כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista. - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista.

ר

Recommended Posts

אני בטוח שגם לויסטה תצא גרסה של CORPORATE בסופו של דבר.

מיקרוסופט לא תוכל להכריח ארגונים לעזוב את לטובת שלא רק דורשת כספים רבים, הכשרת עובדים נוספת וחומרה חדשה למחשבי הקצה, אלה גם שרת יעודי לאקטיבציה.

זה פשוט לא יקרה.

קספרסקי כבר חסמו מפתחות, זה אפילו מופיע בראש עמוד התמיכה שלהם. (תראה את ההודעה של זאקו מלפני עמוד או שניים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ר אתה כזה שתול שזה ברור כמו יום קייצי בהיר. אתה בא לפה מנופף ידיים כאילו אתה עובד ב MS כבר שנים ויש לך את כל הידע הדרוש להבין למה לא תיפרץ.

אני אישית יעבור לויסטה כאשר המשחקים יתחילו להצטרך את ויסטה. לדעתי זו מערכת ההפעלה הדפוקה ביותר של MS ( אחרי ME כמובן :) ) אין לי מושג למה מ"ה צריכה יותר מ 1G זיכרון כדי לתפקד נורמלי. זה פשוט שערוריה ועצלנות של מתכנתים. וזה ש MS אמרה שהיא "הרכיבה" את הקוד של מחדש זה פשוט BS אחד גדול. ב אני מאמין שהם עשו את זה אבל אני בטוח שהם לא עשו את זה פעמיים רצוף. כל התוספות שלהם לא מעניינות תתחת. הממשק הגרפי הזה ממש לא קורץ לי. המחיר שלו כבד מדי. ושלא יעבדו עליך, הסיבה היחידה ש CRYSIS יעבוד רק על ויסטה נובעת מאינטרס נטו. יש כבר גרסה של DX10 ל .

הסיבה היחידה שאני בטוח שזה לא יעבוד היא בגלל ש SF לא עבדה. יש מחיר להגנה גבוהה מדי. ואגב, TRACKMANIA SUNRISE שנחשב לכך שקיבל את ה SF הכי חזק שיש, נפרץ בסוף לאחר שנה ומשהו, שזה גם פרק הזמן שיקח ל MS לשחרר את כל התיקונים הראשוניים וההכרחיים לויסטה, ושבלעדיהם המערכת ממש חשופה :) . אני מוכן לחכות את פרק הזמן הזה בכיף :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שכבר יש מספיק מפתחות לקספרסקי שיצאו לאחרונה באינטרנט שעובדים (עובדה אני משתמש בהם) ובאמת הם חסמו לאחרונה את כל המפתחות שמסתובבים ברשת.

לא נורא לעולם לא יצליחו לעצור את זה.

וכל מי שחי בסרט שויסטה לא יפרץ צריך לצאת מהאשליה, כמו כל תוכנה שקיימת עד היום (כולל קונסולות) נפרצה בשלב זה או אחר.

כמו הרבה דוגמאות בחיים כל הזמן יהיו את אלה שיסנו ואלה שיחסמו... האם תנצח במלחמה? ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שגם לויסטה תצא גרסה של CORPORATE בסופו של דבר.

מיקרוסופט לא תוכל להכריח ארגונים לעזוב את לטובת שלא רק דורשת כספים רבים, הכשרת עובדים נוספת וחומרה חדשה למחשבי הקצה, אלה גם שרת יעודי לאקטיבציה.

זה פשוט לא יקרה.

נחיה ונראה?

הם יכולים לעשות מה שהם רוצים

ועדיין, אם הם יחליטו שבמקום כוכב מעצבן בTASKBAR המערכת פשוט לא תפעל ותאפשר רק פעולה אחת-אקטיביזציה

מה יהיה עם רוב המשתמשים שלא יודעים מה לעשות?

