איך אתם רצים בחורף? (מי שלא במכון כושר) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם רצים בחורף? (מי שלא במכון כושר)

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעע לרוץ עם מעיל?? זה הדבר הכי לא נוח בעולם...רצתי בעבר עם קפוצ'ון קטן...והיה ח*א...אבל יש לי גם קפ'צ'ון גדול כזה ונעים...אולי איתו יהיה נוח מה אתם אומרים?

אם לא תנסה לא תדע :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט :\ אין לי כוח לחזור לרוץ על שפת הים, במיוחד לא במזג אוויר הזה

נראה לי אני אנסה את הקפיצה בחבל, זה גם עובד על השריר של הרגל וגם על סיבולת לב ריאה..

כל ריצה מעל רבע שעה ~ 20 דקות מפתחת סיבולת, גם אם אתה רץ נונסטופ מהסלון למטבח.

מן הסתם שריצה בחוץ מלווה גם במזג אוויר, עליות וירידות ובכלל יש תחושה יותר אותנטית

מאשר לרוץ בהליכון, מה שיכין אותך יותר מבחינה פסיכולוגית למסעות בצבא שלא נעשים בחדר ממוזג.

ריצה על חול (במיוחד חול עמוק, מה שיש בהרבה גיבושים) קשה יותר מאספלט ומאמצת יותר את התאומים והארבע ראשי (החול נסוג אחורה ואתה צריך לדחוף את עצמך קדימה בכל צעד), לכן בנוסף לסיבולת לב ריאה, גם סיבולת שרירית תועיל לך לשיפור המאמץ ברגליים. תעבוד בטווח של 15-20 חזרות על תרגילים כמו סקוואט,דד ליפט ותרגילים לתאומים (כמו לחיצה במכונה). בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריצה על חול (במיוחד חול עמוק, מה שיש בהרבה גיבושים) קשה יותר מאספלט ומאמצת יותר את התאומים והארבע ראשי (החול נסוג אחורה ואתה צריך לדחוף את עצמך קדימה בכל צעד), לכן בנוסף לסיבולת לב ריאה, גם סיבולת שרירית תועיל לך לשיפור המאמץ ברגליים. תעבוד בטווח של 15-20 חזרות על תרגילים כמו סקוואט,דד ליפט ותרגילים לתאומים (כמו לחיצה במכונה). בהצלחה

כע מישהו אמר את זה למפקד שלנו בגיבוש, עשה לנו מקצי ספרינטים ממש לא נעימים בחול עמוק (עד היום אני זוכר את ההרגשה ש-90 אחוז מהדחיפה הולכת פאייפן..)

סיבולת של שריר התאומים אני עובד ככה, לוקח משקולת 10 קילו ועושה 4 סטים של 15 דחיפות של הרגל למעלה (על מדרגה באחד המכשירים בחדר כושר) - זו עבודה נכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אפשרי לעשות כדי לפתח סיבולת טובה לקחת תיק תמלא אותו עד 10 קילו משהו כזה שיהיה לך ממש כבד תרוץ אם זה עד שיהיה לך קשה ויהיה לך מאוד קשה מניסיון וקח תמשיך ותעלה כל פעם את הזמנים של הריצה ככה גם לא תיהיה הרבה זמן בחוץ וגם תפתח סיבולת :xyxthumbs:

אני גם עושה את זה אבל אסור לי לרוץ=/ אני יכול להגיד לך שפעם שכיוות סמיכה בקושי הייתי עושה 30 עכשיו אני עושה 15 אם 10 קילו על הגב ובלי אני עושה איזה 50 בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AsD, זה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות לגב, הייתי ממליץ לך בחום להפסיק לפני שיהיה מאוחר מדי. היה לי חבר חכמולוג כמוך שאחרי חודשיים חווה

2 פריצות דיסק ועיקום חולייה, חודש פיזיותרפיה ופרופיל 45 בלחץ, כל החלומות שלו על דובדבן לפח.

