ממשלה של אפסים וסמרטוטים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממשלה של אפסים וסמרטוטים

evman007

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רואה את זה אחרת

אני רואה אותו שהוא ניכנס כדי לנסות להשפיע ולא כדי להרוויח משהו

ברור שכל ה120 האלה זבלים

אבל הוא בין היחידים שעוד איכשהו בסדר

איך בדיוק הוא משפיע אם הערבים יורים קסאמים ואנחנו מצהירים על הפסקת אש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם נמדד במעשים ותוצאות לא בדיבורים ליברמן יודע לדבר יפה וגם יודע לבצע שיש לו היכולת ואם הכניסה לממשלה לא נתנה לו יכולת להשפיע הוא צריך לצאת ממנה

ותכלס המפד"ל באמת הכי נקיי ידים והכי פחות מושחטים בין המפלגות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה, בקרוב גם הממשלה הזאת תיפול ואז יחזרו המטומטים לצמתים לצעוק "היידה ביבי" ואז יבוא ביבי, יפריט את מה שנשאר מהמדינה, המשטרה, הצבא, ויהיו לנו מיליציות של ליכודניקים עוד יותר עילגים מהשוטרים הקיימים, יביאו מכות לכולם ואז נהיה מודל מקומי של דרום אפריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אפשר בוודאות לומר שההודעה נקייה מסטריאוטיפים

בן אדם נמדד במעשים ותוצאות לא בדיבורים ליברמן יודע לדבר יפה וגם יודע לבצע שיש לו היכולת ואם הכניסה לממשלה לא נתנה לו יכולת להשפיע הוא צריך לצאת ממנה

ותכלס המפד"ל באמת הכי נקיי ידים והכי פחות מושחטים בין המפלגות

ואתהחושב שאין במפד"ל מלחמת כוחות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתהחושב שאין במפד"ל מלחמת כוחות???

בטח שיש כמו בכל מפלגה אבל מה לעשות שהם הכי פחות מושחטים ותכלס אם תסתכל על החכים בטור בודדים תראה שהם באמת עושים כשיש להם אפשרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכולנו ידועים בכך שאנחנו הכי רחמנים ,אז זה באמת לא מפתיע אותי משהממלשה הזאת עושה.

מעדיפים דם יהודי על דם האויב.

מעדיפים דם יהודי בשביל" שם טוב "בעולם.

:bash:

עצוב מאוד והנה אתמול 2 ילדים סבלו מכך.

ועדין שמאלמרט ממשיך להתעלם.

ראש הממשלה הכי טוב שהיה למדינת היה שמיר ,שלא פחד להגיד לאמריקאים" לא "ואמר מה שצריך ופלשטינאים האלה.

כמו שאני מכיר את ליברמן הוא בן אדם הגון ,מה שהוא אומר הוא .

מזכיר לי את ביילין ,שאם אתה מציע בשביל אתה יודע טוב מאוד מה אתה תקבל הוא לא מהמושחטים.

ככה גם ליברמן ,מנהיג עם ביצים :smile1:

הבעיה שכל מה שהוא מציע לעשות זה נחשב כ"גזענות"

אבל כנראה שהרבה מכם לא יודעים מהי גזענות ,ופעם אחורנה שבדקתי גזענות לא נכללת בשנאת את האיוב שלך.

אישית אני מעדיף איחוד לאומי-מפד"ל בגלל הדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

מה גם שישראל ביתנו מציעה לתקן את אחת העוולות הגזעניות כלפי היהודים הלא חרדים במדינה - שירות לאומי - ולהעביר את העול לכל האזרחים, באשר הם רוצים להיות כאלה.

(והכי כיף זה שלוליפופ קיבל באן ;D)

באמת? חבל, הוא דווקא התחיל ללמוד משהו, לדעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי פחות מושחטים? וואלה, זה כי הם לא עושים ממש שום דבר, לא כך? צרייך להקים מפלגה חדשה עם אנשים שייבדקו רפואית לאיתור מצפון.

לא עושים שום דבר????? ????

:lol:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%90%D7%95%D7%9C_%D7%99%D7%94%D7%9C%D7%95%D7%9D

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%99%D7%9C%D7%94_%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%A7%D7%9C%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי פחות מושחטים? וואלה, זה כי הם לא עושים ממש שום דבר, לא כך? צרייך להקים מפלגה חדשה עם אנשים שייבדקו רפואית לאיתור מצפון.

זה שאת לא מושפעת ממה שהם עושים זה לא אומר שוב דבר

אני, המוסד לימוד שלי נשאר בחיים רק בזכות המפד"ל והאיחוד הלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...