Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

באופן כללי אני מאוד מרוצה מאיך שהמשחק רץ, שטחים סגורים חלק לגמרי כאשר כל ההגדרות על מקסימום ורזולוציה של 1280על 1024, שטחים פתוחים יש ירידת פריימים פה ושם אבל לא משהו רציני, מונטריאול עשו בהחלט עבודה טובה בניגוד לשנואים שלי משנגחאי.

תודה!

אני לא רוצה לסטות מהנושא אבל אני חייב לשאול SC:DA עובד על הכל הכי גבוהה?

אני מקווה שאני יסיים "להשיג" את שתיהם מהר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עוד לא סיימתי את המשימות במקסיקו ושם המשחק עובד חרא וגם לא נראה כזה מדהים..30FPS שחיק לגמרי וזה גם 35 לפעמים אבל הרבה פעמים יורד ל20 ויש המון טקסטרות שתחלפות נגיד בטון של גשר משנה גוונים ומשתגע ככה....המרה לא משהו לא מבין איך עבד כאן למישהו טוב..אולי עם משחקים על חלק מההגדרות OFF וחלק על מדיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הרבה זמן אני כבר מחכה למשחק הזה , ראיתי אותו ב- Gametrailers.com שם מראים סרטונים מדהימים מתוכו.

כמובן שכל הסרטונים נלקחו מגירסת ה- Xbox 360 , מעניין איך הוא נראה במחשב.

למי ששאל הוא שונה מ- GRAW בזה שהוא הרבה יותר מהיר והרבה פחות טקטי , ככה תמיד זה היה , אבל ב- vegas זה נראה כאילו הגיעו לשילוב המושלם.

בכל מקרה , מישהו יכול להגיד עד כמה זה נראה טוב יחסית לגרסת ה- XBOX?

איך זה ירוץ על 3.2 , Leaktek PX7800 GTX?

מה???

r6 הרבה פחות טקטי????כנראה שאתה לא יודע איך באמת אמורים לשחק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי גם בgraw וגם בR6 ואני חייב לציין שR6 פשוט עולה על GRAW בכמה וכמה רמות, משחק פשוט מצויין החיסרון היחידי לדעתי שהמרחק בין נקודת שמירה אחת לשניה גדול מדי וזה די מתסכל לעשות הכל מהתחלה בגלל טעות אחת אבל בכל זאת משחק כזה לא פוגשים כל יום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מיש רוצה שיפור בביצועים: תלכו ל-

C:\Program Files\UBISOFT\Tom Clancy's Rainbow Six Vegas\Engine\Config\BaseEngine.ini

and [Engine.RenderDevice]

bUsePostProcessEffects=False

זה מבטל את ה-BLUR והBLOOM במשחק (שלדעתי גם ככה מוגזמים מידי ומיותרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה משחק !! ממש ממש מרוצה ממנו.. סוף סוף משחק טוב. בלי באגים ובלי דפוק ועם גרפיקה טובה ומשחקיות מהנה ביותר!!

ככה בדיוק היה אמור לצאת GRAW !! GRAW פישל ב הדפוק ובזה שלא היה מבט גוף שלישי כמו בגרסאת ה XBOX360..

RAINBOW SIX VEGAS כאילו בא ותיקן את כל התלונות שהיו לי לגבי GRAW - קצב הרבה יותר מהיר, מעולה, פחות טקטי וגרפיקה מעולה..

המסך הראשון במקסיקו כאילו בא להגיד ל GRIN (מפתחי GRAW) - "הנה, ככה הייתם צריכים לעשות את המשחק..אנחנו הצלחנו ואתם לא.." חחח

ממש אהבתי את הקטע הזה של להתחבא מאחורי מחסה ולצאת ולירות בזמן על האויבים מזויות וכיוונים שונים - מקורי ויפה. כמו כן, הצוות מתפקד מעולה ועושה בדיוק את מה שאומרים לו וגם יודע להסתתר אחרי מחסה ולהשיב אש כשיורים עליו - בניגוד ל GRAW..

אני כרגע במשימה השלישית ולא נתקלתי בשום באג או קריסה.. ה FPS אצלי סביר ולא יותר מזה על הגדרות בינוניות עם ורזולוצייה של 1280X960 , ככל הנראה בגלל המעבד המזדקן שלי..

בכל מקרה - מומלץ ביותר לכולם ! גם לאוהבי טקטיקה קלה וגם לאוהבי משחקי אקשן עם המון המון יריות וחלקים שנשברים ומתזפרים לכל עבר..

*ולזה מכתב מעליי - "דווקא אצלי רץ סבבה.." - מה ציפית ?? :smile1: אם על מחשב כמו שלך לא ירוץ סבבה.. אז על של מי ..?? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

untitled.JPG

לא יודע או שיש בעיות למשחק עם כרטיסי ATI או שמי שאמר שהמשחק עובד טוב אצלו אז הכרטיס מסך לא תומך במשהו שהמשחק יכול להשתמש או שההגדרות לא הכי גבוהות, בקטעים מסויימים איפה שיש הרבה הצללה המשחק מגיע ל14FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנריאל 2007 יהיה כל כך כבד אז אני לא יודע מה אעשה :-\..המשחק הזה נראה כמו המרה לא טובה..כל מה שמיוחד במשחק שראיתי עד עכשיו זה ההצללה היפה חוץ מזה כלום. יכול להיות שהמשחק כבד בגלל שיש הצללה רכה ואי אפשר לבטל כי זה פורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע.. עושה רושם שדווקא כאן ההמרה יצאה טוב. אני לא יודע למה אתם מתלוננים כל כך הרבה .. נכון, אני מסכים שהוא כבד קצת וה FPS לא נוסק לשחקים אבל אני משער שככה זה יהיה במשחקים שייצאו בעתיד.. המשחקים רק הולכים ונהייה כבדים יותר ובעלי דרישות גבוהות יותר ולא ההפך..

אצלי המצב סביר, לא יותר מזה. אני משחק על הגדרות נמוכות עד בינוניות וה FPS סביר..אבל אני מאמין שהFPS הנמוך נגרם רובו בגלל המעבד המסכן שלי !!

(נ.ב - אם למישהו יש איזה 4400X2 או דומה למכירה שייצור איתי קשר בפרטי..)

ניסיתי להעלות סרטון של המשחק שלי בשלב הראשון של VEGAS כדי שמי שלא מכיר את המשחק יוכל לראות מה העניין שלו.. לצערי עושה לי בעיות היום.. אני אנסה מאוחר יותר.. בנתיים אני שם רק SCREENSHOT :

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה שצירפת שיכנעה אותי סופית להוריד את המשחק.

המשחק נראה ונשמע פשוט מדהים.

לפי מה שאני רואה פה הX1900XT שלי הולך להזיע איתו מאוד, אני מקווה שעל 670\1600 ירוץ חלק על מקס. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...