Quad 2 Extreme מול 4X4 באנצים!,ביקורות חדשות עמ 5 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Quad 2 Extreme מול 4X4 באנצים!,ביקורות חדשות עמ 5

lmlm

Recommended Posts

מעניין באיזה כרטיס מסך הם השתמשו. תארו לכם שזה עם כרטיס פשוט, אז מערכת של 4X4 עם 8800 תדרוש קילו-וואט :smile1:

איפה URIB שיצעק עלינו שבגלל שCINEBEACH מתאימה לעבודות שלו והיא סביבת 64BIT - זה מוכיח שהAMD יותר טוב :D

הפעם לא תוכל להביא אתרים סיניים עלומי שם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש שם שני (ב 4X4) ולכל מעבד יש 2GB נפרדים לגמרי אחד מהשני וביחד 4GB. אני מניח שזאת הסיבה למה יש 4GB במערכת. וזה לא מצדיק את ה 2T לפחות לפי מה שניתן להבין מאתר יפני. נתטרך לחכות ל xbitlab, anand ו tom לסקירות יותר מובנות בקרוב . . .

אכן נצטרך לחכות ,אבל אפשר לפחות לדעת למה לצפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי ש מסריחים כבר מחוסר התשובה למעבדים החדשים של אינטל שנמשך כל כך הרבה זמן.

הם פשוט התרגלו לסטנדרט מסוים שהיה יותר טוב מאינטל והחליטו לא להשקיע בפיתוח של טכנולוגיות חדשות.

לפי דעתי יהיה להם קשה מאוד מאוד לתת תשובה ראויה למעבדים של אינטל לפחות בשנתיים הקרובות ובכלל...,

הבעיה היא שלאינטל יש כל כך הרבה כסף ככה שהיא כל הזמן בונה מפעלי ייצור ופיתוח חדשים ורק משפרת את הטכנולוגיה ופשוט קוברת את יותר ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולדעתי - כל האתרים המוזרים האלה.....

אני לא כלכך מאמין ל MAID IN CHINA.(הכוונה לא לחומרה אלא לתמונות).

נחקה עד שיצא משהו....

אני מחקה לBENCH של HWZONE.

לדעתי זהו מקור הכי אמין היום ברשת. :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה כאלו יעלו כשהם יצאו בתחילת השנה?

ומה הדירשות שצריך בהתאם לזה? כמה ג'יגה צריך בשביל כזאת מפלצת?

ובמעבדים האלו יהיו 4 ליבות? חחח, מדהים.

לא חמוד :) עוד לא 4 ליבות.

שתי ליבות ושני .

4 ליבות יצא בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי ש מסריחים כבר מחוסר התשובה למעבדים החדשים של אינטל שנמשך כל כך הרבה זמן.

הם פשוט התרגלו לסטנדרט מסוים שהיה יותר טוב מאינטל והחליטו לא להשקיע בפיתוח של טכנולוגיות חדשות.

לפי דעתי יהיה להם קשה מאוד מאוד לתת תשובה ראויה למעבדים של אינטל לפחות בשנתיים הקרובות ובכלל...,

הבעיה היא שלאינטל יש כל כך הרבה כסף ככה שהיא כל הזמן בונה מפעלי ייצור ופיתוח חדשים ורק משפרת את הטכנולוגיה ופשוט קוברת את יותר ויותר.

אתה חושב שלפתח מיקרו- זה לוקח יומיים?

ה-4x4 זה פתרון פחות אלגנטי מה"דבק 3 שניות" של אינטל

מדובר על Opteronים עם בקר שהורידו לו את הדרישה ל-ECC REG

ולוחות אם חדשים

זה סה"כ Relabel לדברים קיימים

מעבד שקיים (Opteron) עם בקר שקיים (הבקרים של ה-A64), על לוחות שקיימים (Dual Processor ל-Opteronים) עם צ'יפסטים שקיימים (ל-A64)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוווו, זה פשוט עלוב! :o

חוץ מלטחון חשמל ולעלות המון זה לא עושה הרבה בהשוואה לC2Q....

פתרון דבק ה3 שניות בעל הFSB העלוב והמגביל של אינטל ניצח שוב את שיאי הטכנולוגיה של בעלת הHTT הגדול והכביר בחבילה שעולה הרבה יותר כסף, מה עכשיו תגיד אורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שלפתח מיקרו-ארכיטקטורה זה לוקח יומיים?

אתה חושב שלאינטל לקח יומיים לפתח את המעבדים שלה ?

באותה מידה הייתה צריכה לשהקיע בפיתוח כמו שאינטל השקיעה ולא להישאר עם סטנדרט שהוא קצת יותר טוב מאינטל כמו שרשמתי ולהסתפק בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...