ונחמדה אליי, רגע אחר את מתעלמת ממני. אם אינך מעוניינת אני מבין, אבל אנא, אל תשחקי לי ברגשות".

ויאלה מה זה ה"נמאס לי להיות בתול בגיל 21"? שמע, לא בטוח בכלל שהחברה הבאה שלך תקטוף לך ת'פרח. יכול להיות שאתה ויד ימינך תהיו חברים טובים עוד הרבה זמן וזה באמת לא אסון. כשתהיה בן 30 ותגור עם אמא ותפחד ממנה, אז תהיה סיבה לדאגה.

בן 21 ועדיין בתול?

לך לזונה :kopfpatsch:

גם אתה לא מצאת פתרון אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משיג ברגע זה את הפרק ה-7 של My Name is Earl.

שמע, אני יודע שיש הרבה בנות פנויות, אבל אני לא יודע איפה אפשר למצוא אותן. את הבנות בגדוד אפשר לספור על יד אחת וגם מה שיש ממש לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני יודע שיש הרבה בנות פנויות, אבל אני לא יודע איפה אפשר למצוא אותן. את הבנות בגדוד אפשר לספור על יד אחת וגם מה שיש ממש לא משהו.

האמת, אני בחיים לא הייתי יוצאת עם מישהו מהבסיס. לא רק כי היו לנו רק קופים בבסיס אלא כי זה פשוט מוזר מדיי להיות ביחד כל היום בסביבת "עבודה". זה דופק את היחסים וגם אם קורה משהו ונפרדים החיים בבסיס הופכים לבלתי נסבלים (יותר מהרגיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבוא ותגיד לה "שלחת לי רמזים, אולי פירשתי אותם לא נכון אז בואי ותגידי לי מה קורה פה כי את מוצאת חן בעיניי אבל רגע אחת את מאד חברותית ונחמדה אליי, רגע אחר את מתעלמת ממני. אם אינך מעוניינת אני מבין, אבל אנא, אל תשחקי לי ברגשות".

זאת העצה הכי טובה שקיבלת כאן, ועצה מעולה בלי קשר ל"כאן", אני אומר לך על זה, כמה שזה נראה לך מביך,

זה מה שיעשה את העבודה, לטוב או לרע, רוב הסיכויים לדעתי, שלטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי , אתה קרבי?? אם ככה אז אני מבין תמצב שלך אין הרבה בנות בגדודים קרביים , אני לא קרבי ויש אצלנו בחטמ"ר יחסית הרבה בנות...

אחח אני אוהב מד"סניקיות!!

אגב באיזה שלב של השירות אתה , אם אתה בן 21 אז ממש לפני הסוף לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...