קספרסקי כבר חסמו מפתחות, זה אפילו מופיע בראש עמוד התמיכה שלהם. (תראה את ההודעה של זאקו מלפני עמוד או שניים)

זה בדיוק מה שאמרתי, עניין של זמן עד שגם המפתח שלך יחסם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בNOD32

אבל חברים שלי סיפרו לי שכל המפתחות החדשים נכנסו לBLACKLIST

עד עכשיו הם לא חסמו בכלל מפתחות, מרגע שהם התחילו, זה רק עניין של זמן שגם שלך ייחסם

יש להם גישה בדיוק כמו לך לרשתות שיתוף הקבצים

נו כן, כי זה אנטי וירוס ואתה חייב לעדכן אותו כל הזמן אז יש להם שליטה מעולה על בדיקת האותנטיות (אם הם רוצים).

ב NOD32 עידכון (לפחות האוטומטי) מתבצע בעזרת USER+PASS בכל פעם שאתה מוריד עידכון שהם בוודאי יכולים לבדוק אם הוא לגיטימי או לא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה לא קראתי הכל אין לי מושג אם אמרו את זה כבר או לא

מיקרוסופט עושה את זה בכוונה זה מה ששם לה אוכל על השולחן,

כמה שיותר חורים ככה יותר פרשום ככה יותר נתח שוק ככה יותר ביקוש ככה קונים יותר מקוריים..

זה הרי הגיון פשוט כל הזמן הזה שפיתחו את ויסטה ועדיין חורי נו באמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LazyBoy אל תעצבן אותי(!) לפני שאני אתנבא שאתה עומד לרכוש גרסת retail של vista ultimate ו- system 2007 פלוס שבע כותרים של xbox360! חחחחחח ;D

ברצינות עכשיו - בוא אני אגלה לכולכם סוד: אני לא הולך לשלם על ויסטה.. לא על ההתחלה לפחות. אני הולך לנסות "לעקוף" כמו כולם (אלא אם אני נופל על איזה דיל חלומי)... ואם יקרה מה שאני חושב שיקרה, תוך כמה חודשים בודדים של סבל אנטי-פיראטי אני אקבל קריזה ואהפוך לחוקי (מבלי לפרמט כמובן). אבל מכיוון שזו אמונתי אני לא הולך להתקין ויסטה אצל אף אחד אחר כי ממש לא ב-_ שלי להיות אחראי על הקירוק המתמיד שם.

זה לא שאני מגלה כאן איזשהי תגלית מרעישה אגב. כל בני ישראל הולכים לנסות לגנוב וברגע שלא יצליח להם יחשבו מה הלאה - חוזרים ל- או הופכים שומרי חוק.

אגב, לייזיבוי - אתה לא צריך שרת ייעודי לאימות מפתחות ברשת עסקית. אותו שרת שעושה לך אותנתיקציה בדומיין יוכל להיות אחראי על המפתחות. ואם אין לך דומיין אז אתה לא צריך מערכת הפעלה עסקית ויכול לעשות את האקטיבציה פעם אחת בלבד כמו במערכת ההפעלה הביתית. זה כולה צריך להיות סרביס הכי קליל שיש.

QuAKeR_996 - גם אתה *תקנה* ויסטה כמו בוב'לה מתישהו ב-5 שנים הקרובות. השאלה אם יהיה לך ביצים לחזור לדיון הזה ולהודות בכך (או ליתר החבר'ה הקולניים פה). אל תדאג אני אזכיר לכם אותו מתישהו בעתיד... כי אני נורא נורא אוהב להיות צודק. במקרה הזה כמובן אני מאוד אוה?ב להיות טועה אולם לצערי אני לא מאמין שאני טועה.

TaZoK - כנ"ל. ותספור את הימים שאתה יכול לגנוב משחקים.

shutdown - גם מערכת הפעלה אתה חייב לעדכן אם לא בא לך למצוא את הפרטים האישיים/פיננסיים שלך על .

OMRIJ - צדיק בסדום שלי. :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

אתה מדבר הרבה ויודע מעט.

אם זה כ"כ קריטי לך, תפתח את הדיון הזה בעוד 5 שנים מהיום, ובינתיים תחסוך לנו את נבואות הזעם שלך שלא מבוססות על שום דבר קונקרטי.

מייקרוסופט רוצה לחסל את הפיראטיות? שתנסה.

טובים ממנה לא הצליחו, ולא כי הם לא התאמצו מספיק.

