כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista. - עמוד 8 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista.

ר

Recommended Posts

בדיון אחד הצלחת להשניא עליי את כמו שלא הצליחו לעשות אחרים.

אנשים יחזרו כמו כלבים...מייקרוסופט תכעס...יד קשה...לינוקס לא שווה...אנשים יחזרו על 4...

אל מי בדיוק אתה חושב שאתה פונה?

וההתנשאות שלך, "לדחוף לכם קצת clue לראש... אולי תלמדו משהו מזה"

zam' date=' כמו כולם אתה תדאג לעצמך יפה יפה. על המחשב הבא שלך שמן הסתם יהיה איזה dual או אפילו quad אתה תתקין ברישיון. הרבה או מעט לא מעניין. אתה תקצץ בחומרה ותשקיע בויסטה. ככה תעשה. מובטח לך.

אתה בפירוש לא תתקין על מחשב פיצוצי חדש. אתה תרגיש גועלי deep inside

כן, אני גם קורא רגשות עתידיים, לא רק מאורעות ;)

[/quote']

מחשב פיצוצי? תגיד לי מה אתה ילד בן 9

וצר לי לאכזב אותך ואת יקירת ליבך MS אני לא הולך להשקיע בתוכנה, אני מתכוון להשתמש עם ה- שיש לי.

ואת האופיס שלי אני לא מתכוון לשדרג בעתיד אלא להפך.

אני מתכוון למחות על הגישה המכוערת של MS שאותה אתה מייצג פה עם אף בשמים ולהתחיל ברצינות לעבוד עם .

המהלך יהיה איטי אבל אני אוכיח לך ולבחירת ליבך אותה אתה מוקיר בעיניים עצומות שלכל דבר ודבר יש תחליף.

הרגשת הגועל deep inside היא מנת חלקם של אנשים שטחיים כמוך, כי עבורי היא רק מערכת הפעלה

בעוד שעבורך נראה שהיא סוג של דרך חיים.

ההתנשאות שלך מזכירה לי את הדיונים בתקופת המעבר ל- XP והנה, גם היא נפרצה למורת רוחם הנלוזה של אנשי MS

אז בבקשה דיי להיתלהמות המגוחכת הזו.

ול- MS תמסור שאם היא רוצה לגבות את המגיע לה ובצדק שתפתח גם פרופורציות.

"אם יהיה להם גיבוי מאנשי IT כמוני שיבינו בלגיטימיות שלהם לשנות סטטוס קוו ולאנוס אותך לשלם להם - הם ימשיכו בדרכם."

אז זו האג'נדה שלך? לאנוס אותי לשלם להם?

מסור למייקרוסופט ד"ש ותגיד להם שניפגש בעידכון הבא. כי מהיום אני אחשוב פעמיים אם לקנות מוצר שלהם.

וזה לא איום זה הבטחה. (כנראה ההתנבאות בדיון הזה היא מדבקת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרוב לא יעברו ללינוקס, עם כל הכבוד למערכת הזאת

ובXP לא היו שום הצהרות בקשר להגנות, הם גם לא ניסו למנוע את זה ממש.

אני גם לא מבין למה זאת חוצפה מצידם לגבות כסף עבור מוצר שהם פיתחו (והשקיעו בו המון כסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה הומו? אני רציני.

תראה לי רישיון אותנטי של ואני מגלה לך בו?בון שילי! :lol:

בפורום הרוב עדיין לא יקנו

תוך חמש שנים, כשמלחמת התשת הפיראטים תהיה בעיצומה או שנהיה כבר מאחוריה, אין שום ספק שהרוב יקנו כי כאמור המערכת תבוא מובנית במחשב שלהם כפי שחזיתי קודם. כמו בארה"ב.

