כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista. - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista.

ר

Recommended Posts

אני לא רואה שום בעיה בלהתקין קראק אחת לחודש

:kopfpatsch:

אחרי חצי שנה אני בא לבקר אותך באברבנאל. ;D

אל תדאג הויסטה תיפרץ בסוף . השאלה היא בכמה כאב ראש זה יהיה כרוך ועד כמה המשתמש נחוש לא להעשיר את בילי.

גם ז'אקו לא מספיק נחוש להתקין ויסטה לא חוקית על 20 מחשבים של אלה שהוא חפץ ביקרם (כמו שאני עשיתי עם PRO). תנצח כי יש קמצוץ קטן של אלה שיודעים למצוא קירוקים ואותם חבר'ה אפילו לא ישקיעו דקה בקירוק אצל חבר כשהם יודעים שהקירוק לא יחזיק הרבה זמן... אותו כנ"ל אגב לגבי אנטיוירוסים. הם יודעים בדיוק כמה אנשים גונבים להם את התוכנה כרגע (דרך לוג גישה פשוט לקובצי העדכון) ולא מונעים ממך כי המתחרה שלהם לא מונע ממך (בצורה רצינית) בשלב זה. בקרוב מאוד הם יעיפו מעליהם את כל העלוקות...

ברגע ש70% ממשתמשי המחשב (כמו שתיארת) יעברו למע' הפעלה חלופיות' date=' יתחילו יצרניות התוכנה האחרות לפתח תוכנות למערכות הפעלה אלו, שכן מי שלא יעשה כן יאבד 70% מנתח השוק...

ברגע שיותר ויותר תוכנות ומשחקים יעבדו עם תאבד MS את אחיזתה.

[/quote']

אני לא עובד של מיקרוסופט אך אוהב אותם ואת מוצריהם. אני תמיד טוען שאם גלגל המזלות היה נופל אחרת ונניח היתה בטופ - כולנו היינו משלמים הרבה הרבה יותר על מיחשוב ומקבלים רק טיפונת (ממש טיפונת) יותר. באו והביאו טכנולוגיית דסקטופ ברמה סבירה לגמרי לכל העולם. בכל אופן לדעתי הפסיקה לחשוש מלאבד את המונופול שלה, שגם ככה היא יודעת שהיא תאבד עוד 10-15 שנה ככה כי שוק הדסקטופים יתחיל להתנדף ויוחלף ע"י מכונות משחק לאותו שוק שולי יחסית, ושירותים מקוונים דרך סרבר מקומי (נניח סרבר חזק במיוחד בכל בניין מגורים שיבצע גיבוי, שירותי טלפוניה, VOD, וכד').

מיקרוסופט יודעת דבר אחד שלא לקחת בחשבון: מי שבורח ממיקרוסופט כי הוא לא מוכן לשלם $100 על מערכת הפעלה, לא יברח למקינטוש שם על כל פיפס אתה משלם הון תועפות, וכאשר הוא ינחת על לינוקס הוא לא הולך למשוך הרבה בתי תוכנה לכתוב תוכנה עבורו כי מי שגונב בוודאי ובוודאי גונב גם בבילון, , נרו, וכד'...