כל טכנולוגיה או שיטה שמייקרוסופט תיישם כנגד הפיראטיות, לא תעזור לה.

ואני מוכן להתערב איתך כאן ועכשיו, שחור על גביי אתר - שבעוד 5 שנים רוב חברי הפורום שיחזיקו ב-, יחזיקו בעותק לא חוקי.

גם ביציאת XP, , XBOX360, וכו' שמענו הכרזות דומות ממייקרוסופט - ולשווא. המציאות טפחה על פניהם.

נתראה בעוד 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב חברי הפורום? אולי

אבל מה עם רוב הציבור בישראל? בעולם?

ואין מה להשוות פריצה של קונסולה, קונסולה לא מתחברת לאינטרנט על בסיס קבוע ויכולה לבצע ולידציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין.

מייקרוסופט שבה ומצהירה שהמוצרים שלה חסיני פריצה - בפועל, הם ההפך הגמור.

אתם חושבים שולידציה דרך הרשת תפתור את כל בעיות הפריצה? מה עם הכנסת שינוי במערכת כך שלא משנה מה תוצאות הבדיקה, היא לא תפסיק לעבוד?

מייקרוסופט ממציאה פה את הגלגל? שטויות במיץ.

יש כ"כ הרבה חברות תוכנה שפועלות בעולם, ואף ע"פ שמייקרוסופט היא הגדולה והעשירה ביותר - היא בהחלט לא החכמה ביותר.

אני לא צריך לתת דוגמאות אני מניח - מספיק לבדוק את אתרי השיתוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LazyBoyQuAKeR_996 - גם אתה *תקנה* כמו בוב'לה מתישהו ב-5 שנים הקרובות. השאלה אם יהיה לך ביצים לחזור לדיון הזה ולהודות בכך (או ליתר החבר'ה הקולניים פה). אל תדאג אני אזכיר לכם אותו מתישהו בעתיד... כי אני נורא נורא אוהב להיות צודק. במקרה הזה כמובן אני מאוד אוה?ב להיות טועה אולם לצערי אני לא מאמין שאני טועה.

אחי אני ממש רואה כמה הדיון הזה יעניין ת'תחת שלי בעוד 5 שנים ... :)

בכל מקרה אולי תפסיק להשתמש במילה בוב'לה ?! אתה עושה לי אסוציאציות של אמא של קייל מסאות'פארק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shutdown - גם מערכת הפעלה אתה חייב לעדכן אם לא בא לך למצוא את הפרטים האישיים/פיננסיים שלך על גוגל.

וכל זה בשביל לסתום את הפרצות ב IE הדבילי?, כשאפשר להשתמש בFF או כל דבר סביר אחר ולהמנע מרוב הצרות (נכון לא כולן), וכמו שמיקרוסופט איפשרה/מאפשרת הורדת עידכונים אוטומטית (שלא דרך windows update) גם למחזיקי עותקים פיראטיים, כך יהיה אפשר להוריד את העידכונים בעתיד.

ואתה חושב שמיקרוסופט עם שיטת ה"טלאי על טלאי" שלה פותרת את הפרצות הללו? ובכן לקח להם כמה שנים עד שיישמו את הפיירוול כברירת מחדל (SP2) וגם אז זה רק למידע נכנס ולא ליוצא. או את הבאג של מחיקת קבצי AVI שעד היום לא טרחו לתקן, או את הפרצות בנגני המדיה המסורבלים שלהם? כאשר אפשר להשתמש ב media player classic או מה שלא יהיה?

אפילו לא טרחו לתקן את השטות הזאת של "הסתר סיומות עבור קבצים מוכרים" או איך שזה לא נקרא, כברירת מחדל כך שאפשר להסתיר קובץ EXE כקובץ או כל דבר תמים אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חושבים שולידציה דרך הרשת תפתור את כל בעיות הפריצה? מה עם הכנסת שינוי במערכת כך שלא משנה מה תוצאות הבדיקה, היא לא תפסיק לעבוד?