Internal, כבר אמרתי מדוע live hacked update לא יהיה פתרון ריאליסטי. תזכורת: הפצצת האתר שמכיל את התכנים (סגירתו באמצעים חוקיים) -או- הטמעת WGA בכל טלאי וטלאי בצורה שמאוד קשה יהיה להוציא אותו משם. ואף אחד לא ינקה את הטלאים של הגרסה בעברית פשוט כי אין מספיק קרקרים ישראלים על רמה שירתמו למשימה (סטטיסטיקה פשוטה)...

zam מצטער שגרמתי לך זעזוע רגשי כה עמוק. תרשה לי להמשיך באמונתי שאתה, מכולם, בתור אחד שקנה את ווינדוס ואופיס , ולמרות כל מילה שאמרת על ושעוד תגיד, תלך מתישהו לשתות איזה כוס מים קרים, תירגע קצת, ותבין שויסטה שווה את המחיר שבסוף תשיג אותה (שוב בדיל כמו שסיפרת לנו על XP) - ותשלם עליה בלב שמח. אתה תעשה מה שטוב לך ורק לך. לא למיקרוסופט ולא לאף אחד אחר. מה שטוב לך יהיה לקנות כי להתחיל להילחם בתחנות רוח (לינוקס? הפרימיטיביות השולחנית? חחחחחחחחחח מקינטוש הסנוביזם וה-overcharging בהתגלמותו? חחחחחחחחח) יראה לך קצת חסר סיכוי ומעבר לזאת - דבילי. אני לא רואה אותך ברחוב צועק סיסמאות פוליטיות 12 שעות ביממה (לא משנה עבור איזה מחנה). אני לא רואה אותך צועק סיסמאות אנטי-מיקרוסופטיות יום-יום שזה המקביל של עבודה בלתי נסבלת בסביבה לינוקסאית. יש אנשים עם אידאלים שסובלים יום יום על לינוקס - הם ספורים והם לא אתה או אני לפחות בחמש שנים הקרובות (אח"כ אלוהים גדול). ההבטחה שלך שווה לי כקליפת השום. אתה תקנה את כמו כולנו. כה אמרתי היום ה11 ל12 שנת 2006.

רק אל תשכח לספר לנו כשחזרת ל- שלך כמו גדול ואח"כ לויסטה שלך אחרי שבחרת לרעות קצת בשדות זרים, יש מבין?

ואם אני בתור אדם שלא קשור למיקרוסופט גורם לך לשנות דעה על חברה/מוצר כלשהו מראה כמה אפשר לסמוך על יציבות דעתך (לא, אי אפשר - מחר אתה תשכח מזה ותנסה להתנער משבועותיך חסרות השחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ר באמת התגובות שלך מצחיקות כאילו באמת מצחיקות כרגע היה לי חיוך, בובון שלי

אומרי ניראה לי אתה עורך דין של ר

שמע אני חייב לשאול כמו שאתה אומר שאתה לא קשור לגייטסופט כמה הם משלמים לך לפרסם אותם כך גם אני רוצה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כל כך שנון שזה מדהים...

אחד יחצן, השני עורך דין, חשבת על זה לבד?

נורא קל להחליט לעבור ללינוקס, המציאות מוכיחה שרוב אלה שעושים את השינוי הזה חוזרים מהר מאוד עם הזנב מקופל בין הרגליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני מסכים איתך לא כולם יעברו ללינוקס כי נכון חסרה תמיכה פה ושם. הלינוקס עדיין חדש הוא קיים רק כמה שנים ו וינדוס זה ותק שהשתלט על השוק מי שנות ה80 עם הדוס ולבן אדם פשוט כשה לעבור מי מה שהוא כל כך התרגל למה שהו חדש אז אולי עוד כמה שנים כשה יתחזק קצת יותר ויהיה לו קצת יותר משתמשים יכול להיות שהוא יהיה כמו הפייר פוקס כי גם זה חלש\חדש קצת אבל שמע לאט לאט כולם עוברים אליו אפילו אני יחסית חדש בשימוש איתו, וואלה אחרי גם כל החברים שלי עברו אליו

אחד גורר את כולם אז ניראה מה יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני חייב לשאול כמו שאתה אומר שאתה לא קשור לגייטסופט כמה הם משלמים לך לפרסם אותם כך

לא מספיק!, מתוקיהו קטן.. :lol:

ברצינות עכשיו, אני באמת נהנה להסביר לכם כמה היבטים טכניים שלא תתחילו לצאת בהבטחות שממש לא תוכלו לקיים.

