עובר לאובונטו, כמה שאלות.. - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובר לאובונטו, כמה שאלות..

free fraek

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל אין מה להתקשר לבזק אין שום בעיה להגדיר הכל מהתפריט באובונטו. אתה ממלא כתובות של שרתי DNS, את ה יוזר+סיסמא שלך לחייגן, והופ, עובד.

איך אתה אמור לדעת את הסיסמא למה? לאשר את הפעולות? קודם כל אתה צריך להשתמש בSUDO, והסיסמא היא הסיסמא שלך, שקבעת בהתקנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, אתה עובר למערכת חדשה, ולא יכול לקרוא? בחיבור יש לך לבחור XDSL, תבחר את זה, שם תכניס את שרתי הDNS, יוזר, סיסמא, וזהו. טלפון? לא, אלא אם אתה מגדיר חייגן 56K. ומה לא ברור בחייגן ADSL? מה יש לך בווינדוס? בדיוק אותו דבר.

זה נראה לך "כמה שיט", אני יכול להבטיח לך שמרגע סיום ההתקנה, ועד שיש לך את כל התוכנות שאתה רוצה+חיבור, זה עניין של 30 דקות, מקסימום, בשניה שאתה יודע מה אתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אני כולה כמה ימים ולא יודע כלום אני ממש באפלה בשביל זה אני פה תודה לכם...

ו"בחיבור"..איפה הוא נמצא אם אתה יכול לשלוח לי תמונות מסך (דרך אגב 6.10)אני אבין טוב יותר....

אני פשוט לא יודע כלום בלינוקס (כמעט..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שמח להביא תמונות מסך, אבל אני לא על , ובכלל לא משתמש בגנום, אז מתמונות שלי לא יעזור לך.

אגב,אתה יכול להפוך את המודם שלך לראוטר, ואז להמנע מכל השטויות של חיבורים, אבל (סליחה שאני אומר את זה) אתה לא נשמע מבין בזה במיוחד, ועדיף לא להסתכן...שניה אולי אני אמצא משהו בגוגל.

קרפד, לך יש , תביא לבחור סקריןשוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי מזמןןןןןןןןןן פה בפורום(אם זכור לי,זה מה שגרם לך לנסות?), אין כמו פלוקסבוקס. לא היה ולא יהיה מנהל חלונות נוח יותר ( לא מדבר על DE כמו גנום וKDE). לרוע מזלו של הבחור פה אבל, זה יוצא שלאף אחד אין גנום... נו טוב, גוגל.

http://shots.osdir.com/slideshows/slideshow.php?release=751&slide=4

כאן יש סקרין שוטים של כל התפריטים שיש. היות שאני לא ממש יודע איך קוראים בדיוק לתפריט הנכון, אני אשאיר את ההכוונה המדוייקת למישהו אחר.

למרות שנראה לי שאמור להיות בsystem>administration>network tools/networking

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...