בזק לא הבטיחה להעלות את הUpload ? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק לא הבטיחה להעלות את הUpload ?

LaCostE

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באותו עמוד, kBps לא מוכר ע"י ויקי?

בלי קשר לויקי, נהוג להבדיל בין bit לByte ע"י גודל האות (b וB בהתאמה), מה שמעבר, מעניין את הזנב של הפיל.

ליאור, אתה מגזים עם הקטנוניות שלך... תרפה לפעמים...

שמתי לב עכשיו שגם ב-FlashFXP אם אתה בוחר להציג ב-Kilobit זה מציג לך Kbps, ואם אתה בוחר Kilobyte זה מציג Kb/s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב עכשיו שגם ב-FlashFXP אם אתה בוחר להציג ב-Kilobit זה מציג לך Kbps, ואם אתה בוחר Kilobyte זה מציג Kb/s

אתה לא תעזוב את זה עד שתוכיח שגם אתה צודק, ואולי גם אנחנו, הא? :):smile1::jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרוג הUPLOAD מתבצע אך ורק בתשתית ADSL + הספק.

בזק לא "חייבת" ולא נעליים לאף אחד.

בזק אמרו שכל הלקוחות ישודרגו לבסוף וזה תהליך שמתבצע באופן אוטומטי לכולם. מי שרוצה שישדרגו לו מהר יותר יכול להתקשר לתמיכה הטכנית ולא צריכה להיות בעיה עםזה , לוקח בערך 2 דק'.

מה שאני מנסה לומר זה אל תדרשו אלא תבקשו יפה מהתומך ואני בטוח שלא תיהיה לו שום בעיה לבצע את השדרוג.

לגבי KBPS kbps וכו'.

בד"כ נהוג לרשום:

KB/s בשביל קילו בייט לשניה.

kbps בשביל קילו ביט לשניה.

כמובן שאם תרשום KBps זה יכול להתפרש לשני הכיוונים, תלוי את מי תשאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להתבלבל ולא לשאול מישהו מסויים.

באנגלית, בשפה המקצועית, יש חלוקה ברורה בין הסיומות הגדולות והקטנות.

אם יש שני ערכים בעלי אותו שם, ולכן אותו קיצור, הגדול תמיד יהיה באות גדולה והקטן יהיה באות קטנה.

לכן B = Byte > b = bit.

אותו דבר בMega (מליון) וmilli (מליונית), M למגה וm למילי.

אותו דבר בטריליארד (1 ו21 אפסים אחריו - נשמע כמו בדיחת כדורגל) שמיוצג ע"י האות Z, וטריליארדית (1 חלקי המספר הקודם) שמיוצגת ע"י האות z.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדאגו לבדוק היטב לאחר השדרוג שלא העלו לכם את החיוב החודשי בעשרה שקלים. אם ניתן עדיף ומומלץ להקליט את השיחה בה מוסכם שזה יעשה ללא תוספת תשלום.

זאת אני מציע מניסיון אישי מר מול שרות הלקוחות של . אלו הגדילו לי ה-UPLOAD כאמור אך חודש לאחר מכן הבחנתי שהחיוב החודשי עלה בעשרה שקלים.

סופו של דבר שנאלצתי לחזור ל-UPLOAD של 96 לאחר שבאופן תמוה לא הצליחו למצוא ההקלטה של השיחה בה סוכם כי הדבר יתבצע "ללא תוספת תשלום".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה הקלטה של השיחה אם הם(בזק) אומרים בעצמם שזה בחינם?

http://www.bezeq.co.il/Cultures/he-IL/Bezeq/about/News_bezeq/NewsBezeq2006/Oct+-+Dec+2006/271106.htm

רק כדי לוודא ,אתה מדבר על "בזק" (תשתית) ולא על "בזק בינלאומי" (ספק) ,כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתוב בלינק, חבילות ה 1.5/96 משודרגות אוטומטית ל1.5/150.

את מהירויות הגלישה אפשר לראות בממשק של המודם , ב adsl link status.

לאחר שראיתי שם שב אפלוד אני עדיין על 128, התקשרתי ל199, שם נמסר לי שאני כבר משודרג. וכשאמרתי שלא, הראיה, הבחורה הפנתה אותי לתמיכה, שם הם עידכנו וזה הפך ל192.

בזק 30שח לשלושה חודשים והשאר 60 + 39.9 לבזק בינלאומי ל 1.5/150, זה כל מה שהצלחתי להוציא מהם, משום מה נדמה לי שנדפקתי...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי אני פשוט לא מאמין...

ניסיתי שוב את מזלי היום היתקשרתי לנטויז'ן והם סידרו לי בלי בעיה..

לפני חודש התקשרתי ולא רצו לסדר לי בתענה שזה עושה עידכון אוטומאטי ועכשיו סוף סוף יש אפלואד סביר של 32

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה הקלטה של השיחה אם הם(בזק) אומרים בעצמם שזה בחינם?

http://www.bezeq.co.il/Cultures/he-IL/Bezeq/about/News_bezeq/NewsBezeq2006/Oct+-+Dec+2006/271106.htm

רק כדי לוודא ,אתה מדבר על "בזק" (תשתית) ולא על "בזק בינלאומי" (ספק) ,כן?

אכן אני מדבר על (תשתית ADSL ) וכרגע יש לי 2M/96K בעלות של 60 ש"ח לחודש.

לפי מיטב הבנתי הם לא מחויבים לבצע זאת עד חודש מרץ. לכן בשלב הנוכחי נראה לי שהם שדרוג רק עבור מי שמשלם מחיר מחירון מלא, דהיינו 70 ש"ח.

למרות שבשיחה עם נציגת השירות התחייבו להעלות את קצב ה- UPLOAD ללא שינוי בתשלום החודשי, העלו התשלום בעשרה שקלים, כפי שציינתי כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אני מדבר על (תשתית ADSL ) וכרגע יש לי 2M/96K בעלות של 60 ש"ח לחודש.

לפי מיטב הבנתי הם לא מחויבים לבצע זאת עד חודש מרץ. לכן בשלב הנוכחי נראה לי שהם שדרוג רק עבור מי שמשלם מחיר מחירון מלא, דהיינו 70 ש"ח.

למרות שבשיחה עם נציגת השירות התחייבו להעלות את קצב ה- UPLOAD ללא שינוי בתשלום החודשי, העלו התשלום בעשרה שקלים, כפי שציינתי כבר.

כמו שאמרתי, עזבו את שירות הלקוחות ותתקשרו לתמיכה הטכנית.

המספר 1800340340.

את השדרוג שם בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, עזבו את שירות הלקוחות ותתקשרו לתמיכה הטכנית.

המספר 1800340340.

את השדרוג שם בחינם.

יתכן והטעות שלי היתה שבכלל פניתי לשירות לקוחות ולא ישירות לתמיכה הטכנית.

היום התקשרתי לתמיכה הטכנית שם התעקשו שלאחרונה שוב הועלה ה- UPLOAD שלי ל-200 (הפעם מיוזמתם) .

מיד ביצעתי בדיקה זריזה באתר :

http://www.bezeqint.net/

(תמיכה טכנית > קישורים מהירים > בדיקת מהירות הורדה / העלאה) .

אכן השדרוג בוצע הפעם ללא תוספת תשלום (נכון לחשבון האחרון) :xyxthumbs:

עריכה: עכשיו שמתי לב שבחשבון שהגיע לפני מס' ימים ישנה הודעה על השדרוג שבוצע :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...