ממשלה של אפסים וסמרטוטים - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממשלה של אפסים וסמרטוטים

evman007

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודעת אבל היה קטע ש-2 בנות שיכורות בנות 15 פיצצו שוטרת. :lol:

מצד שני, בפ"ת ריססו בית כנסת בצלבי קרס וכמה חברה' שאני מכירה נעצרו, והם בכלל לא היו בעיר כשזה קרה (אחד היה בטירונות, אחד בתיזי). הושיבו אותם יומיומיים במעצר, בלי שיחת טלפון אפילו ובלי כלום ובסוף שיחררו אותם בלי להגיד כלום, ובלי התנצלות אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודעת אבל היה קטע ש-2 בנות שיכורות בנות 15 פיצצו שוטרת. :lol:

מצד שני, בפ"ת ריססו בית כנסת בצלבי קרס וכמה חברה' שאני מכירה נעצרו, והם בכלל לא היו בעיר כשזה קרה (אחד היה בטירונות, אחד בתיזי). הושיבו אותם יומיומיים במעצר, בלי שיחת טלפון אפילו ובלי כלום ובסוף שיחררו אותם בלי להגיד כלום, ובלי התנצלות אפילו.

אני הייתי באותו האירוע שריססו צלבי קרס על, ראיתי את זה במו עיניי..... איום ונורא, חושדים שזה חבורה של רוסים ששומעים את השירים של ראמסטין....

(אם היה לי שוטגאן הייתי מפוצץ להם את הראש בשמחה)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לפתוח דיון חדש

וזה קשור במובן מסוים לדיון אז-

שר האוצר ייחקר במשטרה בחשד לגניבה ולהלבנת הון

יום חמישי, 4 בינואר 2007, 8:56 מאת: TheMarker.com

שר האוצר, אברהם הירשזון (צילום ארכיון: רויטרס)

כך מפרסם "ידיעות אחרונות". אברהם הירשזון ייחקר גם על עבירות מרמה וקשירת קשר לביצוע פשע

שר האוצר, אברהם הירשזון, ייחקר בקרוב מאוד במשטרה כחשוד בעבירות של גניבה, מרמה בנסיבות מחמירות, קשירת קשר לביצוע פשע ולהלבנת הון. כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

עוד מפרסם העיתון כי חוקרי מפלג ההונאה של משטרת תל אביב, שעל ידיהם הוא ייחקר, כבר פנו לגורמים המתאימים שמהם צריך להתקבל האישור לזמן את השר לחקירה.

חקירתו של הירשזון תבוצע בהמשך לחשיפת מעילת המיליונים בהסתדרות העובדים הלאומית, שבראשה עמד, ונחשפה לפני מספר שבועות בערוץ 10.

http://news.walla.co.il/?w=//1035284

איזה כיף לחיות במדינה שלנו

אנחנו ממש העם הנבחר

כל העמים האחרים צריכים ללמוד מאיתנו איך להיות נבלות

הי בביקור הבא של אולמרט בדרום אמריקה

הם בטח יבקשו עצות לשיפור הקומבינות ;D :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי באותו האירוע שריססו צלבי קרס על, ראיתי את זה במו עיניי..... איום ונורא, חושדים שזה חבורה של רוסים ששומעים את השירים של ראמסטין....

(אם היה לי שוטגאן הייתי מפוצץ להם את הראש בשמחה)....

אני בטוחה שאלו לא מי שהמשטרה עצרה - מכרים שלי, גם יש להם אליבי טוב. לפי החשד האישי שלי, מדובר אכן בעולים, אם כי גילם לא יעלה על 16. אמרתי את זה לחברה' והם אמרו שהם מכירים מישהו שיכול להיות שהוא קשור לזה והם נתנו לו מכות והכניסו אותו לבי"ח.

אירוע? אני גרה בפ"ת, זאת הפעם ה-3 שזה קורה. החברה' שהם עצרו (מכרים שלי), גם הם לא ממש "אוהבי ישראל" ומרגישים מקופחים בגלל האפליה לעולים אבל גם הם הביאו (בפני) כעס רב על האירועים ואם הם התאמצו למצוא איזה שמוק (וואנאבי נאצי, כן, יש כאלו בארץ, תכנס לפורום NSBM ב"הייד פארק", אולי יחדש לך משהו) כדי להעיף לו מכות על זה, אז כנראה שהם באמת חפים מפשע. הם לא מלאכים אז בהתחלה חשדתי בהם וצעקתי עליהם ואיימתי שאסגיר אותם למשטרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוחה שאלו לא מי שהמשטרה עצרה - מכרים שלי, גם יש להם אליבי טוב. לפי החשד האישי שלי, מדובר אכן בעולים, אם כי גילם לא יעלה על 16. אמרתי את זה לחברה' והם אמרו שהם מכירים מישהו שיכול להיות שהוא קשור לזה והם נתנו לו מכות והכניסו אותו לבי"ח.

אירוע? אני גרה בפ"ת, זאת הפעם ה-3 שזה קורה. החברה' שהם עצרו (מכרים שלי), גם הם לא ממש "אוהבי ישראל" ומרגישים מקופחים בגלל האפליה לעולים אבל גם הם הביאו (בפני) כעס רב על האירועים ואם הם התאמצו למצוא איזה שמוק (וואנאבי נאצי, כן, יש כאלו בארץ, תכנס לפורום NSBM ב"הייד פארק", אולי יחדש לך משהו) כדי להעיף לו מכות על זה, אז כנראה שהם באמת חפים מפשע. הם לא מלאכים אז בהתחלה חשדתי בהם וצעקתי עליהם ואיימתי שאסגיר אותם למשטרה..

אם המשטרה לא תמצא אותם, אז אלוהים ימצא אותם בתקווה שייתן להם עונש כמו שצריך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" על התקרית ברמאללה אמר רה"מ: מצטער אם נפגעו חפים מפשע "

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3348484,00.html

בחיים שלי אני לא חושב שהייתי מצליח לדמיין ראש ממשלה יותר גרוע מאולמרט, רואים כמה לא איכפת לא מהמדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים שלי אני לא חושב שהייתי מצליח לדמיין ראש ממשלה יותר גרוע מאולמרט, רואים כמה לא איכפת לא מהמדינה.

צודק, הוא אומר את זה כאילו אין לו לב...., אבל נו מה לעשות, קורה שאנשים בעזה נהרגים.... עם הדעה השמאלנית אני מסכים אבל שהוא ינהל את המדינה, לא הייתי רוצה, שמעון פרס פיייי אלף יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???

מה ציפית שהוא יגיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטרוריסטים התחילו לירות וליידות אבנים על חיילי צה"ל והם הגיבו באש ובצדק

סבבה אגוזים, אבל זה לא משנה את העובדה שמי שנהרג הם אזרחים ולא טרוריסטים. סך הכל ראש הממשלה אמר שהוא מצטער על זה שנהרגו חפים מפשע. גם אני מצטער על זה וכל בן אדם שפוי צריך להצטער על זה, מה הקשר בין זה לבין הצדקה של ירי לעבר מחבלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אגוזים, אבל זה לא משנה את העובדה שמי שנהרג הם אזרחים ולא טרוריסטים. סך הכל ראש הממשלה אמר שהוא מצטער על זה שנהרגו חפים מפשע. גם אני מצטער על זה וכל בן אדם שפוי צריך להצטער על זה, מה הקשר בין זה לבין הצדקה של ירי לעבר מחבלים?

לא קשור אבלראש ממשלה צריך להסביר שזו היתה טעות קוראים לזה הסברה ולא רק להצטער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...