לא לשווא אמרתי שזהו רגע היסטורי קודם. מיקרוסופט למעשה בזאת הכריזה מלחמת חורמה נגד אחוז גדול מאוד של ה"לקוחות" שלהם. או שאתה איתם, או שאתה נגדם. אני אשאר איתם לעת עתה... ואם יהיה לי מאוד קשה כלכלית, אשאר עם (אם הם יואילו בטובם לאפשר לי להמשיך לגנוב אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה מיקרוסופוט לא תנצח את הפיראטים נתחיל מיזה שזה לא קבוצה מסכנה של 5 קראקרים שמנסים לפרוץ תוכנה זה ארגון עולמי בדיוק כמו מיקרוסופט רק שהם לא בכסף והם אלפים בדיוק כמו העובדים של גייט וזה גאווה להיות אחד מי הם ואני בטוח שאפילו העובדים של מיקרוסופט באגפים השונים מדליפים את הסחורה איך אתה חושב שהכל מגיע לרשת לפני החנויות ואני בטוח ב 150% כל יום נולד עוד קראקר עם רעיון חדש ואין זה תמיד היה ותמיד יהיה , לדוגמא ניצא מהעולם הוירטואלי המשטרה ווואלה פה ושם וארגון חזק של מאפיה תחזיק יפה מאוד נגדם סבבה המשטרה ניצחו אבל שמע קמו עוד שתי ארגונים חדשים ויותר חזקים ויותר מתוחכמים ... אז אנחנו אנשים פרטיים שמעדיפים חופש תנועה בלי להתחייב לגייט ולאישתו מלינדה חחח וגם לארנק הנפוח שלהם מעדיפים את ההקרים .

וזה לא תמיד לרעה נגדיד במשחקים במקום לבזבז 200 שח על משחק שנזרק לפח אחרי שעתיים משחק בונא שמע באסה אני לא כזה עשיר אבל עם להוריד לשחק אהבת אפשר גם לקנות ואל תגיד דמו מספיק זה לא בוחרים את הכי יפה ודוחפים לך אז שמע כמו שהם אומרים אהבת תיקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור על מה שאמרתי ממש בהתחלה: נדבר עוד 5 שנים נראה כמה מהחבר'ה הטובים פה שטענו שהם לא ישלמו יהפכו למשתמשים חוקיים... "אה, אבל זה בא עם המחשב שלי...אה, אבל עבדתי על כי קניתי בהנחת חייל/מורה/מתכנת של בן דוד שלי". כן, העיקר שתרגישו טוב. אבל אתם תודו שצדקתי...

לגבי גניבת המשחקים - סתם תירוץ. אם אתה ועוד אלף איש מרגישים כך, אז מן הסתם תוכלו לקנות אחד מהשני משחקים מקוריים בחצי מחיר כך שלמעשה לא יעלה לך בכלל לשחק משחק מקורי - אתה קונה אותו בחצי מחיר ומוכר אותו בחצי מחיר. השכרת משחק מקורי בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת שלא אכפת לי...

אני מקבל מ- חינם :D

http://h20219.www2.hp.com/services/cache/416458-0-0-106-169.html?jumpid=re_R217/windowsvista/marcom_url/hp/il/he/ms_homepage

חח גם קיבלתי ווינדוס מובנה לאפטופ של home וגם עוד חודש אני יוכל לדרוש מהם פלטניום (ככה כתוב)..

HP חולה אליהם :P חולה על הלאפטופ החדש שלי :P (בחתימה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעם המשחקים אולי תפתח מועדון לשכירת משחקים בסוף תעשה על זה הרבה כסף

יפה יפה אבל זה כמו ש ר אמר אתה מחפף פה כשה קניתה את הלפטופ שילמת על המערכת

דרך אגב זה כמעט כל החברות נותנות את השירות הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת ... לכל דבר יש פריצה, במיוחד אם זה מערכת של MS

כבר עכשיו יש פריצות מצויינות ועובדות מעולה אז על מה הוויכוח ?

וככל שעובד הזמן יהיו פריצות קלות וטובות יותר זה רק עניין של זמן

זה מזכיר לי....

כשיצא כולם אמרו שזהוא, אין יותר פריצות ושזאת תהיה מערכת חדשנית ( אקטיבציה... ) שלא ניתן לפרוץ וכו' וכולנו ראינו איך זה נגמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סתם סקרן לדעת - אני היחיד פה שחושב שגם ז'אקו וגם The ACE וגם Internal יחזיקו ברישיון חוקי מתישהו בחמש שנים הקרובות? :lol:

או לפחות 2 מתוך 3 (בטח אחד יישאר בפרנציפ על XP) חחחחח

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בדיעה של ר (מה נסגר עם הכינוי הזה?)

