חמאס: מדינה פלסטינית בגבולות 67, והודנא של 15 שנה - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חמאס: מדינה פלסטינית בגבולות 67, והודנא של 15 שנה

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי, נו באמת... ::)

אגב, גם אני נגד סירוס אנסים סדרתיים. אחרי הפעם הראשונה בכלא, להוציא אשך אחד. לסרס לגמרי בפעם השנייה :smile1:

אין לך זכות לפלוש לגופו של אדם ולשנות את הבפנוכו שלו נגד רצונו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה הגנה עצמית. עדיף שאנסים יפגעו מאשר שיאנסו שוב ויפגעו באנשים אחרים.

לא, אתה כמובן צודק. חס וחלילה לפגוע באיזה אנס סדרתי מסכן ואומלל. עדיף שהוא יאנוס שוב ויפגע באנשים אחרים.

ואם אחרי 15 שנה מתגלה שהאנס לא היה אשם, והוא מזוכה מעונש? איך תגדל לו אשכים מחדש?

על סירוס כימי שמעת? זה לא חייב להיות קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה הגנה עצמית. עדיף שאנסים יפגעו מאשר שיאנסו שוב ויפגעו באנשים אחרים.

הרעיון נחמד מאוד אבל זה לא עובד... מה שקרה אצל אנסים שעשו את זה רובם התחילו לאנוס נשים אבל לא עם איבר מינן אלה התחילו לדחוף להם כל מיני דברים בקיצור במקום להשתמש בזין התחילו לעשות כל מיני דברים חולניים שלא צריך זין תקין בשבילם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא אומר שצריך לסרס כל אנס ומטריד מינית. רק אנס סדרתי שהואשם באונס של יותר מקורבן אחד(ואז הסיכוי לטעות הוא כמעט אפסי).

וחוץ מזה, במקרה שקורה מה שאמרת, עוברים לצעד הבא: כיתת יורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אונס=רצח, ועל שניהם צריך לעמוד מול כיתת יורים! אם זה אומר שאני דפוק, אז כן! אני דפוק!

אסירים ביטחוניים עם דם על הידיים(באופן ישיר או בעקיפין, העיקר שניתן להוכיח מעל לכל ספק) צריכים לעמוד מול כיתת יורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה מעמיד אונס ורצח באותה דרגת חומרה?

2. האם אתה תומך בשינוי חוקי המין בישראל, המפלים כרגע גברים לרעה, ותקבע גם עונש מוות לנשים אונסות או שעוברות על חוקי המין בישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה מורכב, אבל אין ספק שהעונש המקסימלי בשניהם צריך להיות זהה כי יש מקרים שאונס יכול להיות יותר גרוע מרצח.

2. אני תומך בכל דבר שמבטל אפליה לא מוצדקת. = התשובה היא כן.

חמוד... באמת זה מאוד חשוב מה שאתה חושב... חבל שלא שמים קצוץ עליך ועלי כשקובעים את החוקים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...