האם ה WII באמת מתפקדת ככה ? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה WII באמת מתפקדת ככה ?

PayneBack3251

Recommended Posts

חוץ מהגרפיקה הפחות טובה לעומת ps / xbox יש ל עוד חסרון שמרטיע אנשים לקנות אותו ,

וזאת העובדה שאף קבוצה עדיין לא פרצה את הקונסולה הזאת.

פריצה איכותית ללא ספק תעלה את מכירות המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חוץ מהגרפיקה הפחות טובה לעומת ps / xbox יש ל Wii עוד חסרון שמרטיע אנשים לקנות אותו ,

וזאת העובדה שאף קבוצה עדיין לא פרצה את הקונסולה הזאת.

פריצה איכותית ללא ספק תעלה את מכירות המכשיר.

זאת ללא ספק אחת ההערות היותר דפוקות שקראתי בפורום הזה..

מה זה קשור בכלל כאילו ?! ואת ה PS3 פרצו ?? וגם אם כן ייפרצו זה לא ממש משנה.

בכל מקרה יצרניות הקונסולה (MS , & NINTENDO) לא מרוויחות על מכירת המכשירים (הן אפילו מפסידות..) , הן מרוויחות על מכירת המשחקים..

אז זה לא ממש יעזור להם אם ייפרצו את ההגנה שלו וכך ייקנו אותו יותר - ההפך, הן יפסידו יותר כסף.

חוץ מזה שבארה"ב, יפן ואירופה התרבות שונה לגמרי ושם (בניגוד לישראלים שמהווים גראעפס מסריח עבור יצרניות ומשווקות הקונסולות..) הרוב הגדול קונה בצורה חוקית את המשחקים שלו. השוק הפיראטי לא כזה נפוץ שם כמו פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת ללא ספק אחת ההערות היותר דפוקות שקראתי בפורום הזה..

פוגע...

מה זה קשור בכלל כאילו ?! ואת ה PS3 פרצו ?? וגם אם כן ייפרצו זה לא ממש משנה.

ישנם דיווחים על אנשים שכן הצליחו לשחק עם ps3 צרובים, אבל היו אלה אנשים עם גישה ל blue ray burner :D

בכל מקרה זה רק עדיין של זמן עד שיהיה גם לזה modchip .

אתה צריך להבין שיש גורמים פלילים שבשבילים למכור משחקי קונסוליות זה גורם כלכלי שיניע modchip ל xbox360/ps3 בכל מקרה.

חוץ מזה שבארה"ב, יפן ואירופה התרבות שונה לגמרי ושם (בניגוד לישראלים שמהווים גראעפס מסריח עבור יצרניות ומשווקות הקונסולות..) הרוב הגדול קונה בצורה חוקית את המשחקים שלו. השוק הפיראטי לא כזה נפוץ שם כמו פה..

לא מסכים איתך, בניגוד לתמונה שמנסים ליצור לנו אני עדיין מאמין שרוב האנשים בארה"ב ובאירופה בגיל 10-30 מורידים משחקים מהאינטרנט ולא קונים, השוק שם יותר גדול אז הרווח מחסה על ההפסד.

נינטנדו מרוויחה על כל ;)

נכון מאוד, בזמן ש $m ו מפסידות מרוויחה :D ואני שמח בשבילם .

(הערת שוליים - אני הוצאתי על משחקי מחשב בסביבות 1000 שקל בשנתיים האחרונות, ואני לא זוכר מה היה המשחק האחרון שהורדתי מהרשת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, לא צריך לצחוק על מישהו עם דיסלקציה, אבל למזלנו הוא בן 29 גר עם אמא ורואה נארוטו בערוץ 6 כל היום...

1-אני לא דיסלקט אם כותבים את זה ככה :P

פשוט היתי היפרקטיבי בילדות ושאתה בורח מהשיעורים כל הזמן זה בטח לא עוזר לכתיבה

2-אני בן 28

3-אני רואה נארוטו יפני אם כתוביות באנגלית

הדיבוב בערוץ 6 מגוחך לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עיצבנת פשוט תגיד שאתה אוהב לכתוב בשגיאות כתיב פשוט מי כותב בשגיאות כתיב בגיל 28 :screwy:

דווקא אז הרבה היו שקדנים ואם כבר היום מבריזים משיעורים ואל תקרא לי ילד אידיוט אני בא לקראתך כרגע אם לא שמת לב

עריכה: אה ואם בא לך לרדת עלי אין לי בעיה. מי שמדבר על בני 28. כבוגר עליך להתנהג בבגרות, אתה מתנהג כבן טיפש-עשרה!

תלמד להתנהג,תתאפס ותרסן את עצמך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...