בת'כלס, כשחושבים על זה

זה לא כזה סיפור לקנות מערכת הפעלה, אמנם המחיר גבוה

אבל כשמסתכלים על הזמן שבו משתמשים בה, זה יוצא סכום חודשי מאוד קטן

וכן, אני בטוח יצליח להסתדר עם ההגנות שלהם כל חודש

אבל למי יש כח/זמן?

ומה עם המחשבים של כל המשפחה/חברים?

זה פשוט לא יהיה שווה את ה10 שקלים בחודש שעולה לי מערכת ההפעלה.

אף אחד פה לא רוצה להיות פרייר

לכן נראה לי שאתה היחד שכן יקנה את הויסטה, ועוד בטיעונים ( ...לא נכונים כמובן ) ש "אין פריצה "

עכשיו יש פירצה קלה, בגלל המפתחות שהם חילקו

כשיגמר להם התוקף, זה יהיה יותר מסובך (אם ירצו מספיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ר אתה חי בסרט.

תפסיק לנסות להפחיד אותנו פה.

אפשר לפרוץ את ויהיה אפשר גם בעתיד. (סתם לידע כללי, אני לא מתקרב כרגע לויסטה)

כל הסיפורים האלה שאי אפשר לפרוץ הם BS אחד גדול.

גם אמרו שאי אפשר להתקין את XP על ופתאום הצליחו ואפל הבינה שאם היא לא מוציאה את בוטקאמפ היא מפסידה מניות בעיני הציבור.

ובנודע לקושי/טרחה, אני לא מבין מה הבעיה להעתיק קובץ על גבי קובץ אחר אחת לחודש?

בקיצור, אתה רוצה? תקנה.

אף אחד פה לא יעצור אותך.

מה שקרה השבוע עם קספרסקי גרם לי להבין את זה... :(

קספרסקי עובד מצוין, תודה שאתה שואל. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קספרסקי עובד מצוין, תודה שאתה שואל. 8)

חכה שתרצה להתקין במחשב אחר/גירסא חדשה :)

ר אתה חי בסרט.

תפסיק לנסות להפחיד אותנו פה.

אפשר לפרוץ את ויהיה אפשר גם בעתיד. (סתם לידע כללי, אני לא מתקרב כרגע לויסטה)

כל הסיפורים האלה שאי אפשר לפרוץ הם BS אחד גדול.

אל תהיה בטוח שזה יהיה כ"כ קל

למי שמבין זה בטח לא יהיה מסובך מדי, הרוב לא כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כבר עשיתי את זה עם קספרסקי. הוא עדיין עובד מעולה. ;)

ואני יוצא מנקודת הנחה שמי שמבין באמת הוא לא אחד שהולך למוכר ואומר לו "תביא לי מחשב עם הוינדוס החדש".

הרוב לא יודעים להתעסק? בעיה שלהם. בשביל זה יש חנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה בדיוק הקטע

עד היום, גם כאלה שלא הבינו (נגיד, ההורים שלי)

השתמשו בXP CORPORATE ושום דבר לא הדאיג אותם

(מקסימום, הם לא יכלו לעשות עדכון או שהיה להם אייקון מעצבן הTASKBAR)

בויסטה, הם פשוט לא יוכלו להשתמש

^^

כבר עשיתי את זה עם קספרסקי. הוא עדיין עובד מעולה. ;)

אני משתמש בNOD32

אבל חברים שלי סיפרו לי שכל המפתחות החדשים נכנסו לBLACKLIST

עד עכשיו הם לא חסמו בכלל מפתחות, מרגע שהם התחילו, זה רק עניין של זמן שגם שלך ייחסם

יש להם גישה בדיוק כמו לך לרשתות שיתוף הקבצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...