מערכת הפעלה, במיוחד של ובמיוחד אחת חדשה מחייבת עדכונים

אז בחודש הראשון יפרצו, בעדכון הבא הם יפתרו את זה

אחרי שבועיים יפרצו שוב, בעדכון הבא יפתרו את זה

בדיוק כמו שיצא CRACK לWINDOWS GENUINE ADVANTAGE על בסיס חודשי, כל חודש גירסא חדשה

עכשיו, תאר לך, שבמקום למנוע ממך עדכונים והודעה מעצבנת על כך הם פשוט ישביתו את המערכת עד לאקטיביזציה?

אני ואתה והרבה מחברי הפורום יסתדרו עם זה מצויין.

ההורים שלך יסתדרו עם זה? סבא וסבתא שלך יסתדרו עם זה? דודים שלך יסתדרו עם זה?

כל חודש הם יורידו CRACK חדש?

הWINDOWS GENUINE היה בסה"כ הפגנת שרירים, הם הראו שהם יכולים לדעת בקלות איזה מערכת לא חוקית

תזכור שמדובר במערכת שמראש לא היית צריך להפעיל (CORPORATE).

אם הם באמת ירצו, הם יכולים לעשות הרבה כאבי ראש (ובעקבות כך לשלשל הרבה מזומנים)

פחות לי ולך, יותר לרוב המשתמשים הרגילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Valorien - אני מוכן להתערב איתך כמה שאתה רוצה שרוב משתתפי הדיון הזה, כולל אתה, ישתמשו בעותק חוקי של ויסטה תוך חמש שנים.

לא מעניין אותי מה אמרו בעבר. מיקרוסופט לא חשפו שיניים בעבר. תמיד התפלאתי מדוע הסיריאל FCKGW של XP עובד חודש אחרי חודש כאשר בוודאי ידוע למיקרוסופט שמיליונים משתמשים בו. על איזה מאמץ אתה מדבר בכלל? הם עודדו פיראטיות. על איזה טובים מהם אתה מדבר? מי חזק ממיקרוסופט? מי גדול מהם? חחחחחחחח

אני מאמין שגם שמיר וכו' מ-RSA נתקלו בדיעות של אנשים שאמרו משהו כמו "תראה, אפילו את מכונת האניגמה של הגרמנים פרצו! גם את האלגוריתם שלכם יפרצו". פרצו? בקושי מצאו כמה חולשות עלובות שעדיין לא יאפשרו לך לגלות סודות בזמן רלבנטי.

מה שהיה לא יהיה, מצטער. כל חגיגה מגיעה לסיומה מתישהו. אתה יכול לנעול מצדי את הדיון ולכבות את האור. נחזור עוד חמש שנים ונראה למי היתה אבחנה חדה יותר.

ואני ממליץ לך לקרוא את התגובות שלי ושל עוזי מנהל פורום אבטחה להודעה הזאת. אף אחד לא ניסה להילחם בפיראטיות עם מספיק כוח כי פחד מהבומרנג. הפסיקו לפחד - זה שקוף. עכשיו הם לאט לאט יכניסו את הפלומבה יותר ויותר עמוק.

ובפעם האלף והאחרונה: נחיה ונראה.

תקרא את התגובה שלי בלינק... כבר צפיתי מראש כזה "מעקף". איך בדיוק תכניס שינוי במערכת? יש לך קוד מקור? מה אם הקוד רוסס במאות אלפי בדיקות אמיתות שקופצות באקראי כל כמה ימים בלבד (רק כאשר התאריך הוא בדיוק ככה וככה והזמן המדוייק על אלפית השנייה הוא ככה וככה)... שום סיכוי לקרק דבר כזה. זירו צ'אנס. על תוכנה של איזה מעפן בגודל 5 מגה אולי תוכל לעשות הנדסה לאחור. ווינדוס? חחחחחחחחחחחחח תן לי עוד קצת לצחוק חחחחחחחחחחח אם תרסס/ריססו את הקוד בבדיקות אמיתות אתה לא תוכל בחיים לקרק את המערכת. סורי. תמשיך לחלום. תמשיכו כולכם לחלום בהקיץ שמה שהיה ימשיך להיות לנצח. ותלמדו קצת על מילת-צופן Palladium לא יזיק לכם קצת להתעורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...