חמאס: מדינה פלסטינית בגבולות 67, והודנא של 15 שנה - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חמאס: מדינה פלסטינית בגבולות 67, והודנא של 15 שנה

Milford Cubicle

Recommended Posts

תודה על ההמלצה, אני אבדוק את זה.

ספר מאוד יפה ד"א- יש שמה פשוט דילמה של ילדה שמגלה שהרצון שלה לעבוד את האלים זה מעין פגם שהושתל בכל בני עמה

ואני יודע על ישעיה כי ישבו אנשים ובדקו זאת(ע"י מסורת)

ולגבי עונש מוות- כל דבר אשר עובר על חוקי החברה( שאונס רצח ואסירים בטחוניים עם דם על הידיים)-צריך להרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גניבה זה לא רצח (אונס זה נקרא רצח של הנשמה)

מסכים איתך ב-100% (אפילו התורה משווה את זה לרצח).

לפי דעתי צריך להטיל כנס יותר כבד על גנבים (משהו כמו לשלם פי 5 מהגניבה, ואם אין לו אז להכריח אותו לעבוד לבעלים של הגניבה כתחלופה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך ב-100% (אפילו התורה משווה את זה לרצח).

לפי דעתי צריך להטיל כנס יותר כבד על גנבים (משהו כמו לשלם פי 5 מהגניבה, ואם אין לו אז להכריח אותו לעבוד לבעלים של הגניבה כתחלופה).

בעיה רצינית עם מה שאמרת, ויותר מאחת :

1. לך תקנוס ילד בן 5 שגנב סוכריה בלי לדעת שצריך לשלם עליה, במקרה כזה, ההורים משלמים (גם על חוסר חינוך לילד שלהם)

2. זה שגנבו ממנו בטח לא יסמוך על זה שגנב ממנו, ולא יהייה מוכן לפתוח בפניו (ע"י עבודה במקום הגנבה) הזדמנות לגנוב שוב, אם אתה מכריח גנב לעבוד בכזה מקום, אנסת שני אנשים ולא רק אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לך תקנוס ילד בן 5 שגנב סוכריה בלי לדעת שצריך לשלם עליה, במקרה כזה, ההורים משלמים (גם על חוסר חינוך לילד שלהם)

2. זה שגנבו ממנו בטח לא יסמוך על זה שגנב ממנו, ולא יהייה מוכן לפתוח בפניו (ע"י עבודה במקום הגנבה) הזדמנות לגנוב שוב, אם אתה מכריח גנב לעבוד בכזה מקום, אנסת שני אנשים ולא רק אחד...

1. זו בעיה של ההורים שלו, שיחנכו את הילד שלהם.

2. צודק, אבל לא חסרות אלטרנטיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קצת קשה לחנך ילד בן חמש, יש להם נטיה להיות מרדניים ;):(>:(

2. בעיה יהייה להעביד פושע, אם רק יציעו את זה בכנסת, זה עלול להזכיר ליהודים עולי רוסיה את מחנות העבודה בסיביר, לא משהו שנעים להיזכר בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא מכיר הרבה אנשים שגנבו סוכריות בגיל 5, ככה שאם זה קורה, או שמדובר במקרה ממש ממש קיצוני של הזנחה מצד ההורים או שסתם תמימות ואי ידיעה שזה אסור. במקרה השני, קשה לי להאמין שיהיה מישהו שבאמת יתעקש להעניש את אותו ילד ויתלונן עליו במשטרה.

2. למה להעביד? אם הוא עובד גם ככה - שיקחו לו כל חודש % מסוים מהמשכורת באופן אוטומטי עד שהוא ישלם את החוב שלו. לא עובד? "הוצאה לפועל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...