ממשלה של אפסים וסמרטוטים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממשלה של אפסים וסמרטוטים

evman007

Recommended Posts

למה לא מגיב?

אתה מאשים בפרנוייה את מי שאומר לך את האמת בפנים, מעביר כסף לאותם רוצחים ומשחרר את החברים שלהם מהכלא כדי שלא יהייה להם משעמם.

אחלה מדינה :yelclap:

(והכי כיף זה שלוליפופ קיבל באן ;D)

די הוא קיבל באן?

ספאם חד פעמי מצידי - אבל אני פשוט מאושר לשמוע את זה!

הגיע הזמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שאת לא מושפעת ממה שהם עושים זה לא אומר שוב דבר

אני, המוסד לימוד שלי נשאר בחיים רק בזכות המפד"ל והאיחוד הלאומי

אנחנו מדברים על מעשים שלהם ברמה הלאומית... לא ברמת המפלגה והתמיכה שלהם בציבור שבחר\ יבחר בהם...

גם לקראת ההתנתקות אני כמעט בטוח שהם היו יכולים לעשות יותר...

באופן כללי לא תמצא היום בכנסת מפלגה שעשתה משהו מועיל בשביל המדינה ולא בשביל להריץ את האינטרסים הפנימיים שלה:

"קדימה" הביאה לנו את ההתנתקות (וזה לא משנה איך קראו להם באותה תקופה) שחוץ מזה שהחברים במפלגה נבחרו שוב לא יצא ממנה שום דבר טוב

"הליכוד"... מינויים פוליטיים מישהו?

"העבודה" מכרה את כל מה שהייה לה כשפרץ לקח את תיק הביטחון

"מרצ" כל מה שהם עושים זה בעיקר לטובת הפלסטינאים, הערבים כנ"ל

"ש"ס" פועלת רק בשביל הציבור שלה

המפלגות הלאומניות- דתיות וליברמן אומנם לא מתמקדים בעצמם יותר מידי, אבל באופן כללי הם לא בדיוק פעילים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינת אף פוליטיקאי לא יעשה משהו שהוא לא ירוויח ממנו

וד"א המפלגות הדתיות נלחמות כנגד הקיצוץ בץקציב החינוך הדתי בפרט ובכללי בכלל-אז אתה כן אמור להרוויח מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו עם השמחה לאיד המטומטמת הזאת.

צודק, איזה אנשים יש פה....

צודק הממשלה מטומטמת, צריך לעשות משהו חד פעמי, כל פעם שאנו מגיבים יש את ההגבה של החמאס והג'יאהד האיסלמי.....

ככה שזה לא הפיתרון, הפיתרון היחידי שאני רואה חד משמעי הוא הלייזר הזה נגד קסאמים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה בסדר מבחינתך שהם משגרים את הקסאמים?

הפיתרון שאתה מציע זה אקמול לסרטן. מה שצריך לעשות זה לעצור את השיגורים בכול מחיר, לא לכסות את התחת עם , שבמקרה הטוב יהייה אפקטיבי בעוד כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנים אני אומרת שצרייך לסגור להם את החשמל, המים ולהזרים להם את הביוב ברוורס!!! :bash:

צריך להיות קצת מתחשבים כלפי האוכלוסיה הערבית, יש פלסטיניים שלא עושים כלום חפים מפשע והם רוצים רק שלום.... זה כמו שבביה"ס המורה מענישה את כל הכיתה רק בגלל שילד אחד התפרע, זה ממש לא צודק....

צריך לפגוע בלב האוייב ולא בלב החף מפשע :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק זה?

ומה עם:

יש פלסטיניים שלא עושים כלום חפים מפשע והם רוצים רק שלום

או

צריך לפגוע בלב האוייב ולא בלב החף מפשע

?

באמת שניסיתי לכתוב תשובה עניינית, פשוט לא הצלחתי לנסח הסברים לכול הדברים השגויים והמעוותים שיש בהודעה הזו... ובשלב מסויים גם הבנתי שמי שכותב דברים כאלה ובניסוח כזה כנראה גם לא יבין את הטעות, גם אם היא תואר בשלט ניאון ענק ומהבהב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות קצת מתחשבים כלפי האוכלוסיה הערבית, יש פלסטיניים שלא עושים כלום חפים מפשע והם רוצים רק שלום.... זה כמו שבביה"ס המורה מענישה את כל הכיתה רק בגלל שילד אחד התפרע, זה ממש לא צודק....

צריך לפגוע בלב האוייב ולא בלב החף מפשע :cool2:

זה לא דוגמא טובה עם המורה והכיתה יש לי דוגמה יותר טובה הפלסטינים ה"חפים מפשע" הם כמו שיש מולך מישהוא שהורג את בעל המכולת שלך ויש לך רק מכולת 1 בעיר

ואתה לא עושה כלום זה כמו הפלסטינים ה"חפים מפשע" לא רק שהם שותפים לרצח הם גם יוכלו אותה הכי הרבה וישארו "בלי לחם מהמכולת" כי אירגוני הטרור מקסימום ישתמשו בכספי הטרור לאוכל :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום דוגמאות!

"העם הפלשטינאי "במלחמה איתנו.

לא זכור לי שביפן כולם היו נגד ארה"ב אבל עדין ארה"ב הפילה אטום.

לא זכור לי שבגרמניה הנאצית כולם היום" רעים "אבל עדין הפציצו ערים שלמות

אבל ככה זה אצלנו היהודים הרחמנים ,מחפשים את ה"חפים מפשע "שבעצם יש" מחפים על פשע " :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...