חמאס: מדינה פלסטינית בגבולות 67, והודנא של 15 שנה - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חמאס: מדינה פלסטינית בגבולות 67, והודנא של 15 שנה

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לוליפופ - אמונה, תהיה היא ששבירת מראה תביא עלייך 7 שנים רעות או תהיה היא שיש לצום ביום כיפור, היא בבסיסה, חסרת הגיון וכך היא אמורה להיות ואל תנסה להפוך אותה ללא כזאת - זה היופי שבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוליפופ - אמונה, תהיה היא ששבירת מראה תביא עלייך 7 שנים רעות או תהיה היא שיש לצום ביום כיפור, היא בבסיסה, חסרת הגיון וכך היא אמורה להיות ואל תנסה להפוך אותה ללא כזאת - זה היופי שבה.

אני לא מוצא בזה הרבה יופי, אבל שיהיה לך לבריאות.

נבואה זה בעצם דבר ה' שפשוט מועבר ע"י הנביא

והסברתי לך כבר שלפי אמונתי ה' מהווה את האמת המוחלטת

ומאין לך לדעת שספר ישעיהו לא מלא בשקרים ובעצם נכתב ע"י עזאזל/לילית/מכשפים/אויבים/רשעים/כופרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא בזה הרבה יופי, אבל שיהיה לך לבריאות.

על טעם ועל ריח... ;)

אם זה עוזר לך, הרבה אנשים מאמינים היו רואים בראיית העולם האפורה שלך דבר מאוד מכוער (אם תרצה, "לא ימצאו בזה הרבה יופי").

בקיצור, מי אתה שתשפוט אותו? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון, אתה אתאיסט, לא מאמין בשום דבר מעבר לגשמי.

אם ככה, מה זה משנה אם נולדת או לא? גם ככה בשלב כלשהו תמות, ואז אתה תהיה בדיוק באותו מצב כמו כל אחד שלא נולד - כלומר, שום דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משנה, כי כרגע יש מצבים שבהם אני סובל. אילו לא הייתי נולד - לא הייתי סובל ולא היה אכפת לי שחסכו ממני את "ההנאה" שבחיים, הרי לא הייתי קיים.

אני מאמין בדברים לא גשמיים, כל עוד קיימת סבירות גבוהה שהם נכונה. אהבה, האם היא גשמית? לא בהכרח - אבל אני עדיין מאמין בה.

אתמול באמצע הלילה, במשך שעתיים דפקתי את הראש וחשבתי על הנושא של "מאיפה הכל התחיל", הרי אם לכל דבר יש התחלה, כיצד התחיל המפץ הגדול או מאיפה הגיע אלוהים? על מנת שאקסיומה זו(לכל דבר יש התחלה) תהיה נכונה צריך להיות אינסוף. אני לא אמשיך לפרט על המחשבות שלי ולמסקנות שהגעתי אליהן, אבל אומר רק שבסופו של דבר הגעתי למסקנה שזה משהו שמעבר לבינתי. האם זה אומר שהדברים(אלוהים/ביג באנג) האלו לא נכונים? לא בהכרח. האם קיים סיכוי שהם נכונים? בהחלט. האם יש סבירות גדולה שהם נכונים? אני בספק, ולכן איני מאמין בשניהם(אבל לא שולל אפשרות שבה אני טועה).

טוב, חפרתי קצת... עמכם הסליחה, צוות הנהלת המיזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכתבת היה די מעניין למען האמת, אם זה לא, זאת הייתה חפירה...

בכל מקרה, תקרא ספר בשם "קסנוסייד" של אורסון סקוט קארד, מדובר בספר השלישי לסדרת אנדר (כשהראשון הוא "המשחק של אנדר" והשני נקרא "קול למתים"), ושם יש תיאוריות מעניינות, יש לך לפחות המלצה אחת על הספר הזה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...הרי אם לכל דבר יש התחלה...

אם כבר בהיגיון בריא עסקינן, אז מי אמר שלכל דבר יש התחלה? נכון, לכל דבר שאתה הכרת בחייך המאוד קצרים היתה נקודת התחלה ונקודת סוף. אך האם אתה יכול להשליך את התכונה הזאת על היקום? אולי... ואולי לא... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...