Chi Mei 22" ב2100ש"ח האם כדאי? - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chi Mei 22" ב2100ש"ח האם כדאי?

1_Nike_1

Recommended Posts

לא הבנתי מה אתה רוצה.....

שאני אצלם ברזולוציה נמוכה?

שאני יצלם כשהמסך ברזולוציה נמוכה?

שאני יעשה סקרין שוט? :screwy:

נייט פאנימייש....

:nixweiss:

אגב

ראיתי אותו (CMV221D) בתצוגה אתמול והנה ההתרשמות שלי

1. הוא גדול צריך בשבילו מקלדת ועכבר אלחוטיים כי אי אפשר לשבת קרוב אליו

2. אם סוטים משהו יותר מ 40 מעלות מהמרכז הגוונים שלו שלו נהיים קצת צהבהבים מי שרואה לבד יופי לו מי שלא נמצא בבעייה

3. ראתי קצת מריחות אבל זה יכול להיות בגלל שהוא לא הראה ברזולוציה הטבעית שלו לא ביקשתי ahabu t, zv cdkk xhcv nx 1/

1. באמת? הוא גדול???? וכן קונים מסך גדול בשביל לקנות מקלדת אלחוטית ולשבת קילומטר.....

כל החוכמה זה לשבת מול מסך גדול...

2. יש לי רעיון...... על תסטה.... שב מול.

3. אין מריחות.. לא יודע איך ועל מה ראית... אולי על RIVA TNT??? אגב "ahabu t, zv cdkk xhcv nx 1/" אמרתי את זה אתמול ואף אחד לא האמין לי!!! איזה מזל שיש עוד מישהו באותו דעה!!

4. שינו את זה בגלל סיבה 3 :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התכוונתי בזמן משחק על רזולוציה נמוכה כדי שאני יראה אם זה מטושטש כי אם זה כן אז לא שווה לי לקנות את המסך עכשיו כי הכרטיס שלי לא יסחוב יותר מ1024 768 אלא אם אני ישחק על low וזה לא בא בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה חושב שדרך צילום תמונה תראה את האיכות האמיתית ובנוסף עם המצלמה שלי.... שראית איזה איכות אדירה יש לה... :nono:

אגב אני מוכן לבוא לכל אדם שרוצה לראות את המסך בפעולה....

עלות:

במרכז 100

מחוץ למרכז.. 100 ושקל כל קילומטר.... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

אבל עדיין מי המטורף שילך להחליט לפי התצוגה של KSP

ובכללי לא נראה לי שיש כזה דבר שחנות תראה את מסכים במצב אופטימלי כי אז יהיה אפשר למצוא מי המסך הכי טוב שם ואיזה מסך הכי גרוע ובסוף יהיה מצב שהם ישאר עם מלאי של דגם מסויים של מסך שאף אחד לא קנה כי כולם ראו את הפרצוף האמיתי שלו

כבר עדיף להחליט לפי ביקורות באינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שחסר (לי) שאין אפשרות לתלות אותו על הקיר,דבר היכול לחסוך מקום על השולחן-ולהיות בגובה העיניים.

מה אי אפשר לתלות?!?! ממה שהבנתי אפשר להוריד את הרגלית שלו.. ואתה קונה מתלה מיוחד ותולה אותו..

פרגולה,רואים ממש טוב בו לפי התמונות! איך הוא נראה במשחקים זה לא מעניין אותי ת'אמת.

והינה עוד תגובה של רוכש מרוצה,אני מתחיל להינעל עליו

אחי אני כבר ננעלתי עליו ברגע שראיתי את התמונה עם הבית במסך שלו.. בהיתי בה שעה.. אוי זה מדהים :)

איזה בעסה.... הלכה המצלמה....

אחי סתם שתדע התמונות דווקא יוצאות סבבה לגבמרי המצלמה שלך סבבה :)

ראיתי אותו (CMV221D) בתצוגה אתמול והנה ההתרשמות שלי

1. הוא גדול צריך בשבילו מקלדת ועכבר אלחוטיים כי אי אפשר לשבת קרוב אליו

2. אם סוטים משהו יותר מ 40 מעלות מהמרכז הגוונים שלו שלו נהיים קצת צהבהבים מי שרואה לבד יופי לו מי שלא נמצא בבעייה

3. ראתי קצת מריחות אבל זה יכול להיות בגלל שהוא לא הראה ברזולוציה הטבעית שלו לא ביקשתי

לא צריך כזה רחוק.. בכלל הכי פצצה זה לתלות אותו.. ואז מרחק זה לא בעיה..

