בזק לא הבטיחה להעלות את הUpload ? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק לא הבטיחה להעלות את הUpload ?

LaCostE

Recommended Posts

חתמתי על הסכם סודיות אבל בכללי אני יכול להגיד שתוך חצי שנה תשדרג את כול התשתית שלה לטכנולוגיה שונה לגמרי

היא כבר קיימת בחלק מהDSLAMים ... אבל בעקרון תוך חצי שנה כול התשתית תשודרג:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שזה אפשרי בSTH.

עברתי עכשיו על כל ספרון ההדרכה שלו ולא מצאתי שם שום דבר לגבי בדיקת נתוני קו מתוך הממשק.

פשוט תנסה לעשות UPLOAD לאנשהו.

12KB/s = 96Kbps

19KB/s = 150Kbps

24KB/s = 200Kbps

32KB/s = 250Kbps

כמובן על קו של 5מגה, הUPLOAD נשאר 250, ועל קו 750 הוא נשאר 96.

1.5, 2, 2.5 מגה כולם משודרגים ל 10% מהDOWNLOAD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדאגו לבדוק היטב לאחר השדרוג שלא העלו לכם את החיוב החודשי בעשרה שקלים. אם ניתן עדיף ומומלץ להקליט את השיחה בה מוסכם שזה יעשה ללא תוספת תשלום.

זאת אני מציע מניסיון אישי מר מול שרות הלקוחות של . אלו הגדילו לי ה-UPLOAD כאמור אך חודש לאחר מכן הבחנתי שהחיוב החודשי עלה בעשרה שקלים.

סופו של דבר שנאלצתי לחזור ל-UPLOAD של 96 לאחר שבאופן תמוה לא הצליחו למצוא ההקלטה של השיחה בה סוכם כי הדבר יתבצע "ללא תוספת תשלום".

אתה פשוט שקרן.

אתה מטעה בדבריך אנשים, וסתם מחמם אוירה.

אני עובד "בזק", ולא "בזק בינלאומי", ואין אף תלונה על כך שהעלו לאנשים את הסכום שהם משלמים לבזק תשתית.

אז כנראה אתה לא יודע איך להסתכל על החשבון שלך. לך לבדיקת ראייה! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט שקרן.

אני עובד "בזק", ולא "בזק בינלאומי", ואין אף תלונה על כך שהעלו לאנשים את הסכום שהם משלמים לבזק תשתית.

חבר'ה לא להתעצבן (רגוע)... :nono: ;D .

יכול להיות שהוא ביקש חבילה אחרת במקום ואז באמת עלה לו התשלום החודשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין בארץ בתור אחד שחזר לישראל לאחרונה זה למה אם אני שולח ב20 קיי נגיד בחבילה של ה 2500/250 אז אני לא מסוגל להוריד במהירות נורמלית, לא בכבלים ולא בADSL בארה"ב בכיף הייתי שולח ב90 קיי ומוריד ב500 פלוס בו זמנית בלי בעיות.

למישהו יש הסבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא עניין של תשתית, אלה פשוט מגבלות הפרוטוקול

ה-TCP/IP מחייב שליחת ACK כל הזמן כדי לוודא שאכן המידע הועבר כמו שצריך, גם בהורדה וגם בהעלאה

כשמעלים במקסימום מהירות, לא נשאר כמעט רוחב פס לשליחת אישורי ה-ACK ובגלל שהשליחה מתעכבת גם קצב ההורדה ירד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט שקרן.

NeptuneMB לפי יכולות הביטוי והבנת הנקרא שלך הינך ללא ספק אחד העובדים היותר מוצלחים שבזק ידעה מעודה.

הצלחת לפספס שתי תגובות נוספות שלי בתרד מס' 40 ו-44 ומשום מה הסקת שלי יש בעיות ראיה !?

אם תקרא היטב האחרונה וגם תצליח להבין אולי תגלה גם שיש סוף טוב לסיפור האישי שלי :

אכן השדרוג בוצע הפעם ללא תוספת תשלום (נכון לחשבון האחרון) :xyxthumbs:

עריכה: עכשיו שמתי לב שבחשבון שהגיע לפני מס' ימים ישנה הודעה על השדרוג שבוצע :kopfpatsch:

את עיקר סיפור החלמאיות של (להבדיל מבזק בינלאומי) כפי שארע בהמשך להגדלת החיוב החודשי חסכתי מכל הקוראים עד רגע זה. והנה בזכותך אני אפרסם אותו:

לאחר שנוכחתי שהחיוב החודשי שלי עלה מ-60 ל-70 ש"ח רק בשל התוספת ל-UPLOAD פניתי לבזק והוסכם ש"השדרוג" יבוטל וכך אחזור לשלם 60 ש"ח עבור 2M/96K (כפי שהיה קודם לפנייתי). מה שקרה בפועל זה שגיליתי בחשבון החודשי לאחר מכן שחויבתי ב-130 ש"ח ולקח למוקדנית שעה שלמה עד שהבינה כי בטעות חייבו אותי פעמיים (60+70) ולא באופן יחסי למס' הימים. אציין כמובן שלאחר שערכו בדיקה מקיפה ידעו גם לזכות אותי בגין "החיוב הכפול".

טרם תחשוב להגיב שוב ולחלוק עימנו מפניני חוכמתך תמתין קמעה שתה משהו (עדיף מים) ותירגע.

אם תחפוץ באמת לעמוד על טיב דבריי תבקש יפה ואני אשקול להציג הקבלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...