אני גם נהנה להשתעשע עם אלה שמתעקשים שהעולם הוא מרובע. כמו שאתה חייכת לך גם אני חייכתי לי במחשבה על אנשים כמו zam יושבים מול המחשב עם עשן יוצא מהאוזניים ומהאף ממה שאני כותב. זה כמו שתגיד למישהו שנראה כמו דוברמן שהוא דומה לכלב. זה יכעיס אותו רק כי זה נכון. אתה יכול לקרוא לדוגמן-על עשיר מתוק וחכם שהוא נראה כמו צ'יוואוואה כל היום זה לא יזיז לביצה הימינית שלו - הוא יודע לעצמו שהוא יוכל לקחת את החברה שלך/אשתך ממך בכל שנייה שיחפוץ בזה... זה ההבדל הדק. כנ"ל לגבי המקרה שלפנינו. אתם כולכם קוראים כל מילה שלי בשקיקה, ורואים שאני יודע על מה אני מדבר...ומבינים שקשה מאוד לעכל אבל אכן העולם הולך להסתובב קצת אחרת בעתיד...

אין מה לעשות. בטווח הרחוק זה לטובה - מחירים ירדו, התחרות תגבר. וגם אם התחרות האמיתית תהיה בין XP ל- או בין למערכת ההפעלה שתבוא אחריה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הקטע עם ההגנות זה באמת לא לפגוע במשתמש הבייתי אלא בחנויות שבזמנו היו מוכרות מחשבים עם העתקים של לא חוקיים.

היום חנות לא יכולה לעשות את זה כי האנשים יקבלו הודעה ממיקרוסופט שהמערכת שלהם לא חוקית והם ילכו לחנות להתלונן.

בארה"ב למשל הבעיה הזאת כמעט ולא קיימת כי אנשים ברובם פה קונים מחשבים מוכנים מחברות כמו dell/hp/acer/gatway וכו'

המצב בארץ ובארצות אחרות שונה וזה חנויות שכונתיות שמרכיבות מחשבים וכו' וככה בעצם הם תמיד סתם התקינו מערכת לא חוקית ולקחו כסף כאילו קנית מערכת חוקית. עכשיו הם לא יכולים יותר לעשות כזה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני מסכים איתך לא כולם יעברו ללינוקס כי נכון חסרה תמיכה פה ושם. הלינוקס עדיין חדש הוא קיים רק כמה שנים ו וינדוס זה ותק שהשתלט על השוק מי שנות ה80 עם הדוס ולבן אדם פשוט כשה לעבור מי מה שהוא כל כך התרגל למה שהו חדש אז אולי עוד כמה שנים כשה יתחזק קצת יותר ויהיה לו קצת יותר משתמשים יכול להיות שהוא יהיה כמו הפייר פוקס כי גם זה חלש\חדש קצת אבל שמע לאט לאט כולם עוברים אליו אפילו אני יחסית חדש בשימוש איתו, וואלה אחרי גם כל החברים שלי עברו אליו

אחד גורר את כולם אז ניראה מה יהיה

יש לך מושג על מה אתה מדבר? קיים רק כמה שנים? אה, אם מ1991 לא מספיק לך, בסדר, יש מספיק unix-like עוד מהרבה לפני. אנחנו מדברים פה על שנות ה70 ככה. אז אה...לא.

ר, "חוזרים לווינודס עם הזנב בין הרגליים"? אה. לא, לא ממש. הסיבה היחידה להשאיר מבחינתי זה משחק אחד(COD2), ושטויות של הורים שלי. מבחינתי בשימוש יומיומי הפצות מקצועיות של , נוחות.

אבל בוא לא נחיה באשליות- או לא לינוקס, אתה לא יכול לשנות את העובדה שהווינדוס שולט.

בקשר ללקנות מערכות חוקיות? טוב, היות שאתה מאוד משוכנע שזהו, סגרנו את העסק ואין יותר , אתה מוזמן לקנות את וויסטה ומה שיבוא. בקשר לזה שבטח אנחנו נקנה את זה ב5 שנים הקרובות אה.. לא יודע. ני לא מתכוון לקנות מחשב חדש ב5 שנים הקרובות, אם אני אקנה אחר כך, וויסטה לא יעלה הרבה-אני אקנה. אם הוא יעלה המון כסף כמו שXP, לא, לא נראה לי. אני יכול להסתדר בלי משחקים.

חבל רק שאתה בגישה כזאת פסימית- כאילו "הפסדנו" את הקרב.

תתעודד, תמיד יהיו דרכים להשיג את זה בחינם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מספיק!' date=' מתוקיהו קטן.. :lol:

ברצינות עכשיו, אני באמת נהנה להסביר לכם כמה היבטים טכניים שלא תתחילו לצאת בהבטחות שממש לא תוכלו לקיים.

