עובר לאובונטו, כמה שאלות.. - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובר לאובונטו, כמה שאלות..

free fraek

Recommended Posts

מה המודם שלך?

אתה יודע אם אפשר להפוך אותו לראוטר?כי אם כן אז הוא יעבוד בלי בעיה בלינוקס

לי היה את ה alcatel 510 והוא עבד לי בלינוקס(למרות שהוא לא מופיע ברשימה שהבאת)- גם כשהוא היה מקונפג כמודם וגם בראוטר

יש לי מודם של אלקטל גם אבל אין לי מושג אם אפשר להפוך אותו לראוטר והכל

ועוד שאלה.. אני רוצה לחלק את הדיסק שלי לשתי מחיצות עם הפרטישן מג'יק השאלה היא אם הוא יכול לפרמט אותה כך שבמקום NTFS היא תהיה FAT32 זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע אם המודם שלי הוא 510 אבל כתוב עליו speed touch home זה הדגם?

ואם אני אתקין עליו את הקושחה של 510 הוא יהרס?

ודרך אגב התקנתי את הלינוקס סופית אבל הוא לא מציג לי בנגן שלו אף קובץ מולטימדיה כמו והבנתי שאני צריך חיבור כדי להוריד את כל התוכנות..

אז מה אני עושה?

לא הבנתי כלום ממה שכתוב בהוראות איך להפוך לראוטר.....

חיפשתי מאיפה להוריד wine ולא מצאתי חיפשתי בגוגל משהו כמו שעה ולא הצלחתי אם תוכלו להביא לי קישור ישיר להורדה זה היה מושלם

נ.ב. תודה רבה שאתה עוזרים לי אני מודה לכם מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המודם קינפגתי אתמול(מסתבר שהוא זיהה את המודם) אבל חסרות לי כמה כתובות אייפי וכאלה אז להעתיק אותם מהווינדוס?

תלחץ alt+F2' date=' שם תרשום gnome-terminal ושם תרשום את הפקודה :)

[/quote']תודה :yelclap:

יש לי עוד בעיה הוא כל הזמן כשאני רוצה לשנות משהו בהגדרות הוא רושם לי שצריך סיסמה של אדמינסטרטור ואז אני מכניס לו אות הסיסמה שלי והוא מאפשר..אפשר לבטל את זה כי זה מעצבן אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרות לי הDNS וכתובת של השרת של בזק בינלאומי ועוד כמה כי אני לוחץ לו connect to the ואז הוא פותח חלון כזה ומבקש ממני לבחור איזה סוג של שרת וכל מני דברים..

(תאמת אני לא יודע מה אני עושה אני סתם מנחש)בשביל זה אני שואל אתכם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אתקשר לבזק ואבקש מהם עזרה באינטרנט הם יעזרו לי להתקין או לא?

ובשביל להתקין תוכניוות אני חייב אינטרנט?

אוף....

וגם כשאני כתבתי בגנום טרמינל ועשיתי אינטר הוא כותב "פאסוורד" ונקודתיים וכשאני מנסה לכתוב משהו בפסוורד הוא לא כותב כלום וכשאני לוחץ עוד פעם אינטר הוא כותה try again מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו משהו

שמתי עוד HD של 40G במחשב ופירמטתי אותו בEXT3

אבל עדיין שאני נכנס לתיקיה הוא מראה לי רק 15G פנוי שזה של הHD הראשון

(חיברתי טוב)

אתה צריך לעשות לו mount

הכונן מחובר בIDE?

תעתיק לכאן את התוכן של:

/etc/fstab

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אתקשר לבזק ואבקש מהם עזרה באינטרנט הם יעזרו לי להתקין או לא?

ובשביל להתקין תוכניוות אני חייב אינטרנט?

אוף....

וגם כשאני כתבתי בגנום טרמינל ועשיתי אינטר הוא כותב "פאסוורד" ונקודתיים וכשאני מנסה לכתוב משהו בפסוורד הוא לא כותב כלום וכשאני לוחץ עוד פעם אינטר הוא כותה try again מה זה?

הסיסמא לא מוצגת ככווכביות בלינוקס' date=' היא פשוט לא מוצגת בכלל, אבל היא נכתבת. כלומר, אתה לא אמור לראות כלום, פשוט תכניס סיסמא...

ובקשר לאינטרנט- אמור להיות משהו כמו "connect to the internet" ושם תבחר xDSL, ואז גוגל פשוט היה מוצא לך את הכתובות של שרתי הDNS ועוד דברים.

[url']http://www.petri.co.il/dns_ip_addresses_for_israeli_isps_he.htm

ובקשר לסיסמא שהוא מבקש כמעט לכל פעולה חשובה- זה חשוב, בדיוק בגלל שאנשים כמוך שלא יודעים מה הם עושים, עלולים להרוס את המערכת.

לא נורא להכניס סיסמא מדי פעם. מקסימום, אם יש המון דברים שצריך לקנפג ואין לך כוח להכניס סיסמא ושטויות...אפשר להכנס כרוט ולעשות את זה...אבל *מאוד מאוד* לא מומלץ, ועד כמה שידוע לי, באובונטו זה מבוטל בברירת המחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...