Yot, זה בסדר, אבל בעבודה כזאת עם משקולות שנוספות להתנגדות של הגוף צריך לדעת להחזיק את הגב זקוף, אם קשה לך לעשות את זה

עדיף שתעשה במכונה בשכיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשו לעצמכם טובה ותימנעו מלרוץ עם משקולות. אני מכיר מספיק מקרים שזה הוביל לאסון, אפילו אם זה היה כמה חודשים לאחר מכן. רוצים משקולות? תשתמשו באלה שכורכים מסביב לקרסוליים, הם מעולים ולא מסבים נזק.

כנ"ל לגבי שכיבות שמיכה עם משקולות - אל תעשו. רוצים להקשות על עצמכם? תעברו לשכיבות שמיכה ביד אחת. רוצים להקשות עוד? שימו את הרגליים יותר גבוה כך שהגוף יהיה בשיפוע למטה. את 2 השיטות אני עושה וזה מעולה.

אבל אין שום טעם לשים משקל על הגב בשכיבות שמיכה, וזה גורם לא פחות נזק מאשר לרוץ עם משקל על הגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל לעשות שכיבות שמיכה כשהידיים בהדרגתיות מתקרבות אחת לשנייה, עד שתגיע ליהלום (יד ליד יד), בסוף תצליח.

ביד אחת זה יותר עניין של שיווי משקל מאשר כוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אפשר לומר שהגוף לומד את הטכניקה (יש קצת עניין של טכניקה לגבי איך לשים את הגוף והיד וכו', אבל יותר חשוב שהגוף "מבין" איך להפעיל את השרירים בצורה אופטימלית כך שתוכל לעשות את התרגיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסקתי

תעשו לעצמכם טובה ותימנעו מלרוץ עם משקולות. אני מכיר מספיק מקרים שזה הוביל לאסון, אפילו אם זה היה כמה חודשים לאחר מכן. רוצים משקולות? תשתמשו באלה שכורכים מסביב לקרסוליים, הם מעולים ולא מסבים נזק.

כנ"ל לגבי שכיבות שמיכה עם משקולות - אל תעשו. רוצים להקשות על עצמכם? תעברו לשכיבות שמיכה ביד אחת. רוצים להקשות עוד? שימו את הרגליים יותר גבוה כך שהגוף יהיה בשיפוע למטה. את 2 השיטות אני עושה וזה מעולה.

אבל אין שום טעם לשים משקל על הגב בשכיבות שמיכה, וזה גורם לא פחות נזק מאשר לרוץ עם משקל על הגב.

אבל אני עושה איזה 10 אם יד אחת ורגלים למעלה סתם ביגלל שאין לי מקום בחדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלה המקורית של הדיון - כמו שכבר אמרו לך כאן , הכי טוב זה לרוץ עם מכנס קצר וחולצה דקה ארוכה . תעשה מתיחות עם בגדים ארוכים לפני הריצה , ואז תחליף לקצר . איך שאתה מפסיק לרוץ (תתכנן את המסלול כך שהוא יהיה מעגלי מן הסתם) , תחליף חזרה לבגדים ארוכים . שום שפעת לא תתפוס אותך ככה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=227819.msg1997582#msg1997582 date=1167140374]

הפסקתי

אבל אני עושה איזה 10 אם יד אחת ורגלים למעלה סתם ביגלל שאין לי מקום בחדר...

סבבה. אם אתה רוצה להתמקד בסיבולת של השרירים (שלדעתי זאת המטרה העיקרית של שכיבות שמיכה), אני ממליץ קודם להתחיל עם יד אחת בלי הגבהה של הרגליים. כשתגיע ל 40-50 בצורה כזו בכל יד, תתחיל להגביה את הרגליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לריצה בחורף,

יש לי עכשיו בדיוק אותה בעיה

לדעתי הפתרון הוא לקנות ביגוד מתאים

יש חולצות של נייקי שנצדמות לגוף - מצד אחד מחממות ומצד שני מנדפות זיעה מהר

לגבי מכנסיים לובשים טייטס שמחמם את שרירי הירך

כמובן הכל כאן סובייקטיבי ולפי הרגשה אישית

אני הולך לנסות.. שווה לי על להירקב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...