Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי תקופת יובש רצינית סוף סוף יצא משחק טוב... על ה 6800 שלי זה באמת קצת מקרטע במקומות פתוחים וקרבות עמוסי טרוריסטים

אבל הבחור אומר שיש לו 8800 וזה עדיין ב 30 FPS?!!!! במקומות מסוימים.... הרס לי את החשק להוציא 10000 על מחשב חדש בשנה החדשה... מה זה כל הזמן המשחקים בחיים לא ירוצו חלק לא משנה איזה מחשב נקנה איזה ביאוס!~!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נבנה במקור לקונסולות דור-הבא אז בגלל זה ההמרה למחשב היא לא מושלמת ובגלל זה המשחק מקרטע.

אני מניח שיצאו הרבה PATCHים במשך הזמן הקרוב-רחוק שינו לשפר את זה.

ובנימה אישית, אני מתחיל לחשוב שהמחשב מתחיל לאבד את המקום שלו בזירת המשחקים. זאת אומרת, שלחברות פיתוח משתלם יותר לפתח לקונסולת החדשות בגלל שמדובר בפיתוח לחומרה ידועה וקבועה (ונכון להיום גם הרבה יותר חזקה ממחשב ממוצע). לא כל אחד (כולל אותי) יכול להוציא כל שנה כמה אלפי שקלים רק כדי לשמור על מחשב חזק שיוכל להריץ את המשחקים החדשים.

אני משדרג את המחשב פעם בהרבה שנים למטרות עבודה שוטפת (עבודות תכנות, , וכדומה) ובשביל המשחקים אני משקיע בקונסולות (xbox360) שנותן לי את החוויה שאני מחפש.

ואל תשכחו - זאת הדיעה האישית שלי 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי אני מאוד מרוצה מאיך שהמשחק רץ, שטחים סגורים חלק לגמרי כאשר כל ההגדרות על מקסימום ורזולוציה של 1280על 1024, שטחים פתוחים יש ירידת פריימים פה ושם אבל לא משהו רציני, מונטריאול עשו בהחלט עבודה טובה בניגוד לשנואים שלי משנגחאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק התבלבלתי מרוב הרגל להריץ כל משחק על הרזולוציה הזו אז אני רגיל לרשום כבר ככה, בכל מקרה אני מריץ 1280 על 960 למרות שנראה לי שבטח אפשר לסדר בקובץ ini להריץ איזה רזולוציה שמתחשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד די לא משהו על X1950PRO 256MB, רוב הזמן 25-30FPS ובמקומות מוסויימים 30-35FPS וזה בלי MOTION BLUR או מה שזה לא יהיה כי זה מגעיל ..ויש הבדל בהצללה למי שאמר שאין, אני שמתי מדיום כי בינו לבין הHI אי הבדל באפקט, לפחות כזה שאפשר לראות ובדקתי..ויש באגים בגרפיקה לדוגמא יש בגדים שמתייבים שחבל כביסה אש אם נמתחים במסך ועוד כל מיני..והגרפיקה נחמדה אבל לא משהו מיוחד שלא ראינו, בקיצור לא מצדיק את האיטיות.

מישהו יודע איזה קובץ צריך לערוך כדי להפעיל תמשחק ברזולוציה 1024*1280?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הרבה זמן אני כבר מחכה למשחק הזה , ראיתי אותו ב- Gametrailers.com שם מראים סרטונים מדהימים מתוכו.

כמובן שכל הסרטונים נלקחו מגירסת ה- Xbox 360 , מעניין איך הוא נראה במחשב.

למי ששאל הוא שונה מ- GRAW בזה שהוא הרבה יותר מהיר והרבה פחות טקטי , ככה תמיד זה היה , אבל ב- vegas זה נראה כאילו הגיעו לשילוב המושלם.

בכל מקרה , מישהו יכול להגיד עד כמה זה נראה טוב יחסית לגרסת ה- XBOX?

איך זה ירוץ על 3.2 , Leaktek PX7800 GTX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...