אני גם נהנה להשתעשע עם אלה שמתעקשים שהעולם הוא מרובע. כמו שאתה חייכת לך גם אני חייכתי לי במחשבה על אנשים כמו zam יושבים מול המחשב עם עשן יוצא מהאוזניים ומהאף ממה שאני כותב. זה כמו שתגיד למישהו שנראה כמו דוברמן שהוא דומה לכלב. זה יכעיס אותו רק כי זה נכון. אתה יכול לקרוא לדוגמן-על עשיר מתוק וחכם שהוא נראה כמו צ'יוואוואה כל היום זה לא יזיז לביצה הימינית שלו - הוא יודע לעצמו שהוא יוכל לקחת את החברה שלך/אשתך ממך בכל שנייה שיחפוץ בזה... זה ההבדל הדק. כנ"ל לגבי המקרה שלפנינו. אתם כולכם קוראים כל מילה שלי בשקיקה, ורואים שאני יודע על מה אני מדבר...ומבינים שקשה מאוד לעכל אבל אכן העולם הולך להסתובב קצת אחרת בעתיד...

אין מה לעשות. בטווח הרחוק זה לטובה - מחירים ירדו, התחרות תגבר. וגם אם התחרות האמיתית תהיה בין XP ל- או בין למערכת ההפעלה שתבוא אחריה...

[/quote']

חחח עשן? לא ממש לא אבל גיחוך כן והרבה.

אתה צריך לראות את מה שאתה כותב מנקודת מבט אחרת.

אתה והחברה שלך לא מזיזים לי את הביצה השמאלית אני מבטיח לך.

להפך, מי שטורח פה לכפות עלינו את החברה שלו זה אתה וללא הצלחה מסחררת אני יכול לומר.

אני נהנה לראות דיונים אינפנטיליים כמו זה שאתה פתחת כי זה מראה לי את היוהרה שמאחורי הטימטום.

הכל עניין של כדאיות , ר', מתוקיל'ה, בונבוני, קושקושי.

ישתלם נקנה, לא ישתלם לא נקנה ואף אחד לא יכפה את עצמו בכוח.

ואישית אני שם ז** על מדיניות ההפחדות המגוחכת הזו של החברה שלך.

תפתח חלון תראה עולם של לינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מספיק!, מתוקיהו קטן.. :lol:

יש לך ביטחון עצמי מופרז מדי. מה יקרה כשכל הבעוה שלך תתפוצץ?

וסתם שאלה, אם יותר אנשים יקנו Windows, למה שהמחירים ירדו? למה ש- תנסה לצמצם רווחים?

אם כבר להוריד מחירים אז לעשות את זה כשהפירטיות בשיאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kawa כן אני יודע שליוניקס יש וואחד פזם כאילו התכבנתי ללינוקס של היום עם look החדש

לינוקס זאת ליבה אין לה מראה לא חדש ולא ישן. ה GUI הוא רכיב חיצוני לחלוטין.

ואישית אני שם ז** על מדיניות ההפחדות המגוחכת הזו של החברה שלך.

אין למיקרוסופט שום "מדיניות הפחדה", הם כתבו את ווינדוס הם יעשו איתה מה שהם רוצים, הם לא עבדים שלך

והם לא חייבים לתת לך מוצר בחינם ובמיוחד לא לספק לך תמיכה למוצר. זאת חוצפה ממדרגה ראשונה לגנוב מערכת הפעלה

ואז לבוא בטענות שהחברה לא נותנת לך לגנוב את המוצר בקלות.

היו כמה אנשים שלא רצו לשלם לחברות על קוד, אז במקום לזיין בשכל על "מדיניות ההפחדות המגוחכת" של חברה X או חברה Y

הם יצרו את פרוייקט ה GNU , בזכות הפרוייקט הזה והפרוייקט על linux ועוד מספר פרוייקטים, קמה לה מערכת הפעלה

בשם gnu\linux שהיום קוראים לה פשוט linux.

אתה חופשי לעזוב את "מדיניות ההפחדות המגוחכת" של מיקרוסופט בכל זמן שתרצה.

תתחיל בלבחור את ההפצה המתאימה לך כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...