2 3. אחי לפי מה שהבנתי פה מאנשים התצוגה בKSP כל המסכים מחוברים למחשב אחד וזה לא על DVI ולא על רזולוציה טבעית ולכן האיכות לא טובה ומי שרוצה באמת לראות איך הוא שיבקש שיחברו למעבדה או למחשב נפרד ואז יראה שכבר אין ריצודים או דברים שמפריעים ורואים מצויין..

2. יש לי רעיון...... על תסטה.... שב מול.

זה נכון שמהצדדים לא רואים טוב?! כי אני מתכנן בסרטים למשל לשכב במיטה ולראות ואי לא בדיוק מול המסך..

ומה נראה לך שKSP יתנו לך לראות אותו עם כרטיס מסך טוב, רזולוציה טיבעית וDVI?

אם אתה עומד לקנות ורק רוצה לראות איך רואים בו יסכימו להפעיל אותו על מחשב בנפרד שאז כבר הכל יסתדר חוץ מרזולוציה טבעית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההיגיון להשקיע 2100 ש"ח בצג של חברה לא מנוסה כאשר בעוד 250 ש"ח אפשר לרכוש Viewsonic VP930 שמבחינת איכות תמונה, חדות וצבעים חיים עם פנל MVA נותן תמורה יותר מוצדקת וקנייה הרבה יותר בטוחה בעבור נסיון רב של Viewsonic ואחריות טובה יותר? הגודל הוא לא הכל... גם האיכות קובעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה 19 אינטש וזה 22 אינטש..(וזה אמור להיות הבדל ממש ממש גדול בכסף תיקח לדוגמא את הויסוניק 22 אינטש ותשווה מחיר שלו למחיר של CMV)

זה יותר כסף זה פחות כסף.. זה רזולוציה יותר גבוהה זה יותר נמוכה.. ולמה אתה סתם אומר שהאיכות שלו לא טובה.. קודם כל בחו"ל מתוך 68 אנשים שקנו 57 נתנו 5 כוכבים 7 נתנו 4 כוכבים ורק איזה 4 אנשים ככה נתנו פחות.. חוצמיזה שיותר מ10 אנשים יש להם את המסך בפורום הזה

וכולם אמרו עליו דברים טובים.. חוצמיזה שהעלו אתמונות והוא ניראה פצצה.. וואי לשחק ולראות במסך רחב 22 אינטש אוי זה חלום..

ואגב כבר אמרו שהאחריות שלו זה כבר לא 10 פיקסלים אלא 5 ובקרוב אפילו 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי רוב האנשים לא יוכלו לזהות מסך רע גם אם הוא ינשך אותם בתחת.

ואתה יודע מזה מסך רע נכון?

בדקת את המסך... עשיתי טסטים והשוואות בין מסכים....

יותר חכם לקנות לפי "נייר" או "שם חברה" נכון??

ולכל הלייצנים שחשבו לרגע שאני מתכון באמת לנסוע לאנשים, להראות להם את המסך ולקחת על זה כסף.. תחשבו שוב... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט זה היה גם הם.. גם פה בפרום.. וגם jupiter שמבין וערך מלא בדיקות ובדק מלא מסכים ועל כל מסך כל מיני בדיקות ומהתמונות שהוא העלה..

ולכל הלייצנים שחשבו לרגע שאני מתכון באמת לנסוע לאנשים, להראות להם את המסך ולקחת על זה כסף.. תחשבו שוב...

חח כע.. כאילו שאין לך מה לעשות בחיים.. לבוא לאנשים הביתה עם המסך שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניתי לפרגולה שטען שהמסך טוב כי 68 אנשים ב-Cnet אמרו שהמסך טוב.

לא מכיר את המסך, לא ראיתי אותו והוא גם ממש לא מעניין אותי.

מה זה משנה למי דברת?

אם אתה לא מכיר ולא מעניין אותך אז הגעת ל

כי רוב האנשים לא יוכלו לזהות מסך רע גם אם הוא ינשך אותם בתחת.
.....

אתה יכול להסביר שביקורות וכו' הם לדעתך לא דרך לבחון מסך\לעשות השוואות וכו'...

אבל לתת דעה על מוצר בלי להכיר אותו... לא נראה לי הכי חכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...