ממשלה של אפסים וסמרטוטים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממשלה של אפסים וסמרטוטים

evman007

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3345449,00.html

מישהו רואה פה דם ואש?

הי... יש לי הצעה: באו נשחרר את כל הטרוריסטים שאנחנו מחזיקים בכלא ונעביר להם מתנת שיחרור של איזה 100 או 200 מליון ש"ח, ואז נבנה רפסודה ונשוט לנו לאיזה מים טריטוריאליים :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעו אל תבינו אותי כ"קיצוני "

אני בעד שיחרור אסירים פלשטינאים אבל מגובה 35,000 מטר :cool2:

ואני גם בעד לתת להם מדינה!

סיני הוא מקום נפלא עם כל הכסף שהם מקבלים יופי של מדינה אפשר לבנות שם לא?

אבל כנראה שמצרים לא אוהבת את הרעיון ,אולי זה בגלל שהפלשטינאים נחשבים כ"ביצת הזהב "של הערבים :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות קצת מתחשבים כלפי האוכלוסיה הערבית, יש פלסטיניים שלא עושים כלום חפים מפשע והם רוצים רק שלום.... זה כמו שבביה"ס המורה מענישה את כל הכיתה רק בגלל שילד אחד התפרע, זה ממש לא צודק....

צריך לפגוע בלב האוייב ולא בלב החף מפשע :cool2:

אני קיצונית ולי לא ממש אכפת ואני אשתמש בדוגמא שלך כדי להסביר לך למה צרייך להעניש את כל האוכלוסיה - קודם כל, הם בחרו בחמאס ובהמשך ההתנגדות המזויינת (תרתי משמע), בניגוד לילדים בכיתה שלא בוחרים מי ישב לידם. דבר שני, מה קורה כאשר כיתה מקבלת עונש קולקטיבי על הפרת סדר של תלמיד אחד? הם עושים את המוות לאחד שהפר את הסדר מלכתחילה - אם יש להם שכל כמובן. מבחינתי, יש להפעיל לחץ על כל האוכלוסיה, במיוחד האזרחית, עד שירד להם האסימון שחמאס = רע לפלשטינאים, עד שהם יורידו אותם לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיצונית ולי לא ממש אכפת ואני אשתמש בדוגמא שלך כדי להסביר לך למה צרייך להעניש את כל האוכלוסיה - קודם כל, הם בחרו בחמאס ובהמשך ההתנגדות המזויינת (תרתי משמע), בניגוד לילדים בכיתה שלא בוחרים מי ישב לידם. דבר שני, מה קורה כאשר כיתה מקבלת עונש קולקטיבי על הפרת סדר של תלמיד אחד? הם עושים את המוות לאחד שהפר את הסדר מלכתחילה - אם יש להם שכל כמובן. מבחינתי, יש להפעיל לחץ על כל האוכלוסיה, במיוחד האזרחית, עד שירד להם האסימון שחמאס = רע לפלשטינאים, עד שהם יורידו אותם לבד.

בעיה קטנה עם מה שאת אומרת, אני ביסודי חייתי בצמוד לעונשים קולקטיביים, ואז הכיתה עשתה את המוות למורים ולא לתלמיד שהתפרע, אדרבא, אותו שיבחו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלילד הבעייתי יש שני פרצופים.

מצד אחד הוא עושה לנו בעיות שבעקיפין גורמות לבעיות הכי קשות אצל הפלסטינאים, אבל מצד שני הוא עוזר לפלסטינאים ישירות ע"י בניית בתי ספר, קייטנות, תמיכה כלכלית וכו.

כמובן שהשחיטות חוגגת שם גם בחמאס וגם בפתח דבר שלא עוזר להם.

כמובן שאני לא יכול להצדיק את הבחירה של החמאס ובסופו של דבר זאת הבעיה שלהם כי בגדול, אנחנו אלה שהתפתחנו וממשיכים לשגשג למרות הכל, והם נשארו בשנות ה-50.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיכה כלכלית? בגלל זה בטח הם באים לעבוד אצלינו ולגנוב מכוניות.

קייטנות? נו כן, "קייטנת השאהידים הקטנים של יאסין". ולא, אם לא הקדמה שהביאו איתם היהודים לארץ, הם היו ממשיכים לחיות במערות ועל עצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם מדינה משלהם?? ? ? שיסתדרו לבד מדינת ישרל לא חייבת לפלשתינאים שום דבר כמו שבלגיה לא חייבת לנו וופלים

אני לא מבין למה חברת חשמל כל פעם מספקת להם חשמל בלי שהם משלמים( ועוד מדברים על עובדי חברת חשמל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיכה כלכלית? בגלל זה בטח הם באים לעבוד אצלינו ולגנוב מכוניות.

קייטנות? נו כן, "קייטנת השאהידים הקטנים של יאסין". ולא, אם לא הקדמה שהביאו איתם היהודים לארץ, הם היו ממשיכים לחיות במערות ועל עצים.

גם אם את היית מאמינה שאם תפוצצי את עצמך ליד כמה אנשים עם אף ארוך את תהפכי לקדושה לא היית לך בעיה לחשוב שחמאס זה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך נתנו למפלגה כל כך מגוכחת כמו קדימה להיות בממשלה?! ולראש ממשלה עוד יותר מגוחך ומטומטם להיות המנהיג שלנו?!

הממשלה לא אשמה, אנחנו אשמים שבחרנו בה.

בכל מדינה מערבית אחרת, עמיר פרץ היה לא יותר מאזרח פשוט. אבל אצלנו- שר ביטחון !!! דווקא אצלנו !!! המדינה שצריכה את כל הביטחון שבעולם ממנה את האיש הזה לאחראי.

אני יעשה הכל בשביל בחירותמיידיות! (טוב, לא הכל ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא הבנת??!! :screwy: אז יש לך פיגור כנראה.... מה אתה חושב שצריך להרוג את כל הפלסטיניים וזהו, אז טעית, אין יותר טוב מאשר לעשות שלום, שישראל תיתן לפלסטיניים את השטחים הכבושים והם יחזירו לנו את גלעד שליט וזהו (ואולי לשחרר 1000 אסירים-הכי טוב אם המצב התאזן).... חיילים פה נהרגים ולכל הימינים האלה לא אכפת, הם כאלה מטומטמים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...