ממשלה של אפסים וסמרטוטים - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממשלה של אפסים וסמרטוטים

evman007

Recommended Posts

וואו, פשוט מדהים. כל דבר שאולמרט אומר, אבל כל דבר, אתם רק מחפשים מה לא בסדר בזה ולמה הוא גרוע בתור ראש ממשלה. צריך לערוך מחקר מדעי ולבחון את התופעה, כי זה כבר הרבה מעבר לראייה סלקטיבית של הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צודק, הוא אומר את זה כאילו אין לו לב...., אבל נו מה לעשות, קורה שאנשים בעזה נהרגים.... עם הדעה השמאלנית אני מסכים אבל שהוא ינהל את המדינה, לא הייתי רוצה, שמעון פרס פיייי אלף יותר טוב.

לא התכוונתי שהוא מדבר על זה כאילו אין לו לב, אני מדבר על זה שהם היו מתים לרצוח את כולנו והוא עוד מתנצל על זה שבטעות נהרגו אזרחים "חפים מפשע"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" על התקרית ברמאללה אמר רה"מ: מצטער אם נפגעו חפים מפשע "

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3348484,00.html

בחיים שלי אני לא חושב שהייתי מצליח לדמיין ראש ממשלה יותר גרוע מאולמרט, רואים כמה לא איכפת לא מהמדינה.

את השגרירים שלנו כבר ראית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכל ראש הממשלה אמר שהוא מצטער על זה שנהרגו חפים מפשע.

למה ניראה לך שמי שנהרג זה חפים מפשע?

סלח לי אבל מי שמסתובב באזור בו נשמעות יריות והולך לזרוק אבנים או סתם לצעוק מוות לישראל הוא לא ממש חף מפשע.

כל בן אדם שפוי היה נישאר בבית.

אם הם מתו, זבש"ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אגוזים, אבל זה לא משנה את העובדה שמי שנהרג הם אזרחים ולא טרוריסטים. סך הכל ראש הממשלה אמר שהוא מצטער על זה שנהרגו חפים מפשע. גם אני מצטער על זה וכל בן אדם שפוי צריך להצטער על זה, מה הקשר בין זה לבין הצדקה של ירי לעבר מחבלים?

לא הבנתי מה הקשר בין סבבה לאגוזים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להגיד שאתה מצטער על העם שבו אתה נלחם!

אתה צריך להגיד

"אנחנו נמשיך עד תבינו את המחיר ותפסיקו"

לא מצטרים על שום דבר, שמאלמרט שהוא ראש ממשלה עם כוח עצום ותראו איך שהוא מדבר זה כאילו הוא" נכנע "לפלשטינאים המושתנים האלה.

שהם העם הזה צריך לדבר ככה !אבל רק בישראל זה הפוך.

מחליא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, פשוט מדהים. כל דבר שאולמרט אומר, אבל כל דבר, אתם רק מחפשים מה לא בסדר בזה ולמה הוא גרוע בתור ראש ממשלה. צריך לערוך מחקר מדעי ולבחון את התופעה, כי זה כבר הרבה מעבר לראייה סלקטיבית של הדברים.

מדהים שלא משנה כמה ראש הממשלה יהיה גרוע, עדיין יהיו לו תומכים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולמרט כנראה מנסה להוכיח שלא

השבוע שמתי לב למשהו מדהים-אחדות בקרב השמאל והימין לגבי אולמרט

לא כל השמאל יש שם בקצוות הרבה כאלו :silly: ועוד יותר כאלו :screwy:

ושמתי לב לדבר יותר מדהים ככל שהממשלה נעה יותר ימינה כך הרחוב נע יותר שמאלה והפוך גם נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...